Şimdi Ara

iOS 5 (Ana Konu) Yenilikler ve Sorunlar İçin İlk Mesajı Okuyunuz! Güncellenecek!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.906
Cevap
3
Favori
107.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 666
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 47
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 saat 37 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Hakan.. (88 mesaj) maknc (64 mesaj) KontG (47 mesaj) BMW 528 (38 mesaj) xbrldnsthere (37 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (373 mesaj) Mobil (1 mesaj) Mini (1 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Firmware, Unlock, Jailbreak, vb. >> iOS 5 (Ana Konu) Yenilikler ve Sorunlar İçin İlk Mesajı Okuyunuz! Güncellenecek!
Giriş
    284 Mesaj
    Arkadaslar sarj suresi normal
    Mi ? 4.3.5 yukluyken 2 gun beklemede gecrdigim oluyordu fakat dun aksam saat 9 10 gibbi sarj ettim ve durum bu ... Sizce normal mi? En fazla 20 dk oyun 10 msj 20 dk telefn gorsmesi 30 dk saafri kullanimi var ... Kalani bekleme ve kurcalama ... Su an sarjim % 33 kullanima baktigmda kullanim % 7 saat 57 dk bekleme = 20 saat 27 dk yardmci olursanz sevnrim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    9088 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Error 404

mesaj iletim raporu için cydia source ve program önerebilecek var mı ?

http://iphonedelivery.advinux.com/

|
    |
  • Yarbay
    2672 Mesaj
    Nokia n8den iphone 3gs ye geçtim..Direk ios5 e yükselttim...Jb için beklemeliyim yoksa ios 5 e jb çıktı mı..Yüklemek için çok iyi anlatılmış bi link varmı
    |
    |
  • Yarbay
    9088 Mesaj
    untethered yakindir
    n8 ile gorusmede sikinti cekiyor muydunuz hic
    iphone larla ozellikle?

|
    |
  • Yüzbaşı
    464 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: okan86

quote:

Orijinalden alıntı: Tengere

Bende indirirken bu hatayı veriyor ne yapmalıyım;

http://imageshack.us/photo/my-images/219/adszxma.png/

Ağ hatası veriyor.

kardeşim güvenlik duvarın açıksa onu kapa

Hocam bilgisayar yeni kesin bir ayarı var ama bilmiyorum,baktım güvenlik duvarı kapalı.
    |
    |

• Yarbay
    2672 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

untethered yakindir
    n8 ile gorusmede sikinti cekiyor muydunuz hic
    iphone larla ozellikle?

yok hocam..iphone den cok arandm ama skinti yktu..n8 in gorusme kalitesi gercktn iyidi giresna gittm denz kenari vs ama hic skinti yasamdm bakalm iphone skinti cikarickmi..sanmiyr bu teknolojde gorusmlrde sorun olcgni ama bkalm

|
    |
  • Yüzbaşı
    841 Mesaj
    Arkadaşlar bi sorum var. Belki cevabı konu içinde geçmiştir ama 47 sayfa çok geldi..

Neyse soruma geleyim;

4.3.3 JB'li iphone 4'e ios 5 yüklersem sorun olur mu? Kilitlenmek gibi.. Veya neler yapmam lazım sorunsuz ios5 yüklemek için?
    |
    |
  • Yarbay
    2460 Mesaj
    quote:

quote:

hocam bunu biliyordum, buraya yazmadan önce source olarak ekliyim dedim ama böyle bir kaynağı bulamadı. sanki /'tan sonra birşeyler daha yazıyorduk ?
  • Çavuş
    83 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

hocam bunu biliyordum, buraya yazmadan önce source olarak ekliyim dedim ama böyle bir kaynağı bulamadı. sanki /'tan sonra birşeyler daha yazıyorduk ?

http://iphonedelivery.advinux.com/ios5beta

böyle olmasi gerekiyor kardes
    |
    |

• Binbaşı
    1530 Mesaj
    ?-Sesli notları dinlerken bazen arka planda dinlenebiliyor bazen de dinelenemiyor. Neye göre yapıyor bunu çözemedim, sizde de böyle mi acaba ? MultiTasking'de en sola gittiğimizde ses kaydedici iconunu görüyorum ama play tuşuna basılamıyor.

?-Bildirimlerin tamamını tek seferde kapatamıyor muyuz ? iOS 4'de yapabiliyorduk bunu.

!-iMessage'da mesaj açık olsa dahi yeni mesaj geldiğinde titriyor telefon. Komple titreşimi kapattım bu yüzden.

!-Assistive Touch çok nadir de olsa boş olarak açılabiliyor.
    |
    |
  • Yarbay
    5993 Mesaj
    intelliscreenx çıkacak diyorlardı ne oldu o
    |
    |
  • Yarbay
    2280 Mesaj
    Baştan söylüyorum dalga geçmeyin.bugün ilk defa rastgeldi

kilit ekranında bildirim geldiği zaman 'atıyorum cevapsız çağrı' bildirimdeki telefon simgesinden tutup sürükleyebiliyorsun ve direk arama yapıyor.veya bir haber uygulamasında bildirim geldiği zaman yine aynı şekilde yapınca direk programı açıyor.

dalga geçmeyin haaa. yeni farkettim.çok güzel bir ayrıntı olmuş.belki benim gibi bilmeyenler vardır söyleyim dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T®an©e Addi©T -- 26 Ekim 2011; 19:38:30 >
    |
    |
  • Yarbay
    2474 Mesaj
    arkadaşlar

masaüstüne klasör açtım içine resm koydum itunesden tüm klasörler seçili eşleştirdim.Fotograflara girdigimde bir fotograf galerisi diye 92 resim gösteriyor birde masaüstü albüm adında 92 resim içeren klasör gösteriyor? Nasıl oluyor bu?
    |
    |
  • Çavuş
    54 Mesaj
    arkadaşlar ben 3GS kullanıyorum. benim de mesaj sesim ve titreşimim sapıtmış durumda,yalnız yeni versiyonla bu durumu düzeltseler bile benim o versiyonu indirme şansım olacak mı? çünkü 3GS'ler için desteklenen son güncelleme iOS5 olacak diye duymuştum.. bir de güncelleme yaptıktan sonra benim rehber numaralarım,notlarım,müziklerim vs hiç biri geri gelmedi,back up yapmaya çalıştıkça hata aldım,sadece eski uygulamalarımı yükleyebildim iTunes üzerinden o kadar,onun dışında sıfır telefon gibi oldu o nedendir acaba? şimdiden teşekkürler
    |
    |
  • Yüzbaşı
    466 Mesaj
    arkadaslar kızıcaksınız ama bi sorum olucak. 3gs imi ios5'e yükselticem ancak jailbreakli. az önce backup aldım. şimdi restore'a basıp hem sıfırlayıp hem updatemi etmem gerekiyo ios5'e yükseltmek için. Ve sonra backup'ı kuruncamı gelcek rehberim mesajlarım falan. nolur yardım edin net cafedeyim pek zamanım yok.
  • Yarbay
    9088 Mesaj
    restore dersen veriler gider back up la
    kurarsin geri ama back upi geri yukleyince sikinti oluyor bazen mesajlari bilmiyorumda rehberi app store dan idrive lite programini indir hesap ac rehberi oraya yedekle
    aikinti olursa rehberi ordan kurarsin
    mesajlari bilmiyorum

update dersen veri kaybi olmaz sanirim

|
    |
  • Onbaşı
    24 Mesaj
    arkdaşlar jailbreakli iphone 4 üme (gevey sim kiltli) ios 5 yukledim :) ama cihaz açılıo wifi dil ayarını yaptıktıktan sonra sim kart yok diyor... Telfonu sıfırlayı eski haline döndürebilirmiyim? napıyım sizce? kullanamıyorum cihaı şu an...
    |
    |
  • Yarbay
    2474 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: safazx

arkadaslar kızıcaksınız ama bi sorum olucak. 3gs imi ios5'e yükselticem ancak jailbreakli. az önce backup aldım. şimdi restore'a basıp hem sıfırlayıp hem updatemi etmem gerekiyo ios5'e yükseltmek için. Ve sonra backup'ı kuruncamı gelcek rehberim mesajlarım falan. nolur yardım edin net cafedeyim pek zamanım yok.
    arkadaşlar

evde asus notebook var apple 4 ü modem olarak nasıl tanıtıp internete notebookdan girecem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BMW 528 -- 28 Ekim 2011; 16:22:59 >
    |
    |
  • Teğmen
    151 Mesaj
    iphone delivery neden calismiyor ios5 te?
    |
    |
  • Yarbay
    3205 Mesaj
    Ben de yüklemeyi yaptım işte yedeklemeyi falan tekrar yükledi telefona
    Şimdi parlalık en alt seyiyede apple logosunda takılı kaldı
    5 dk bir pil azalıyor sesi geliyor
    3gs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eren -- 28 Ekim 2011; 20:34:57 >
    |
    |
Reklamlar
Masal Oku
Webtures SEO;SEO Nedir?
Ekonomi
ankara gülüş tasarımı
Bebek Oyunları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,422
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.