Şimdi Ara

iOS 5 (Ana Konu) Yenilikler ve Sorunlar İçin İlk Mesajı Okuyunuz! Güncellenecek! (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.900
Cevap
3
Favori
109.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Buddy34

quote:

Orijinalden alıntı: ergo93

quote:

Orijinalden alıntı: Buddy34

quote:

Orijinalden alıntı: ensturk13

Mesaj sesim cildirmis durumda arka arkya kesilerek caliyor ve telefonu 5-10sn ligine duraksatiyor ne yapmaliyim sizce?

Ayni problemi bende yasiyorum. Telefonu kapatip actigimda bir sureligine duzeliyor ancak sonra sacmalamaya devam. Sanki ayni anda 2 3 mesaj gelmis gibi abuk caliyo mesaj sesi ve titresim

Arkadaşlar bende bu sorunu yaşıyordum ios5' e geçmede önce aldığım back up dosyasını tekrar yükledim düzeldi. Bir deneyin isterseniz. Ben backupı yüklerken itunes sadece müzik ve videoları geri yükledi halbuki hiçbir değişiklik yapmamıştım sonra düzeldi ses.

Denedim... Bir süreligine normale dondu yine sapitti. Tipki kapatip actigimda oldugu gibi

Bugün bir arkadaşımda aynı problemi yaşadığını söyledi kendisi 3gs kullanıyor ve dediğine göre daha ilk defa update yapmış telefonu ve sorun olarak mesaj geldiğinde ve telefona arama geldiğinde telefon kasılıyormuş. Bazende telefon sessizde iken çalıp, normal durumdayken de sadece titriyormuş restore yaptı gene düzelmedi artı telefonu kapatıp açmakta fayda etmiyor. Sorunu yaşayanlar git gide artıyor yakın zamanda ios5.01 adı altında yama yayınlanması gerek. Bende bugün telefonla konuşurken aniden kapandı baktım ekranda elma işareti çıktı dedim pil bitti herhalde ama açmaya çalıştım telefon açıldı ve pil %40 civarındaydı. İlk defa yaşadım böyle birşey.

• iyi gunler arkadaslar ıpadıme ios5 guncellemesi yapacagım ama itunes da yazılımı ındırmeye calıstıgımda surekli son 1 mb kala hata verıyor ve ınternet zaman asımına ugradı dıyıp yazılımı ındıremıyorum bu konu hakkında yardımcı olabılıcek varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi punter24 -- 23 Ekim 2011; 12:52:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: feriyy

iyi gunler arkadaslar ıpadıme ios5 guncellemesi yapacagım ama itunes da yazılımı ındırmeye calıstıgımda surekli son 1 mb kala hata verıyor ve ınternet zaman asımına ugradı dıyıp yazılımı ındıremıyorum bu konu hakkında yardımcı olabılıcek varmı

Antivirüs ve firewall programınızı kapatıp tekrar deneyin .
  • cok tesekkur ederım hallettım
  • firmware dosyasını netten flashget ile indir ve shift+restore ile dosyayı göster.

http://www.redmondpie.com/download-ios-5-for-iphone-4s-iphone-4-3gs-ipad-2-1-ipod-touch-final-version-direct-download-links/
  • selamlar arkadaşlar
    şimdi şöyle bi durum sorun :D her ne haltsa oluştu bende ve son derece sinirlerim bozuk konu üzerinde:D
    şimdi şöyle ki iphone 4 üm var usa dan ios 5 e yükselttim basebandi koruyarak..
    yalnız bi sıkıntı yok gevey ile kullanabiliyorum telefonu ama her msj geldiğinde apuk sapuk saçma sapan bi zil sesi oluyor...sanki bozulmuş gibi bi çalamıyor.tutuk tutuk çalıyor..
    titreşime alıyorum her msj geldiğinde uzun ve saçma sapan titriyor..yaw ne yaptıysam geçmedi bu iş..
    bi tek msjlarda oluyor. böyle bi durumla karşılaşan veya nası düzelceği hakkında bilgisi olan war mı ?
  • Arkadaslar ios5'de jb yapmadan tüm uygulamaları aynı anda kapatabileceğimiz bir özellik varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: standbye

Arkadaslar ios5'de jb yapmadan tüm uygulamaları aynı anda kapatabileceğimiz bir özellik varmı?

Siri shutdown all applications diyorsun o kadar ;p
  • Peki ip4 lerde siri olmadan nasıl olacak?
  • Arkadaşlar benim bir sorunum var. Arkadaşımın ip4 ünü kendi laptopumda ios5 e güncelledim. Yani kendi itunesimden. bir sorun yaşamadık bilgilerde karışmadı ancak şu an ip4 ü laptopa takınca ituneste heryerde benim ip4 ün adı yazarken standart eşleşme yaparken otomatik çalıştırda yani disk olarak görüp fotoğrafları aktarmak için açılan pencerede arkadaşımın ip4 ünün adı yazıyor.içindeki fotolar gene benim fotolarım.ip4 ün adını değiştim düzelmedi. usb farklı slota taktım olmadı.onun dışında heryerde benim adım varken bilgisayarımda disk olarak görünen kısımda arkadaşın ip4 ünün adı var.nasıl düzelir bu durum?
  • bildirim ekranı sürekli açık bende ve devamlı haber başlıkları geliyor? sizce bu şarjı çok etkiler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kirkorder

selamlar arkadaşlar
    şimdi şöyle bi durum sorun :D her ne haltsa oluştu bende ve son derece sinirlerim bozuk konu üzerinde:D
    şimdi şöyle ki iphone 4 üm var usa dan ios 5 e yükselttim basebandi koruyarak..
    yalnız bi sıkıntı yok gevey ile kullanabiliyorum telefonu ama her msj geldiğinde apuk sapuk saçma sapan bi zil sesi oluyor...sanki bozulmuş gibi bi çalamıyor.tutuk tutuk çalıyor..
    titreşime alıyorum her msj geldiğinde uzun ve saçma sapan titriyor..yaw ne yaptıysam geçmedi bu iş..
    bi tek msjlarda oluyor. böyle bi durumla karşılaşan veya nası düzelceği hakkında bilgisi olan war mı ?

5 6 mesaj oncesinde bahsettik...
    Ben o seslere alismaya calisiyorum 5.01 e kadar :)
  • Beyler şarj durumum nasıl sizce?

iOS 5 (Ana Konu) Yenilikler  ve Sorunlar İçin İlk Mesajı Okuyunuz! Güncellenecek!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selçuk ALAGÖZ

Beyler şarj durumum nasıl sizce?

iOS 5 (Ana Konu) Yenilikler  ve Sorunlar İçin İlk Mesajı Okuyunuz! Güncellenecek!

Hocam %20 kalmış bitecek çok sürmez
  • LG optimus Black haricinde Akıllı telefonların alayının şarjı kötü,

Sony Ericsson Xperia Arc
    HTC HD2 ( Win 6,5 ve Android 2.3)
    Galaxy S 9003
    HTC Wildfire S ( kendi cihazımdı)
    HTC Sensetion
    HTC Desire HD
    HTC Desire S

İşim nedeni ile bu cihazları kullanma fırsatım oldu ve hepsinin şajı hemen hemen aynı benim gibi birinin ortalama kullanımda 1 günü geçemiyor. LG Optimus Black hariç..

Bir gün nasıl yaparım bilmiyorum ama telefona hiç dokunmadan şarjı ne kadar gidecek onu test etmek istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maknc

quote:

Orijinalden alıntı: Selçuk ALAGÖZ

Beyler şarj durumum nasıl sizce?

Hocam %20 kalmış bitecek çok sürmez

• Beyler evet mağaradan yeni çıktım, bir soru sormak istiyorum.

Ben de iPhone 3g var jailbreak 2.0 2 yıldan fazla oldu ellemedim, şimdi buna ios5 yükleyip jb yapabiliyor muyuz? yoksa 3g ler belli bir ios a kadar mı destekliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arnex7

Beyler evet mağaradan yeni çıktım, bir soru sormak istiyorum.

Ben de iPhone 3g var jailbreak 2.0 2 yıldan fazla oldu ellemedim, şimdi buna ios5 yükleyip jb yapabiliyor muyuz? yoksa 3g ler belli bir ios a kadar mı destekliyor?

4.2.1 son surum 3G icin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

quote:

Orijinalden alıntı: arnex7

Beyler evet mağaradan yeni çıktım, bir soru sormak istiyorum.

4.2.1 son surum 3G icin

Çok teşekkür ederim, ilgili sürümü belirttiğin için. Sağolasın.
  • Ya bu pilin ne kadar kaldığı bildirimi oyun oynarken birden belirio ios5 te bildirimler Natification Center da birikmiyomuydu yani varsa ayarı nasıl yapılıyor tesekkurler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.