Şimdi Ara

iOS 5 (Ana Konu) Yenilikler ve Sorunlar İçin İlk Mesajı Okuyunuz! Güncellenecek! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.900
Cevap
3
Favori
109.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ilkerring

quote:

Orijinalden alıntı: maknc

quote:

ya anlamadığım nokta daha ios5 çıkmadan jb den bahsediyorsunuz. zaten jbnin yaptığı birçok şey ios5te olacak. ha pardon unutmusum korson yazılımlar için jb yapıyorsunuz. hayır kesinlikle falan demeyin. çünkü kullanıma yönelik biçok jb özelliği ios5e geldi.

Hocam çok yanlış konuşuyorsunuz

ios 5 'te barrel veya sleepfx olacak mı acaba? takmışsınız bi korsan yazılıma JB sadece korsan yazılım değildir veya ios5'te son aranan numaraları tek tek silmek olacak mı? bu telefon JB siz hiçbirşey

ios5te son araları silmek evet olacak.
    barrel dediğiniz şey androidden arak bir görüntü uygulaması. kesinlikle applein orjinalliğini bozuyor. sleepfx e bişey demiyorum. görsel olarak güzel ama gene de orjinal değil.

Yok zaten orjinal değil ama benim en çok önem verdiğim şey bu üçü Jailbreak'te

özellikle tek tek silmek ios5'te olursa çok güzel olacak eminim sleepfx ve barrel ayrı bir hava katıyor telefona android bilgim sıfır barrelin oradan gelme olduğunu bilmiyordum

• maknc lgnin android modellerine bakarsan görürsün. görsel açıdan aynı. android tabletlerde de aynı şekilde 3d menü kayışı var. birde jb olayında yedekleme çok stabil değil. pil süreside daha az sanki okuduğum kadarıyla. cihaz daha çok ısınıyor. bunlar hep duyduklarım. kullanmadığım için kesin demiyorum tabiki. ama ios 5 gerçekten jbli bir telefona yazılım yönünden çok yakın. bu bir gerçek.
  • quote:

maknc lgnin android modellerine bakarsan görürsün. görsel açıdan aynı. android tabletlerde de aynı şekilde 3d menü kayışı var. birde jb olayında yedekleme çok stabil değil. pil süreside daha az sanki okuduğum kadarıyla. cihaz daha çok ısınıyor. bunlar hep duyduklarım. kullanmadığım için kesin demiyorum tabiki. ama ios 5 gerçekten jbli bir telefona yazılım yönünden çok yakın. bu bir gerçek.

zaten ios5'i mutlaka yükleyeceğim hele birde JB li olursa işte o zaman çok mükemmel olur gibi geliyor bana

Dediğim gibi ben android cahiliyim siz var diyorsanız vardır ama barrel güzel bir özellik mutlaka kurduğum birşey

Birde sanırım ios 5'te removebackground benzeri bir özellik olacakmış tek tuşla arkada çalışan uygulamaları kapatma olayı

• tek tuşla tüm uygulamaları kapatmak benim de çok arzu ettiğim birşey. inşallah ios5 ile gelir.
  • Şafak 1 :)
  • valla herşeyi geçtimde internete süper hızlı giriyor.
  • itunesada birlikte mi güncelleme gelecek
  • quote:

ya anlamadığım nokta daha ios5 çıkmadan jb den bahsediyorsunuz. zaten jbnin yaptığı birçok şey ios5te olacak. ha pardon unutmusum korson yazılımlar için jb yapıyorsunuz. hayır kesinlikle falan demeyin. çünkü kullanıma yönelik biçok jb özelliği ios5e geldi.

jb= beleş oyun sanan biri daha hiç tele cydia dan birşey yükledin mi?
  • quote:

Cydia korsan uygulama indirme sitesi değil aksine geliştiricilerin yayınladığı tema, ufak program vs. sitesidir.

Senin dediğin yer installous sadece oradan crackli uygulama indiriliyor..
  • şu an 4.3.3 teyim 4.3.5 e bile bilerek geçmedim sırf JB için.Ama yarın ios5 çıkınca geçmeden durabilecek miyim bilmiyorum.Seçim yapmam gerekli:JB mi?İos5 mi?
  • işcep çalışır inşallah yaw. Gm sürümünde çalışmıyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carnador

quote:

Cydia korsan uygulama indirme sitesi değil aksine geliştiricilerin yayınladığı tema, ufak program vs. sitesidir.

Senin dediğin yer installous sadece oradan crackli uygulama indiriliyor..

ya ne bu canım -korsan yazılıma hayırrr

böyle bi dünya mı var alla aşkında. evet cydia'dan geliştiricilerin yayınladığı programları da indiriyorum, installoustan crackli oyunları da indiriyorum vs..

jb'nin amerika'da yasal bir uygulama olduğunu da biliyorsunuzdur umarım. gayet memnunum. 2500 lira vererek aldığım telefonumda çatır çatır jb li kullanıyorum ve telefonun her şeyinden faydalanıyorum. inanın ki çokta umrumda değil, firefox kullanıyorum linux kullanıyorum vs.. ben her türlü özgür yazılımdan yanayım ama apple iphone rahatlığından da vazgeçmiyorum, geçmiycemde.. iphone 5 çıksın onuda alıcam ve yine jb li kullanıcam.

• quote:

Orijinalden alıntı: alperemr

işcep çalışır inşallah yaw. Gm sürümünde çalışmıyormuş.

Beta surumlerde calisiyordu. Ios 5 gm kullanan arkadaslar bizi aydinlatirsa seviniriz. Iscep benim icin olmazsa olmaz bir yazilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: webislander

şu an 4.3.3 teyim 4.3.5 e bile bilerek geçmedim sırf JB için.Ama yarın ios5 çıkınca geçmeden durabilecek miyim bilmiyorum.Seçim yapmam gerekli:JB mi?İos5 mi?

make your choice

ios5
  • istanbul da bana yardım edecek varmı ios5 e geçiş için
    nasıl gncelleme yapacam bilmiyorum bide yedekleme var tabi.
  • o degilde ios 5 ten jb nasil kaydi konu onu anlamadim

jb' i sadece telefonunu ozellestirmek icin, ne bileyim mesela cafcafli operator logosu koyarsin (yada ne istersen ) ikonlarin sayfa cevirdiginde takla atar v.s, butun bu ve bunun gibi seyler yapiliyor ve telefona gonlunce ozellestirme getirmek icin bir aracsa ona sonuna kadar varim, yani kisiler istedigi gibi telefonunu ozellestirebilmeli.

Yooooook amac Appstore' da satilan urunun illegal olarak edinmekse, onada sonuna kadar karsiyim cunku lami cimi yok, bu bir hirsizlik.

Zaten cok sacma, 1500 - 2000 Lira para verecek ve telefon alacaksin, sonra 1$' lik seye tenezzul edeceksin.

Bana Bedava benzin geyigini yapmayin zira o' da sacma.

• quote:

Orijinalden alıntı: alperemr

işcep çalışır inşallah yaw. Gm sürümünde çalışmıyormuş.

forumda iş bankası yazılımlarını yapan gruptan bi arkadaş vardı.. ona ulaşmak lazım :) kısa zamanda update yayınlanır aslında İş bankası önem veriyor mobil bankacılığa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BMW 528

istanbul da bana yardım edecek varmı ios5 e geçiş için
    nasıl gncelleme yapacam bilmiyorum bide yedekleme var tabi.

hocam ona ne gerek var, hicmi telefonunu itunes' a baglamadin? takacaksin fisi usb' den, direk itunes acilacak ve baslayacak yedek almaya, sonra ekranda yazi cikacak guncelleme var diyecek, sende yonergeleri takiben telefonunu guncelleyeceksin (tabi yazilimi indirmesi biraz surer) hepsi bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extreme Victory -- 11 Ekim 2011; 11:31:00 >

• Arkadaşlar bir sorum olacak

Bende yurtdışından gelen pasaport kayıtlı gevey ile çalıştırdığım ios4.3.5 yüklü ve basebandı 04.10.01 olan 32gb iphone4 var.
    Geldiğinden beri hiç bir güncelleme yada jb yapmadım bu konulara yabancıyım açıkçası.
    Şimdi aklımı karıştıran sorulara gelecek olursak

Cihaz yurtdışı olduğu için ios5in orjinal sürümünü yarın çıktığı zaman itunes'dan yükleyebilecekmiyim ?
    Eğer yükleyemeyeceksem nasıl bir yol izlemeliyim?

Teşekkürler.
  • yuklersen iPhonun olur iPod
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.