Şimdi Ara

IOS 5.1 Kesik Sim Kart İle Problem Yaşatıyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
5.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dün bnmde 4s cihazımda aynı problem oldu.Yurt dışından getirtmiştim.Tim e gittim (12,5 liraya) 128lik sim aldım ve çalıştı.Türkcelldekiler; aynı sorunu olan 2.kişisiniz dedi.Bence sim kart 5 yıldan daha eskiyse sorun çıkarıyor..
  • az önce bir gafletle forumları okumadan ben de update ettim telefonu. ingiltereden aldığım 4s çok da iyi kesişlmemiş 15 senelik sim kartı tanımadı.. artık simkartla vedalaşma vakti gelmiş anlaşılan :)
  • merhabalar.konu kapanmış sanırım ama aynı sorunu bende yasadım.Telefonum yurt dısından geldi.3 gün falan olmustu.pc de i tunes ile ilgili bişeyler yapmaya çalısıyordum ve birden bu güncelleme başladı.bir an eyvah dedim yanlış bişeymi yapıyorum.neyse güncelleme bitti.ve servis yok demeye başladı.ama benim sim kartı kardesimin telefonuna taktıgımızda calısıyordu.tam tersi onun sim kartıda benim telefonda calısıyordu.onun telefonu iphone 4 ve benimki 4s.şimdi burdaki sorun telefonun 4 yada 4 s olması oldugunu sanmıyorum.onun kartı micro idi benimki eski kartı kırdırmıştım.yani zaten güncelleme öncesinde telefon calısıyordu.olay güncelleme sonrasında oldu.şimdi yeni bir güncelleme daha yollamış.öyle duruyo telefonda.şimdi ben o güncellemeyi başlatsam aynı sorun yinemi olacak ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi * tulip * -- 15 Mayıs 2012; 18:20:25 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.