Şimdi Ara

iOs 5.0.1 iPhone 4S ve iPad 2 JB Çıktı! Windows YENİ versiyon yayınlandı. (Tek tuşla JB) (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.603
Cevap
10
Favori
88.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPad 2 ye siri kurabiliyormuyuz jb dem sonra ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onesk

quote:

Orijinalden alıntı: Sam0

quote:

Orijinalden alıntı: joven

Jb'den sonra birde şu Siri ye çözüm bulsalar tadından yenmez olacak :)

Sorun mu yaşıyorsunuz Siri de

Arkadaşın cıhaz ip4 sanırım.

Onun için Spire yok muydu zaten

• şimdi jb çıkacak ama simkilit çözülmeyecekmmi, offf ne yapcaz peki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevennet

şimdi jb çıkacak ama simkilit çözülmeyecekmmi, offf ne yapcaz peki...

Önceki sayfalardada bizzat size bu cevabı verdim.
    Hayır, hayır, hayır.
  • evet kardeş biliyorum forumda tüm konuları okudum buradaki arkadaş daha ilgili olduğu için bu sayfayı takip ediyorum cydia kurunca bir aparat ve yazılımla telefonun kilidi çözülüyormuş hemde çift hat oluyormuş bende ondan jb yi bekliyorum naparsın bir umut ...:P
  • Arkadaşlar jailbreak sonrası flash videoları oynatabilecekmiyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbetfur2

Arkadaşlar jailbreak sonrası flash videoları oynatabilecekmiyiz

Hayır.
    Fakat JB ye gerek olmadan bu işi kısmen yapan bir uygulama App Store da mevcut;
    Sky Fire
    http://itunes.apple.com/us/app/skyfire-web-browser/id384941497?mt=8
  • arkadaşlar,

pek yeri değil biliyorum ama bu form şu anda cok fazla işlevsel olduğu için hızlı yanıt alabilirim diye mesaj atmak istedim.

ptesi USA ya gidecek arkadasım var... carsamba gerı gelecekler... şimdi sorum şu ptesi gittigi zaman apple storeden gidip iphone 4s alabilir mi.. yoksa gitmeden burda site uzerınden randevu felan alınabılıyormu oylemı yapıp gıtmek gerek..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender -- 18 Ocak 2012; 15:19:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

arkadaşlar,
    ptesi USA ya gidecek arkadasım var... carsamba gerı gelecekler... şimdi sorum şu ptesi gittigi zaman apple storeden gidip iphone 4s alabilir mi.. yoksa gitmeden burda site uzerınden randevu felan alınabılıyormu oylemı yapıp gıtmek gerek..

yani pes hoca ....ne alaka bu baslikla bu soru yahu
  • arkadaşlar,

pek yeri değil biliyorum ama bu form şu anda cok fazla işlevsel olduğu için hızlı yanıt alabilirim diye mesaj atmak istedim.

• 1 DİABLO 3
    2 JB
    Beni çileden cıkarttı beklemekten yemin ederim yaa yeter yaa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: PAŞA

quote:

Orijinalden alıntı: UnHoly-R

Artık çıksın ios5.0 çıktığından beri jb sizim sabrım kalmadı bu kadar video yayınlanıyo tamam belki hatalar düzeltiliyo ama bizde insanız apple store tr den whatsapp da kaldırıldı buna sebep büyük ihtimalle operatörler diye düşünüyorum

Whatsapp güncellemelerle geri geldi, yükleyebilirsin artık....

Bende güncelleme geldi yükledim fakat store da halen göremiyorum başka bir arkadaşa yükleyecektik bulamadık bendekini itools dan backup alıp arkadaşa yükledim yermi dedim yedi sorun bizden mi kaynaklı çözemedim

• beklemekten fenalık geldi .bugün olmadı ama yarın çıksın artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

arkadaşlar,

Bende cihazımı usa dan aldım gidenler bayağı zor buldular önceden ayırtma imkanın varsa bence ayırt yada adres varsa usa da adrese internetten alıp göndert gittiklerinde alırlar ordan, bizimkiler florida apple storedan telefonla arayıp zar zor bulabilmişlerdi tabi yılbaşı öncesi şu anki durumu bilemem.
  • Aslında benim tuzum kuru, resign yöntemi ile bütün uygulamalari iPad'e kurabiliyorum. Bir yandan da sabırsızlıkla jb bekliyorum. Bugün kuzenim bir teklif yaptı, gel sat bana cihazı dedi, hem de iyi bir miktara. Çok kararsızım ne yapacağımı bilemiyorum. En azından benim yerime kuzen JB den faydalanır
    Satarsam 3 ü beklerim. Zaten uygulamaların çoğunu satın aldım, hesapta duruyorlar. JB falan beklemem. Bakalım ne olacak sonumuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtsutu

Aslında benim tuzum kuru, resign yöntemi ile bütün uygulamalari iPad'e kurabiliyorum. Bir yandan da sabırsızlıkla jb bekliyorum. Bugün kuzenim bir teklif yaptı, gel sat bana cihazı dedi, hem de iyi bir miktara. Çok kararsızım ne yapacağımı bilemiyorum. En azından benim yerime kuzen JB den faydalanır
    Satarsam 3 ü beklerim. Zaten uygulamaların çoğunu satın aldım, hesapta duruyorlar. JB falan beklemem. Bakalım ne olacak sonumuz

Bence satma İpad 3 Yaz sonu gelecek şu an apple İpad 2 satışlarından gayet memnun ve ipad 3 cıkartarak ipad 2 yi 2.plana atamaz şu durumda hem resmi bir acıklama yok daha cıkacağına dair

• 4s cihazım var.Ses sorunları nedeniyle ios 5.1 i bekliyordum.
    Şu jailbreak bi çıksada görsek nimetlerini.Beğenirsek 5.0.1 de kalmaya devam edecez herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: justreal

beklemekten fenalık geldi .bugün olmadı ama yarın çıksın artık

adamların oldugu sehirde saat suan sabah 8 hocam gün yeni başlıyor bugun olmadı deme bence :)ha olcakmı bugun olmıcak buyuk ıhtımalle ama olsun
  • yemin ederim artık dua etmeye başlıyacağım sap gibi iphone kullanıyoruz yaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: qaris

Bence satma İpad 3 Yaz sonu gelecek şu an apple İpad 2 satışlarından gayet memnun ve ipad 3 cıkartarak ipad 2 yi 2.plana atamaz şu durumda hem resmi bir acıklama yok daha cıkacağına dair

Akşama uğra gel al dedim kuzene. Çok kullandığım bir cihazdı, şu an ayrılmak da istemiyorum aslında En kötü model yükseltir 3G 64 GB olanını falan alırım, güle güle kullansın, ne diyeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtsutu -- 18 Ocak 2012; 18:55:57 >
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.