Şimdi Ara

iOs 5.0.1 iPhone 4S ve iPad 2 JB Çıktı! Windows YENİ versiyon yayınlandı. (Tek tuşla JB) (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.603
Cevap
10
Favori
88.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Jb li 4s bukadar heyacan vermez. Jb siz 4s daha heyacanli
  • quote:

Orijinalden alıntı: m@hm@

quote:

Orijinalden alıntı: tuilde

pod2g ipad ile ilgili videoyu kaldırmış

Nerde kaldirmis? Duruyo

Gece 3.30 civari baktigimda yoktu. Simdi yine bakiyorum hala yok..
  • Sunday Funday'e çıksa ben razıyım.
  • evet yok...
  • Benim kişisel tahminim 23 Ocak ta Çin de (04.11.08) gevey çıkması bekleniyor ya o bakımdan 23 unden once cıkmasını beklemiyorum. Kişisel tahmin olarak söylüyorum,
  • hani meşhur bir laf vardır atalardan kalma....

Çıkarsa Pazara kadar çıkmazsa ........ kadar
  • Artık çıksın ios5.0 çıktığından beri jb sizim sabrım kalmadı bu kadar video yayınlanıyo tamam belki hatalar düzeltiliyo ama bizde insanız apple store tr den whatsapp da kaldırıldı buna sebep büyük ihtimalle operatörler diye düşünüyorum
  • Çıkış tarihinin gecikme sebeplerinden biriside pod2g yaşadığı sorunlar sanırım, blogunu kontrol edecek olursanız artık DONATE (bağış) yapılacak yer yok kaldırmış, ve yeni ibareler eklemiş ''A blog talking about iOS security research
    Note that I'm against every form of piracy: sim unlock, installous, xsellize, etc. '' vs... gibi, daha önceki yazdıklarımı okuduysanız, pod2g'nin en son yazdıgı fransızca mesajda (tweet) avukat veya muhasebeci var mı diye yardım istemişti ve o tarihten kısa bir süre sonrada Bağış almayı bitirmişti. Sanırım sorunlarını çözer çözmez JB yayınlanacak...

Note: Bildiğiniz gibi JB işlemi yasal bir işlemdir ama intallous vs gibi işlemler yasal değildir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnHoly-R

Artık çıksın ios5.0 çıktığından beri jb sizim sabrım kalmadı bu kadar video yayınlanıyo tamam belki hatalar düzeltiliyo ama bizde insanız apple store tr den whatsapp da kaldırıldı buna sebep büyük ihtimalle operatörler diye düşünüyorum

Whatsapp güncellemelerle geri geldi, yükleyebilirsin artık....
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncum

iPad2 - JB hakkında pod2g'den rahatlatıcı foto:

http://pod2g-ios.blogspot.com/

Kıllanan adam: Siyah iPad2lere olmuyor mu yoksa yaaaaa?

Komplo Teorici: Siyah iPad2'lere oluyor. Sadece 3G'li iPad2'lere olmuyor. Bkz: Foto

• artık yakındır... iphone 4 sattık ama iphone 4s bulamıyoruz uygun bişiy ya...
  • pod2g'nin son mesajı... Hemen iPad 2 5.0.1 untethered yazan yerin altındaki ipad2 resminin altında (tekerleme gibi oldu)
    No more to say !

Ya madem no more to say (söylenecek birşey yok yada kalmadı) yayınla artık tak etti insanların canına...
  • Hacker'ın verdiği güvenlik açığına şahit olduk arkadaşlar. Sol alttaki seri no yüzünden kaldırmış iPad resmini. Flulaştırıp geri koymuş. Ama bizim elimizdeki resimde net, hehe
  • quote:

Orijinalden alıntı: _RevO_

quote:

Hacker'ın verdiği güvenlik açığına şahit olduk arkadaşlar. Sol alttaki seri no yüzünden kaldırmış iPad resmini. Flulaştırıp geri koymuş. Ama bizim elimizdeki resimde net, hehe

jb ni çıkışını etkilermi acaba

etkilemez sadece o ipad 2 den siler baska ipad 2 ye aktarır olur biter :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: _RevO_

quote:

Hacker'ın verdiği güvenlik açığına şahit olduk arkadaşlar. Sol alttaki seri no yüzünden kaldırmış iPad resmini. Flulaştırıp geri koymuş. Ama bizim elimizdeki resimde net, hehe

jb ni çıkışını etkilermi acaba

Aksine hızlandırabiliriz bile blackmailing ile

• Hadi artık yaa iphone jb siz bi ise yaramıyoo
  • quote:

Orijinalden alıntı: joven

Jb'den sonra birde şu Siri ye çözüm bulsalar tadından yenmez olacak :)

Sorun mu yaşıyorsunuz Siri de
  • slm iphone 4s var ısınıyo ve şarzı az gidiyo ne yapmalıyım yeni aldım delefonu üzerinde 5.0.1 yazılım yuklu nette arastırdım yazılımdan diyolar restore nasıl yapabilirim eger yapsam duzelirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sam0

quote:

Orijinalden alıntı: joven

Jb'den sonra birde şu Siri ye çözüm bulsalar tadından yenmez olacak :)

Sorun mu yaşıyorsunuz Siri de

Arkadaşın cıhaz ip4 sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: f1_bayram

slm iphone 4s var ısınıyo ve şarzı az gidiyo ne yapmalıyım yeni aldım delefonu üzerinde 5.0.1 yazılım yuklu nette arastırdım yazılımdan diyolar restore nasıl yapabilirim eger yapsam duzelirmi

Versiyonun 5.01 (9A406) mı? yoksa 5.01(9A405) mi?
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.