Şimdi Ara

iOs 5.0.1 iPhone 4S ve iPad 2 JB Çıktı! Windows YENİ versiyon yayınlandı. (Tek tuşla JB) (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.603
Cevap
10
Favori
88.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dediklerini yaptıktan sonra tam olarak yapmam gerekenler neler, ilk defa sürüm düşürmeyi deniyorum, bunlardan sonrakileri adım adım anlatabilir misiniz size zahmet :)

Yine hata aldım çünkü yanlış bişey yapıyorum sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jst1907

Dediklerini yaptıktan sonra tam olarak yapmam gerekenler neler, ilk defa sürüm düşürmeyi deniyorum, bunlardan sonrakileri adım adım anlatabilir misiniz size zahmet :)

Hangi hata kodunu aldiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: siakawa

quote:

Dediklerini yaptıktan sonra tam olarak yapmam gerekenler neler, ilk defa sürüm düşürmeyi deniyorum, bunlardan sonrakileri adım adım anlatabilir misiniz size zahmet :)

1600 dı sanırım, tinyumbrelladan yada itunestan yapmam gereken bir işlem var mı tam bilmiyorum . Bu dosyaları sildim bilgisayarı yeniden başlattım şimdi ne yapayım sırasıyla
  • quote:

quote:

quote:

1600 dı sanırım, tinyumbrelladan yada itunestan yapmam gereken bir işlem var mı tam bilmiyorum . Bu dosyaları sildim bilgisayarı yeniden başlattım şimdi ne yapayım sırasıyla

Eger host dosyalarini temizlediysen Cihazi dfu moduna alip itunes uzerinden 5.0.1 'e tekrar restore et...

• quote:

quote:

quote:

Arkadasım ılk mesajımda yazdıklarımı yaptıysanız Pc yı yenıden başlatın ve gerı yukleyın ıtunesten dırekt yapın DFU modunada alsanız olur almasanızda...Başka yapacağınız yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: ATAKAN2009

quote:

quote:

quote:

Arkadasım ılk mesajımda yazdıklarımı yaptıysanız Pc yı yenıden başlatın ve gerı yukleyın ıtunesten dırekt yapın DFU modunada alsanız olur almasanızda...Başka yapacağınız yok...

Basit gibi fakat anlamadığım şu, bunu yaparken shsh kaydı nerede kullanılıyor

• Bu adamlari anlamak mumkun degil.Madem JB hazir,rarla jb dosyasini,koy siteye yuzbinlerce kisiyi kanser etmek yerine sevindir gitsin..Madem jb hazir ne diye bekletiyorlar bu kadar kisiyi anlamak mumkun degil
  • quote:

Orijinalden alıntı: VirgilSollozzo

Bu adamlari anlamak mumkun degil.Madem JB hazir,rarla jb dosyasini,koy siteye yuzbinlerce kisiyi kanser etmek yerine sevindir gitsin..Madem jb hazir ne diye bekletiyorlar bu kadar kisiyi anlamak mumkun degil

programlama bilgin varsa iste verirler belki kardes..hep diyorum normal kullaniciya indirgeme isi suan yapilan..hani sadce 2 tiklama yapip sadece next yada back tuslarini kullandigimiz hale gelmesi icin son paketleme isi yapiliyordur..urun hazir paket ve dagitim asamasinda seklinde dusunebilirsiniz
  • Bu seferde 11 hatası veriyor delirmek üzereyim. Dediğiniz dosyaları siliyorum yeniden başlatıyorum, sonra tinyumbrellayı açıp start server deyip itunes u açıp shift restore ile dosyayı göstermiyor muyum ?
  • quote:

Bu seferde 11 hatası veriyor delirmek üzereyim. Dediğiniz dosyaları siliyorum yeniden başlatıyorum, sonra tinyumbrellayı açıp start server deyip itunes u açıp shift restore ile dosyayı göstermiyor muyum ?

Tekrar yaziyorum hocam :) windows / system32 / driver / etc / klasorune git host dosyasini Noteped ile ac icindeki tum bilgileri sil ve bos bir sekilde kaydet eger tiynumbrella hostdosyasi varsa onuda komple sil itunes'i kapat tekrar ac cihazi dfu moduna al ve itunus uzerinden tekrar restore et hepsi bu... Eger shsh 4.3.3 kaydin varsa cihazin versiyonunu once 4.3.3 e dusur ardindan 5.0.1 e guncellemeyi dene....
  • Hadi artik ciksin su jb
  • quote:

quote:

Bu seferde 11 hatası veriyor delirmek üzereyim. Dediğiniz dosyaları siliyorum yeniden başlatıyorum, sonra tinyumbrellayı açıp start server deyip itunes u açıp shift restore ile dosyayı göstermiyor muyum ?

Tekrar yaziyorum hocam :) windows / system32 / driver / etc / klasorune git host dosyasini Noteped ile ac icindeki tum bilgileri sil ve bos bir sekilde kaydet eger tiynumbrella hostdosyasi varsa onuda komple sil itunes'i kapat tekrar ac cihazi dfu moduna al ve itunus uzerinden tekrar restore et hepsi bu... Eger shsh 4.3.3 kaydin varsa cihazin versiyonunu once 4.3.3 e dusur ardindan 5.0.1 e guncellemeyi dene....

Hocam pm ile konuşalım isterseniz konu amacından sapmasın, pm attım.

• Şimdi benim sürümüm iOS 5.0, Jailbreak daha yok yakın bi zamanda gelcek ama 5.0.1 e yükseltiyimmi acaba sürümü yoksa kalsınmı 5.0 da ?
  • Çık be artık jb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justreal -- 16 Ocak 2012; 21:13:50 >
  • 9a405 te bekliyorum 406 ya gecelm mı birşey farkeder mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orry01

9a405 te bekliyorum 406 ya gecelm mı birşey farkeder mı

Farketmez ıster 405 ıster 406 IPSW olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: orry01

9a405 te bekliyorum 406 ya gecelm mı birşey farkeder mı

B'nde 405 te bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan636

Şimdi benim sürümüm iOS 5.0, Jailbreak daha yok yakın bi zamanda gelcek ama 5.0.1 e yükseltiyimmi acaba sürümü yoksa kalsınmı 5.0 da ?

Beyler ?
  • quote:

quote:

Şimdi benim sürümüm iOS 5.0, Jailbreak daha yok yakın bi zamanda gelcek ama 5.0.1 e yükseltiyimmi acaba sürümü yoksa kalsınmı 5.0 da ?

Beyler ?

5.0 a JB geleceğini kimse söylemedi?
    Aksine konuya da göz gezdirirseniz herkes ısrarla 5.0.1 e güncellemeniz gerektiğini defalarca dile getirdi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sam0

quote:

quote:

Beyler ?

5.0 a JB geleceğini kimse söylemedi?
    Aksine konuya da göz gezdirirseniz herkes ısrarla 5.0.1 e güncellemeniz gerektiğini defalarca dile getirdi...

Teşekkürler yükselticem.
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.