Şimdi Ara

IOS 4.3.4 güncellemesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
1
Favori
5.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • [B]telefonumda 4.2.1 yazılımı yüklü ve SHSH kaydım yok ,
    4.3.4 yazılımını yüklemek istiyorum ama 3194 hatası alıyorum ne yaptıysam sorunu çözemedim , ne yapmam gerekir ?[/B]
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildermess

[B]telefonumda 4.2.1 yazılımı yüklü ve SHSH kaydım yok ,
    4.3.4 yazılımını yüklemek istiyorum ama 3194 hatası alıyorum ne yaptıysam sorunu çözemedim , ne yapmam gerekir ?[/B]

SHSH kaydı nedemek acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MCCACA

quote:

[B]telefonumda 4.2.1 yazılımı yüklü ve SHSH kaydım yok ,

SHSH kaydı nedemek acaba ?

istediğin zaman eski versiyona dönmeni sağlıyor
  • quote:

dosyayı manuel olarak indirdim ama zip olark duruyor nasıl değiştiryorduk uzantısını .ipsw olarak yapamadım ?

belgelerim-araçlar-klasör secenekleri-görünüm-bilinen dosya türleri iiçin uzantıları gizle

tikini kaldırıp deneyiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: aries

quote:

Orijinalden alıntı: f.e.a.r

4.3.4 Güncellemesi yapan arkadaşlar bazı forumlarda basebandın 04.10.01 olduğunu söylemişler baseband değişmedimi? Bilgilendirme yaparsanız sevinirim.

Baseband degismiyor

Baseband değişmiyorsa gevey kullanılabilir ozaman sorun çıkacağını sanmıyorum ama dikkat etmekte yarar var.Fakat çok gereksiz bir güncelleme gibime geldi jailbreak.me'den yüklenen cydia engellenmiş ve pdf açığını kapatmışlar okadar.
  • Arkadaslar yeni alacagim iphone4 e jb yapacagim simdi ip4 u itunes ile versiyon 4.3.3 yuklyecegiz mecburen sorum su aceba itunes bize direk yeni cikan bu 4.3.4 versiyonumu yukletecek direk yoksa 4.3.3 versiyonu yuklemek sansimizda olucakmi itunesten bu konuda benim gibi acemi arkadaslari aydinlatacak arkadaslar varmi aceba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aspirin_Gripin

Arkadaslar yeni alacagim iphone4 e jb yapacagim simdi ip4 u itunes ile versiyon 4.3.3 yuklyecegiz mecburen sorum su aceba itunes bize direk yeni cikan bu 4.3.4 versiyonumu yukletecek direk yoksa 4.3.3 versiyonu yuklemek sansimizda olucakmi itunesten bu konuda benim gibi acemi arkadaslari aydinlatacak arkadaslar varmi aceba.

pc ye bağladığında direk 4.3.4 yapar
  • quote:

Orijinalden alıntı: krach55

quote:

Arkadaslar yeni alacagim iphone4 e jb yapacagim simdi ip4 u itunes ile versiyon 4.3.3 yuklyecegiz mecburen sorum su aceba itunes bize direk yeni cikan bu 4.3.4 versiyonumu yukletecek direk yoksa 4.3.3 versiyonu yuklemek sansimizda olucakmi itunesten bu konuda benim gibi acemi arkadaslari aydinlatacak arkadaslar varmi aceba.

peki dostum baskabir yolu yokmu itunesten manuel olarak 4.3.3 versiyonunu pc uzerinden gosterip kuramazmiyiz yoksa ip4 u ilk aldigimizda ilkdefa itunese bagladigimizdanmidir bu direk 4.3.4 yuklemesi biraz aciklayabilirmisiniz lutfen.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: krach55

quote:

peki dostum baskabir yolu yokmu itunesten manuel olarak 4.3.3 versiyonunu pc uzerinden gosterip kuramazmiyiz yoksa ip4 u ilk aldigimizda ilkdefa itunese bagladigimizdanmidir bu direk 4.3.4 yuklemesi biraz aciklayabilirmisiniz lutfen.

iTunes ilk bağlandığında telefon güncelleme var diyecektir ister yükler ister yüklemezsiniz bu size kalmış birşey şuan 4.3.3 versiyonunu hala imzalıyor apple yani 4.3.3 versiyonunu gösterirseniz yükleyebilme şansınız var.

İphone 4 GSM 4.3.3 versiyonunu indirip SHİFT+Restore butonuna basıp 4.3.3 versiyonunu gösterip yüklemeyi deneyin olmazsa 4.3.4 versiyona geçmek zorunda bırakacaktır itunes sizi.

• başarı ile 4.3.4 versiyonuna geçmiş bulunuyorum şimdi SHSH kaydı alabilirmiyim acaba ?
  • instalus cydia ve işime yarayan herşey getti kimse geçmesin 4.3.4 e jailbreak ne zmn gelcek acaba telefondan sogudum birden ya puff:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: avbaris

telefonun hızlanması normaldir. sonuçta format çekilmiş bilgisayar gibi oluyor alet.

Format atılması yani aynı sürüme restore yapılması telefonun hızlanmasında bir etken olmaz.
    Zira onlarca program yüklenmesi bir sürü müzik - fotoğraf eklenmesi de telefonu yavaşlatmaz.
    IOS'un zaten en büyük artısı böyle stabil çalışması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SnakeMannn

instalus cydia ve işime yarayan herşey getti kimse geçmesin 4.3.4 e jailbreak ne zmn gelcek acaba telefondan sogudum birden ya puff:D

Geri 433 e donebilirsiniz su an tekrardan.
  • ama sh kayıtlarım yok hiç
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

quote:

Orijinalden alıntı: metinTasci

quote:

Orijinalden alıntı: SymPhoney

iOS 4.3.4 yüklendi telefon hızlandı sanki

şarzıda daha uzun gidiyor mu ?

? Bende sarz olayini merak ediyorum,nasil gidiyor sarz?

hocam kusura bakmayın ama en uyuz oldugum sey budur. sarz degıl sarj dır. saygılar...
  • ayrıca bnde suan yenı ıp4 aldım ama daha baglamadım ıtunes a pasaport arıorm. bn bagladıgımda 4.3.4 e mı gecıcek. ben zaten yuklemek ıstedıgım uygulamaları ıpa uzantısını ındırıp ıtunes a attım. sadece uygulamalara para vermemek ıcın jb yaparım dıodum. eger ıtunesa attıgım uygulamaları yuklersem jb ye gerek yok. yuklermı??
  • Panik yapmayın yahu bekleyin eninde sonunda 4.3.4 için jb cıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: haliser

ayrıca bnde suan yenı ıp4 aldım ama daha baglamadım ıtunes a pasaport arıorm. bn bagladıgımda 4.3.4 e mı gecıcek. ben zaten yuklemek ıstedıgım uygulamaları ıpa uzantısını ındırıp ıtunes a attım. sadece uygulamalara para vermemek ıcın jb yaparım dıodum. eger ıtunesa attıgım uygulamaları yuklersem jb ye gerek yok. yuklermı??

Hayir. Cydia'dan AppSync 4+ yuklemeniz lazim onlari tekrar alabilmek icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yalniz 4.3.4 sarj konusunda 4.3.3 e gore daha iyi gibi geliyor bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

quote:

Orijinalden alıntı: haliser

ayrıca bnde suan yenı ıp4 aldım ama daha baglamadım ıtunes a pasaport arıorm. bn bagladıgımda 4.3.4 e mı gecıcek. ben zaten yuklemek ıstedıgım uygulamaları ıpa uzantısını ındırıp ıtunes a attım. sadece uygulamalara para vermemek ıcın jb yaparım dıodum. eger ıtunesa attıgım uygulamaları yuklersem jb ye gerek yok. yuklermı??

Hayir. Cydia'dan AppSync 4+ yuklemeniz lazim onlari tekrar alabilmek icin.

hocam bnde 2g de var. jblı. ama cydıa dan appsync 4+ yuklemeden ındırdıklerımı attım telefona? dolayısıyla ıp4 e de atabılmem gerekmıomu mantıken??
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.