Şimdi Ara

IOS 4.3.4 güncellemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
1
Favori
5.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bayadır teli itunes a bağlamıyordum. Bugün update var mı diye bir bakayım dedim ios 4.3.4 güncellemesi mevcut forumda arama yaptım ama kimse bu konuyla ilgili başlık açmamış.
    nedir bu sürümün getirdikleri deneyen var mı ? jailbreak durumu nedir ?

• evet check for update yaptım bende de gözüktü yükliyeceğim şimdi

Sizde galiba tesadüf tam çıktığı ana denk geldiniz ya da biz bilmiyorduk
  • o düğmeye bugün en az 10 defa tıkladım. Tıklamadığım vakit gelmiş şansa bak. DH'de olmasa nasıl öğreneceğiz bunlar
  • Bugün restore yapmıştım. Telefondaki kullanıma göre 3,5 saat önce yapmisiz. Max 1-2 saat olmuştur çıkalı.
  • iOS 4.3.4 Yazılım Güncelleme

Kötü amaçlı PDF dosyalarını görüntülemeyle ilişkili bir güvenlik açığını düzeltir.

Bu yazılım güncellemeyle uyumlu ürünler:
    • iPhone 4 (GSM modeli)
    • iPhone 3GS
    • iPad 2
    • iPad
    • iPod touch (4. nesil)
    • iPod touch (3. nesil)

Ben bekliyeceğim önemli bir gelişme yok.Şarj sorunu felan çıkarsa uğraşmayalım.Herkes yaptıkdan sonra biz de yaparız
  • MN 4.3.4 e update etmeyin demiş jailbreakli kullananlar için acaba shsh kaydı hala alınıyormu unuttum 4.3.3 için almayı alınmıyorsa yandık 4.3.4 jb ini beklemek lazım kazayla bozmayalım telefonu o zman
  • iOS 4.3.4 Yazılım Güncelleme

Kötü amaçlı PDF dosyalarını görüntülemeyle ilişkili bir güvenlik açığını düzeltir.

Bu yazılım güncellemeyle uyumlu ürünler:
    • iPhone 4 (GSM modeli)
    • iPhone 3GS
    • iPad 2
    • iPad
    • iPod touch (4. nesil)
    • iPod touch (3. nesil)

Bu güncellemenin güvenlik içeriğiyle ilgili bilgi için, lütfen şu web sitesini ziyaret edin:
    <http://support.apple.com/kb/HT1222>
  • 10 mb fiber yine 15 dk da iniyor. US'den buraya çabuk akmıyor heralde.
  • Arkadaşlar ios4.3.4 güncellemsi ile aynı görevi yapan pdf patcher 2 cydia'da var. Update yapmadan jb'yi bozmadan önleminizi alabilirsiniz.
  • iOS 4.3.4 yüklendi telefon hızlandı sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: SymPhoney

iOS 4.3.4 yüklendi telefon hızlandı sanki

:O
  • şansa bak tam ben bastığımda güncelleme yapıldı heralde :D
  • quote:

Psikolojiktir o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3GS destek almaya devam ediyor.
    Bravo valla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: römercan

quote:

Psikolojiktir o

• 4.3 den 4.3.3 e bile geçememiştim. Güncelleme yaparken benim gibi 3194 hatası alanlar
    tamamen "c:\windows\system32\drivers\etc\" deki host dosyasıyla alakalı.. host dosyanızın içinde # işaretinden sonra başlayan ip adresleri vs. leri temizleyin temiz bir host dosyası ile tekrar deneyin güncelleyecektir.
    (JB siz telefonum ama umbrella ile ssh kaydı almıştım. o kendine bir host oluşturmuş host dosyasına da birşeyler eklemiş bundan kaynaklı sanırsam).
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukman

4.3 den 4.3.3 e bile geçememiştim. Güncelleme yaparken benim gibi 3194 hatası alanlar
    tamamen "c:\windows\system32\drivers\etc\" deki host dosyasıyla alakalı.. host dosyanızın içinde # işaretinden sonra başlayan ip adresleri vs. leri temizleyin temiz bir host dosyası ile tekrar deneyin güncelleyecektir.
    (JB siz telefonum ama umbrella ile ssh kaydı almıştım. o kendine bir host oluşturmuş host dosyasına da birşeyler eklemiş bundan kaynaklı sanırsam).

benimde başıma geldi o bu şu uğraşmayın. antivirüs programınızı ve windows defender i devre dışı bırakın 3194 hatası vermiyor. tamamen kurulu olan güvenlik programlarıyla alakalı. bunu onaylamak için se 3 pc denedim. 2 sindede nod 32 vardı sadece 3194 hatası verdi. kaldırdım yükleme tamamlandı. diğer pc de ise sadece windows defender yüklüydü ondada devre dışı bırakınca düzeldi. özellikle denediğim için belki arkadaşlara yardımcı olur bu açıklama.

• slm arkadaşlar tam 4.3.3 sürüme geçecektim lanet olası apple 4.3.4 ü çıkarmış ben şimdi direk 4.3.3 ü göstersem itunesa yükleme yapabilirmiyim bu arada bütün sürümler için shsh kaydım mevcut
    yükseltmeyi tinyumbrellamı yapayım yoksa shift+restore yaparakmı 4.3.3 göstermem gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Krst_

3GS destek almaya devam ediyor.
    Bravo valla.

iyide hocam zaten ios 5 de destekliyor ki 3gs niye 4.3.4 desteklemesin :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: cempatik

quote:

Orijinalden alıntı: ufukman

4.3 den 4.3.3 e bile geçememiştim. Güncelleme yaparken benim gibi 3194 hatası alanlar

benimde başıma geldi o bu şu uğraşmayın. antivirüs programınızı ve windows defender i devre dışı bırakın 3194 hatası vermiyor. tamamen kurulu olan güvenlik programlarıyla alakalı. bunu onaylamak için se 3 pc denedim. 2 sindede nod 32 vardı sadece 3194 hatası verdi. kaldırdım yükleme tamamlandı. diğer pc de ise sadece windows defender yüklüydü ondada devre dışı bırakınca düzeldi. özellikle denediğim için belki arkadaşlara yardımcı olur bu açıklama.

firewall varsa dediğin gibi de olabilir..
    Bende McAfee AVP yüklü hiç tık demedi tamamen Host dosyasıyla alakalı..

Bir de arkadaşlar iOS.5 Beta nasıl yükleniyor (iTunes üzerinden yasal JB siz mümkün mü?)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.