Şimdi Ara

iOS 16 çıkış tarihi belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Apple, iPhone 14 tanıtım etkinliğiyle birlikte iOS 16 çıkış tarihini de paylaştı. Böylece iPhone kullanıcılarının çokça merak ettiği "iOS 16 ne zaman yayınlacak?" sorusu da yanıt buldu.

iOS 16 güncellemesi 12 Eylül'de çıkacak ??

Cupertino'lu teknoloji devi tarafından yapılan açıklamaya göre iOS 16 güncellemesi, 12 Eylül'den itibaren iPhone 8 ve daha yeni iPhone modellerine yüklenebilecek. Güncellemenin 12 Eylül saat 20.00 itibariyle Türkiye'de indirmeye sunulması bekleniyor.

iOS 16; gelişmiş kilit ekranı özelliştirmeleri, iMessage mesajlarını gönderdikten sonra silip düzenleyebilme, Türkçe çeviri desteği, mail gönderimi zamanlama gibi özelliklere ev sahipliği yapıyor. iOS 16 güncellemesiyle ilgili ayrıntılı bilgilere aşağıdaki haberimizden ulaşabilirsiniz. 

Ayrıca Bkz.iOS 16 tanıtıldı! İşte iOS 16 özellikleri ve gelen yenilikler

• keşke çıkmasa

ipad 8imde ios 14ten ios 15e geçince bariz yavaşlama hissettim yeni özellikleri de beğenmedim düşürme şansım olsa ios14e dönerim

inatla ayarlar simgesinin üzerinde bildirim gösterip insanı zorluyor bir de güncellemeye

apple aslında tam amerikan tüketiminin yansıması 2 3 senede bir cihaz almaya zorluyor ios 16 muhtemelen a13 çipli iphone 11 cihazları bile çöp edecek

• 12 Eylül nedir ya! Şimdi verse ölecek mi?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Neden haberlerdeki her alt başlıkta "??" var?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • artık çentiksiz görünüm getirsinler yahu.

• Zaten resmi dağıtım sürümü tamamlandı, tamamen event saçmalığı yüzünden uzatıyorlar 5 gün daha, biten şeyi bile azar azar getiriyorlar. Ayrıca disable notch seçeneğiyle keşke çentiği kaldırabilsek.

• çentik ne?

• 1. isim Bir şeyin kenarından kesilerek veya kırılarak açılan küçük kertik, tırtık:

Bıçağın ağzında çentik var.

2. isim Küçük oyuk:

"İhtiyarın uzun şakaklarında, gözlerinin altında bıçak yaraları gibi ince çizgiler, çukurlar, oyuklar, çentikler, yenikler görünüyor." - Peyami Safa

3. sıfat Kertikli:

Çentik bıçakla iş yapılamıyor.

4. isim, sinema Basım sırasında basım aletinin diyaframını belirli bir açıklığa getirecek düzeni işletmek için filmin kenarına yapılan çukurluk.

iOS 16 çıkış tarihi belli oldu
    iOS 16 çıkış tarihi belli oldusozluk.gov.tr
    Türk Dil Kurumu | Sözlük
    https://sozluk.gov.tr
  • Cem_Alim C kullanıcısına yanıt
  • bkaakco kullanıcısına yanıt

Haberi giren editörün cahilliği, Gün Oksay kimleri çalıştırıyor görün işte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • keşke çıkmasa

ipad 8imde ios 14ten ios 15e geçince bariz yavaşlama hissettim yeni özellikleri de beğenmedim düşürme şansım olsa ios14e dönerim

inatla ayarlar simgesinin üzerinde bildirim gösterip insanı zorluyor bir de güncellemeye

apple aslında tam amerikan tüketiminin yansıması 2 3 senede bir cihaz almaya zorluyor ios 16 muhtemelen a13 çipli iphone 11 cihazları bile çöp edecek

• Çöp telefonlar çöp işletim sistemi

• hamza5806 kullanıcısına yanıt

Senin çöp ipadin guncelleme sonrasi daha da çöp oldu diye iphone 11 serisi de mi çöp olacak saniyorsuniOS 16 çıkış tarihi belli oldu cok beklersin bro

• osarkibt O kullanıcısına yanıt
    Arada 1 senelik islemci farki var evlat

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Tm knk senin çöp telefonun daha da çöp olmasin diye ios 16 cikmayacak :d yazmışsın ya çıkmasın daha iyi diye iOS 16 çıkış tarihi belli oldu 

• osarkibt O kullanıcısına yanıt
    Yasin 12 mi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Yok 9

• internette ulaşamadım ama genelde ilk sürümde sıkıntı oluyor

• İphone 7 cihazım ios 15 sayesinde çöp oldu buyurun sizde cihazlarını eskiltinki yenisini alabilesiniz

Bende de ipad 9 var sence ios 16ya guncellemeyeyim mi?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.