Şimdi Ara

iOS 16 [ ANA KONU ] 16.7.6 (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.426
Cevap
218
Favori
770.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pil yüzdesinin gösterilmesi hoş olmuş ancak şöyle bi sorun var ki pil %50 de olsa üzerinde yazı olduğu için FULL DOLU gözüküyor onun üzerinde %50 yazıyor ..

BU da psikolojik olarak şarjım var düşüncesi yarartıyor yanıltıyor insanı .. Bi bakmışsınız pil %20 ama eski düzene göre dolu gösteriyor 😁

Beta olduğu için mi böyle bilemiyorum ama ben biraz zor alıştım

• Merhaba. İos 15 duvar kağıtları tamamen kaldırıldı mı? Ayarlarda bulamadım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • MHSNNSL M kullanıcısına yanıt
    Yanlış hatırlamıyorsam her yeni ana sürümde önceki ana sürümün duvar kağıtları kaldırılıyor. Belki de bu yüzden gözükmüyor olabilir.

• manesnuc kullanıcısına yanıt
    Sadece eski sürüm duvar kağıtlarını değil cihazların kendi özgün duvar kağıtlarını da kaldırmışlar en azından onlar kalsaydı keşke.

• Kaldırılan duvar kağıtlarını internet üzerinden bulup kaıyıt edebilirsiniz …

• Evet özgün duvarkağıtları gitmiş.

• galaxyg kullanıcısına yanıt
    Benim gösterge dediginiz gibi gorunmuyor :) ama gecen gun dediginiz gibi gorunuyordu. Belirli bir yuzdeligin altina dustugunde mi bu sekilde gosteriyor acaba

iOS 16 [ ANA KONU ] 16.7.6

• elvinjohnson E kullanıcısına yanıt

Muhtemelen %20 bin aşağısında öyle gözüküyor .. Sık sık şarja taktığım için %20 ye düşüremedim daha yarın düşerse bakıcam 😅

• Beta güncellemelerini temiz kurulum olarak nasıl yapabilirim? Sistem dosyaları çok fazla yer kaplamaya başladı. Normal sürümlerde temiz kurulum yapınca azalıyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar iPhone X cihazım son güncellemeden sonra şarj durumu çok değişti birkaç gündür bu sıkıntıyı yaşıyorum 20w hızlı şarj adaptörü ve type C kablom ile şarj ediyorum tam dolması 4-4.5 saati buluyor başına böyle bir durum gelen var mı çözümü nedir yardımcı olur musunuz?

• Asac Schrader kullanıcısına yanıt
    Beta sürümünü DFU modda kurulum yapamazsınız .Devrloper geliştirici sertikası gerekiyor…

İkincisi bete sürümünün ipsw sürümü Apple geliştirici bölümüne girip indirebilirsiniz.Geliştirici developer hesabınız olmalı.iPhone ‘yi breck yapma durumu yaşayıp siyah ekranda kalmanız % 95 oranda olasıdır.Teknik servis yolu gözükür…

Zaten beta sürümleri hızlı şekilde güncelleniyor.Hiç bir hata almadığınızı düşünsekte bir anlamı olmayacaktır.Aşırı sistem dosyaları oluşması ,pili %100 seviyeye getirememe ve stabilite sorunlarını göze alarak geçtiniz.RC sürümünü bekleyip ,tam sürüm çıkınca temiz kurulumun bir anlamı olacaktır …

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 14 Ağustos 2022; 11:47:12 >
  • sefaslar kullanıcısına yanıt
    Yaşadığınız durum beta sürümlerinin olası durumudur.Beta sürümüne geçerken bu tür stabilite ve pili sorununu kabullenerek geçtiniz.Sabırlı olup RC bekleyin.Stock sürümün stabilitesini beklemek hayali bir durumda öteye geçemez …

Bu yüzden beta sürümlere geçilmemesi gerekli olduğunu ısrarla belirtiyorum …

Beta sürümünün gelişini görmek isteyen kullanıcılar ,günlük kullanımda kullandığı iPhone değil ikinci bir iPhone kurmalıdır …

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 14 Ağustos 2022; 11:51:12 >
  • QRocKfire kullanıcısına yanıt

Beta sürüm kullanmıyorum ben hocam ios 15.6 sürümü için bahsediyorum hızlı şarj cihazım var 20w ama cihaz çok yavaş şarj oluyor çözümü nedir?

Hem adaptor hem kablonunda ikisinin hızlı şarj desteklemesi lazım. Adaptor ayrı kablo ayrı. Direk apple dan alındıysa malzemeler tmm o zaman sorun yok. Eğer hala yavaş şarj oluyorsa bu sefer pil sağlığı önemli eğer eskidiyse pil dediğiniz gibi sorun oluyor ztn yavaş doluyor.

Öncelikle iOS 16 sayfasına yazdığınız için betadan bahsediyorum .iOS 15 başlığında yazmanız daha doğru bir hareket olacaktır …

Pil probleminin bir çok sebebi bulunabilir…

iOS 15.6 sürümünüz yedekten dolayı hata veriyor ve pil kalibrasyonunuz kaymış olma ihtimali bulunuyor.DFU modda temiz kurulum yapın.Bu işlemde çözemedi ise.Diğer seçeneklere geçilmeli …

Pil adaptörü veya kablo sorunu yaşıyor olabilirsiniz.Başka bir adaptör ve kablo kullanın …

Pil sağlığınız % 75 ile 80 aralığında bulunabilir.Pil ölmek üzere olursada bu tür problemler yaşanır …

İphonenin sarj soketi bozulmuş olma ihtimalinde bulunuyor …

Tek tek denemelisiniz.ilk adım sarj adaptörü ve kabloyu değiştirip kontrol edin.Çevrenizde illa hızlı sarj adaptörü ve typ - C kablo kullanan bulunur.Sonrasında DFU modda temiz kurulum yapma yolunu seçin.Diğer bahsettiğim seçenekleri teknik servis kontol eder …

• Teşekkürler deneyeyim

• Evet şimdi son beta sürümünde bir bug daha var .. Airdrops çalışmıyor bende 🥲

• iOS 16 [ ANA KONU ] 16.7.6
    Bu yeni kilit ekranı çok güzel olmuş

• oguzhan297 kullanıcısına yanıt
    Duvar kağıdını paylaşır mısınız?

• https://www.youtube.com/shorts/iHMfGxydFos?feature=share

Bu şekilde bir özellik olduğunu biliyor muydunuz?

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.