Şimdi Ara

iOS 14.0.1 güncellemesi çıktı! Hangi sorunlar giderildi? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
3.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Selamlar bende de aynı sorun vardı ıp ve dns yi elle girince sorun düzeldi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 14.2'ye ek yama gelmesi lazım o zaman gelmedi ama

• Şarj su gibi gidiyor. Sabah 5 de şarjdan çıkarttım %100 dü 9 da 90 11 de %85 şarj vardı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugur.k U kullanıcısına yanıt

Hangi model hocam?

• scanh kullanıcısına yanıt
    Iphone 6s.

14.01'e de güncelledim aşırı şarjı gidiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

İos 14ü yükledikten sonra arabaya bluetooth ile bağlamıp spotifydan müzik dinlerken başka ses çıkartan bir program açtığımda(yandex navi gibi) müzik çalmayı durduruyor ve spotify ile olan bağlantıyı kesiyor. Bu tarz bir sorun yaşayan oldu mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son sürümden sonra 11 proda ilginç olarak dün akşam 11 gibi sarjdan cektim yarim saat kadar kurcaladim. Wifi mobil veri felan hep acik. Sabah 8 de kalktigimda hala %100 şarj vardi. Tüm gün aktif kullanma sonunda aksam 8 gibi %72 ile eve döndüm. Ya sürüm çok iyi yada bi anormallik var.

• 40 yılın başında güncellemeyi erken yüklemiş oldum, kaç gün oldu evdeki internete hala bağlanmıyor. Daha kaç gün mobil veri yiyeceğiz anlamış değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur_Akd

iPhone 7 128 GB için 14 yükledi DFU modu ile ancak 2-3 günlük kullanımım sonrasında sistem tam oturmadığundan 13.7'ye dönmek istedim ama imzaar kapanmıştı. iPhone 7 eski bir telefon olsa da yeni telefonlarda da stabilite sorunları olması içime biraz su serpti iPhone 7'yi öldürmediler güncelleme ile diye. Bakalım artık girdik bir girdaba her yeni sürümü yükleyeceğiz.

iPhone 7 telefonumu halen 12.3.1 sürümü ile kullanıyorum. (32GB)

Sizce ios 14.0.1 sürüme güncellemeli miyim?

(Yarın öbür gün şu uygulama için yazılımınız güncel değil uyarıları karşıma çıkar mı? Yoksa ileride yavaşlamalar yaşayıp, mevcut dertsiz başıma dert mi açarım?)

• Mobidik kullanıcısına yanıt

Bence şimdilik kalın uygulamalar artık yüklenmemeye başlayınca geçersiniz. Yine konuları takip edin çok memnun kalınan bir sürüm olursa geçersiniz. Ben de 12.4’te 13.3.1 gelene kadar kalmıştım keşke daha da kalsaydım 13.7’ye kadar diyorum. Bilmiyorum belki son sürümü olduğu için ama 13.7 en beğendiğimdi 13.x’ler arasında

• deqalee07 D kullanıcısına yanıt

Herhangi bir ürün neden güncellenir bana açıklar mısınız? Önyargısızca soruyorum

• 14.0.1’den sonra en altta bulunan 4 simgenin yerleri sürekli değişiyor bende. Arama, mesajlar, safari, whatsapp yer değiştiriyor. Böyle bir sorun yaşayan var mı ?

• wifi duzgun calismiyor, devamli kopuyor..

• Arkadaşlar alarm sorunu yaşayan var mı? Kuruyorum bazen çalıyor bazen çalmıyor. Bu sabah uyanamadım. iOS 14.0.1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can Coşkun -- 18 Ekim 2020; 19:11:35 >
  • Henüz geçmedim stabilize ve optimizenin tam anlamıyla oturmuş halini bekliyorum. Umarım en kısa sürede en temiz sürüm gelir.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.