Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (753. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.750
Cevap
178
Favori
1.302.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 751752753754755
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler telefonu acip kapattinca unc0ver den yapilan jb ne zaman duzelecek 38 dosya yuklemesini bekliyoruz pek saglikli gelmiyor o programbana
  • Skayn kullanıcısına yanıt
    iOS 12 de çalışan "KillBackGround11" i nerden indirdiniz caba? Benim indirdiklerim çalışmıyor, çalışanlar listesinde de yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • submarcoss S kullanıcısına yanıt
    jailbreaktr de var
  • Upscale benzeri tweak tavsiyesi olan varmı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nimotech

Upscale benzeri tweak tavsiyesi olan varmı
    Hocam bulursan bana da haber verir misin çok lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • OA kullanıcısına yanıt
    Re scale yazmışlar redditte ama bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Gunebakan44

iOS 12 de çalışan "KillBackGround11" i nerden indirdiniz caba? Benim indirdiklerim çalışmıyor, çalışanlar listesinde de yok.
    xarold repo
  • Arkadaslar bir problemim var yardimci olabilcek var mi? unc0ver jailbreak yaptim. Sarj problemi yasiyorum. Batarya omrum %74 fakat telefonum 2 saatlik kullanimi bile kaldirmiyor. Cok fazla tweak de kurulu degil. Onceden electra ile de jb yapmistim. Neden kaynakli olabilir? Batarya icin onebilceginiz tweak var mi?

• 2 saatlik kullanım çok az. Kullandığın tweakları silip tekrar teker teker yüklemelisin. Suçlu bir tweak görünüyor. Bende jb sonrası ekran süresi hiç değişmedi.
  • Orninal repo için teşekkürler

Liberty çalışıyor ama Cepteteb sanal karta girişte respring var. Diğer işlemlerde sorun çıkmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skayn -- 26 Şubat 2019; 22:30:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gunebakan44

ne ise yariyor
  • OA kullanıcısına yanıt
    merhaba, upscale i kurdum, ne olduğunu anlayamadığım için de deneme yapmak istedim. telefon 7 plus. ıphone x seçtim telefon çöznürlüğü bozuldu. safe moda geçti. safe mode da tweak sildim ama ekran çözünürlüğü düzelmedi:( telefonu kapatıp açtım tekrar jb yaptım ancak hala ekran çözünürlüğü aynı, düzeltmenin çaresi var mı?
  • tahirorhan T kullanıcısına yanıt
    çözümü buldum kolay ve mantıklı,

aşağıda belirttiği gibi, ekran ve parlaklık ayarlarından düzeltilebiliyor, benim gibi birisi daha çıkmış aynı yanlışı yapan :)

I tried the X res on 7 Plus and I’m in safe mode. No clue how to change my res back and the 6+ res isn’t right.

Ok so if you have a Plus device it’s really really easy to fix. All you have to do is go into display and brightness and change the resolution there from zoomed to the normal one. It fixed my phone back. I completely forgot that my phone had two different resolutions in it already.
  • cantekim kullanıcısına yanıt
    Kendi soruma kendim cevap vereyim. Ext3nder tweakini yüklüyoruz, şu an yüklü olan uncover ipasına tıklayıp rebuild to.ipa seçiyoruz. Sonra filza ile bu ipa ya dönüşen dosyayı extenderın auto sign klasörüne ekliyoruz. Ve otomatik olarak 2 gün kaldığında tekrar imzalıyor ve sertifika süresi 7 güne çıkıyor.

• Safari veya başka browserdan indirme yapmaya yarayan tweak var mi? iPad iOS 12.1 kullanıyorum.

• jailbreak sonrası fizzy uygulaması açılmıyor. silip tekrar yükledim yine açılmadı. binçözümü var mıdır?

• bazı uygulamalarda böyle oluyor
    benimde gittigidiyor açılmıyordu ios 11 jailbreakte
    liberty kurup sıkıntıyı gidermiştim
    belki böyle bir durum olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maskeli Bilo

Kendi soruma kendim cevap vereyim. Ext3nder tweakini yüklüyoruz, şu an yüklü olan uncover ipasına tıklayıp rebuild to.ipa seçiyoruz. Sonra filza ile bu ipa ya dönüşen dosyayı extenderın auto sign klasörüne ekliyoruz. Ve otomatik olarak 2 gün kaldığında tekrar imzalıyor ve sertifika süresi 7 güne çıkıyor.
    Ext3nder açılmıyor hangi repo hangi sürüm kurdunuz. 21a sürümünü yükledim ben.
    Edit: AppSync yükledim oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zencefi1 -- 27 Şubat 2019; 10:22:23 >
  • Ehlisafa kullanıcısına yanıt
    maalesef o da olmadı liberty işe yaramıyor

• 36 kullanıcısına yanıt
    Önceki açılmış tüm uygulamaları tek tıkla kapatıyor.
  • 
Sayfa: önceki 751752753754755
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.