Şimdi Ara

iOS 13 çıktı, şimdi indirin! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
2
Favori
12.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İphone 6s e yükleyen yeşillendirebilir mi ?

• karadenizyapi K kullanıcısına yanıt
    Şarjım su gibi akmaya devam ediyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ios13'e geçtim. Anımsatıcıları da yükselttim ama pişman oldum. Çünkü mac bilgisayarımdaki Anımsatılar ile senkronizasyonu durdu ve yeni mac sürümüne kadar kullanamayacaksın diyor.... Apple'dan bunu hiç beklemiyordum! Amatörlük bu bence..

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2D0F7DE39

ios13'e geçtim. Anımsatıcıları da yükselttim ama pişman oldum. Çünkü mac bilgisayarımdaki Anımsatılar ile senkronizasyonu durdu ve yeni mac sürümüne kadar kullanamayacaksın diyor.... Apple'dan bunu hiç beklemiyordum! Amatörlük bu bence..
    Yıllar önce notlarda da aynı şey olmuştu. Amatörlük değil direk güncellemeye zorlama
  • El_domingo kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz haber sitesindeki tarih yanlış. Apple'ın açıkladığı tarih 24 Eylül. Bir tarihi bile doğru düzgün aktarmayan basınımız olduğu için onların verdiği tarihe güvenmedim. Yurt dışı teknoloji basınını takip ederek öğrendim. Siz de yurt dışı basınını takip edin.

• SiNaPSiS kullanıcısına yanıt
    Dostum, Cataline sürümüne kadar kullanamazsınız diyor resmi sitesinde ama bu sürüm henüz çıkmadı bile..

Vakit bulunda ios12 ye geri ineceğim ama zaman alıyor diye boş bir vaktime bıraktım bu işi.
  • İsterseniz manuel moda alarak süresiz kullanabilirsiniz.

• ßæ ß kullanıcısına yanıt
    Keşke haber editörü bu haberiğin içeriğinde bu tur bilgileride verseydi.ipade şimdi niye gelmediğini anlamak için başka arayışlara sokmasalardı.senden sonra yabancı siteleri bende baktım anladıgım kadarıyla evet ipados olarak eylül 24 de gelicek ancak ilk acıkladıkları tarih 30 eylul ..

"What about the iPad? There's a separate version of iOS for Apple's tablet now called iPadOS. You'll find many of the same features in iOS 13 in that version, plus a few tablet-specific features such as an improved home screen, better multi-tasking and mouse support. Apple now says iPadOS 13 arrives Sept. 24, a week earlier than the Sept. 30 date it had previously announced."
    https://www.tomsguide.com/news/ios-13-features

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El_domingo -- 20 Eylül 2019; 17:24:24 >

• Free0991 kullanıcısına yanıt
    En azından memojiniz var 5S ve 6 kullananlar asla bir memoji sahibi olamayacak.

• bu mesajı iyi ki atmışsın.
    yoksa ben de 13'ü yükleyip mac ile bağlantısı kesilenler arasına katılabilirdim.
    sahi catalina ne zaman çıkacaktı?
  • Yeni zil sesleri var mı yoksa halâ aynı mı ? 😃

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İPhone X iOS 13 kullanıyorum temiz kurulum yaptım dfu moda alıp ancak telefon boşta durduğunda wifi sürekli kopuyor bunyn bir çözümü var mı wifiden düşüyor sürekli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dark mode ve ses göstergesi ve motorun yaptığı dalga. Cihaz 2 saniye daha erken açılıyor. Kullanımda bazen kararsızlık yapsa da güzel çalışıyor. Şarj/pil'e etkisinde değişiklik yok.

not: i7spor
  • IOS 13 yükledikten sonra arama listemde şirket kısa numaraları rehberde kayıtlı olmasına ragmen isimsiz görüntülenmeye başladı. Yükleme öncesinde böyle bir sorun yoktu.

• Ayarlar Menusunde Yazi Tipleri secenegi var ve yuklediginiz yazi tiplerini burda bulabilirsiniz diyor. Buda demek oluyorki iOS13 ile birlikte Appstore uzeri yeni sistem fontlari yuklemek ve degistirmek mumkun olacaktir.
  • ben bu kadar bug'lı ve sorunlu bir ios versionu kurmamıştım. bu nasıl test edip piyasaya sürüyorlar gerçekten.
  • _turbo_ kullanıcısına yanıt
    kesin paralı olur o da ))

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.