Şimdi Ara

iOS 13 bu akşam yayınlanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
1
Favori
11.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone ve iPod modellerine yeni özellikler kazandıracak olan iOS 13 işletim sistemi bu akşam itibariyle kullanıcılarla buluşacak. Apple yeni güncellemenin yayınlanacağı saati de duyurdu.

iOS 13 ne zaman indirmeye sunulacak?

Apple’ın WWDC 2019 geliştirici konferansında duyurusunu yaptığı iOS 13 güncellemesi her gün kullandığınız uygulamalara önemli güncellemeler, gizliliğinizi korumanıza yardımcı olan yeni yollar ve sistem çapında iyileştirmeler sunuyor.

Ayrıca Bkz.iOS 13.1 beta sürecine başladı

Bunlardan önemli olanları sistem çapında karanlık mod, konsol oyun kolu desteği, uygulamaların boyutlarında düşüş, sitelere Apple ID ile giriş yöntemi, sistemin genel performansında iyileşme, fotoğraf ve video düzenleme araçları, daha akıcı Siri, Apple Music altyazı desteği sayılabilir. Apple Arcade oyun abonelik sistemi de yine iOS 13 kurulu cihazlara sunuluyor.

iOS 13 güncellemesi bu akşam saat 20.00 itibariyle ülkemizdeki kullanıcılar için indirmeye sunulacak. Aynı saatlerde elbette dünyanın diğer ülkelerinde de güncelleme indiriliyor olacak. Apple’ın bu sürümün ilk büyük güncellemesi olacak iOS 13.1 için de test sürecine başladığını belirtelim.

• Sizin güncelleme kaç ay sonra geliyor?
    Samsung amiral gemi telefonları Android 10 u ne zaman alacak?
    Misal Note 10 + ile ilgili bir tarih var mı?
    Apple bu tarihte bu modeller bu ülkelerde bu saatlerde güncellemeyi alacaklar diyor ki öylede oluyor.
    Samsung ta böyle bir çaba var mı?
    Hani bilmediğimden soruyorum.
    Ama Samsung un 1000 tane modeli var demeyin. S ve Note serisi için bu yazdıklarım. Aradaki fiyat farkı bu kadar azalmışken.
    11.400 tl para verip 2 yıl sürüm güncellemesi almak uzak benden.
    İlk İphone4 aldıgım zaram , güncelleme geldiğinde , bekleyip , yorumlara göre yükleme yapıyordum. Sonra 2015 de Abd eyken (5S in vardı ) oradaki iphone kullananların , versiyon işinin umurlarında olmadıgını farkettim. Hepsi otomatik yüklemeye almıs, yeni gelen güncellemelerin farkında bile değiller. Apple stora Mt ile görüşürken, ben bekliyorum güncellemek için dediğimde adam bana garip garip bakmıştı. Bizim ekibimiz bu cihazlar için en iyisini yapmak için çalısıyorlar ve biz sizler için en iyisini sunmaya çabalıyoruz, sizde beklemeden güncelleyin demişti. Bende gercekten o günden beri bakmıyorum. Sadede 11 den 12 ye ye bu gece 13 e geçişlerde araştırıyorum. Bu bu gece heme eşimin XS max hemde kendi 8 imi güncellerim.

android kullanalar için diyeceğim ise , kendi işletim sistemine bakınız , kendi sisteminizle ugrasınız. Bırakın IOS i , hayat bunların kavgasını yapmak için cok kısa :)) keyif alın
  • Heyecanlı mıyız: hayır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok bi yenilik yok, 13.1 ‘i beklemekte fayda var. zaten o da 30 eylul deniyor..

• Sizin güncelleme kaç ay sonra geliyor?
    Samsung amiral gemi telefonları Android 10 u ne zaman alacak?
    Misal Note 10 + ile ilgili bir tarih var mı?
    Apple bu tarihte bu modeller bu ülkelerde bu saatlerde güncellemeyi alacaklar diyor ki öylede oluyor.
    Samsung ta böyle bir çaba var mı?
    Hani bilmediğimden soruyorum.
    Ama Samsung un 1000 tane modeli var demeyin. S ve Note serisi için bu yazdıklarım. Aradaki fiyat farkı bu kadar azalmışken.
    11.400 tl para verip 2 yıl sürüm güncellemesi almak uzak benden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mıknatıs20 -- 19 Eylül 2019; 9:41:10 >
  • Nedense en çok merak ettiğim şey uygulama boyutlarundaki düşüş olacak. iOS 13 lansmanında boyutların yarı yarıya düşeceğini söylemişlerdi. Eğer dedikleri gibi olursa çok iyi olacak. Bazı uygulamaların (Outlook, Facebook vs) güncelleme boyutları 300 MB’ı geçebiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırf karanlık mod için bekliyorum.

• iPhone 7 ios 12 son sürüm yüklü. Geçmeye değer mi acaba tekrar geri dönüşle vs. uğraşmak istemiyorum açıkçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: Symbianist

Nedense en çok merak ettiğim şey uygulama boyutlarundaki düşüş olacak. iOS 13 lansmanında boyutların yarı yarıya düşeceğini söylemişlerdi. Eğer dedikleri gibi olursa çok iyi olacak. Bazı uygulamaların (Outlook, Facebook vs) güncelleme boyutları 300 MB’ı geçebiliyor.
    Uygulamayı indirirken düşecek sanırım telefonda kapladığı alan değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple kullanıcısı olarak söylüyorum; sonu Nokia gibi olacak bu gidişle
  • Forum da lütfen boş boş yorum yapmayın artık her apple haberin altında android fanboyları görüyoruz bıkmadınız mı ios 13 merakla bekliyoruz banka uygulamaları kullanıyorum güvenlik açıkları kapatılıyor güncellemelerle boş boş güncellenmiyor illaki yenilik gelmek zorunda diyil şunu bi anlayın artık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sıramızı aldık. bekliyoruz.
  • kanimca bu surumdeki en buyuk yenilik ipad icin yapilan ozellestirmelerdir. ben ipadi daha once cok elestirdim. bu surumle ipadlere mouse destegi ve dosya yonetimi gelince artik kullanim kolayligi ve is uretkenligi artti.ozellikle ipad prolar artik laptop yerine tercih edilebilir.

• Bekliyoruz 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • çok takip etmiyorum ipad var bende. bir ara ios 13 te gamepad desteği olacağını okumuştum. onun için bekliyorum. bluetooth ile direkt xbox gamepad i vs bağlanacak deniyordu
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.