Şimdi Ara

iOS 12 ile Kestirmeler - Shortcuts Paylaşım (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: -observer- Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.240
Cevap
248
Favori
292.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnternette aradım ama bulamadım. Acaba elektrik faturasını hesaplayabilecek bir kestirme yapılabilir mi?

Yada ürünlerin kwh, w gibi değerlerini girip kaç saat çalıştırır isek ne kadar yakar diye ufak bir hesaplama yapması da yeterli olur. Yani mantık biz değerleri gireceğiz ne kadar yaktığını söyleyecek.

Mümkün müdür bu hesaplama

Mesala bu sitede kategorilere ayrılmış ürünler var. Bunları seçip bilgileri girince aylık kaç tl yaktığını söylüyor.

https://www.ckbogazici.com.tr/tr/tuketim-hesaplama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atif Zafrak -- 23 Aralık 2018; 22:14:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atif Zafrak kullanıcısına yanıt
    Hesaplama yapılır tabi, basit işlemdir, ama formülleri bilip önceden kestirmeye gömmeniz lazım.

• ShortcutsMaster kullanıcısına yanıt
    Maalesef benimde bilmediğim bir konu, o yüzden bilen veya yapabilen arkadaşlar var ise yardımcı olmalarını isteyecektim.

• Ben şöyle bi kestirme olusturmak istedim ama pek bilgili olmadigim icin yapamadim sanirim

fotograflardan silinen resimler son silinenlere gidiyor

bu “son silinenlerin” hepsini sil yapabilecegim bi kestirme olusturabilirmiyiz ?

• sadece77 S kullanıcısına yanıt
    Yapamazsınız zaten. Kestirmeler yerine, elle fotograflardaki son silinenlerde "hepsini seç" ve "sil" işlemlerini sırayla yapacaksınız.
  • YouTube mp3 kestirmelerinin hiçbiri çalışmıyor elinde çalışan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birisi aylar önce yazmış fakat cevap veren olmamış bende merak ettim.

acaba telefon görüşmesini kaydetme seçeneğimiz var mı?

• ffrisby kullanıcısına yanıt
    Yok

• İnstagram download çalışmıyor artık çalışan rica edebilir miyim?
    Smd 3.5.8 çalışıyormuş. YouTube icin rica edebilir miyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezimuse -- 25 Aralık 2018; 19:35:33 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShortcutsMaster

https://www.icloud.com/shortcuts/0eef8559530a482e8402fd538170dd6f
    Bu tam olarak mp3 çevirmiyor video çevirp arkaplanı beyaz yapıyor gibi çünkü hem boyut büyük oluyor hemde camera roll yani galeriye kaydediyor.

• İnstagramda artık bağlantıyı kopyala seçeneği yok bu nedenle artık oradan indirme yapamıyoruz. direk linki kopyalayıp yapmayı deneyince de çalışmadı.
  • akifs44 kullanıcısına yanıt
    Sesi zaten Apple formatı olan m4a'da indirebiliyorunuz ancak. Ve onu camera roll yerine icloud'a kaydetmek lazım. Hala da "video" tarzlı bir şey görüyorsanız indirdikten sonra direk kaydetmek yerine "encode" seçeneğini kullanarak "sadece audio" işaretleyeceksiniz.
  • quote:

Sesi zaten Apple formatı olan m4a'da indirebiliyorunuz ancak. Ve onu camera roll yerine icloud'a kaydetmek lazım. Hala da "video" tarzlı bir şey görüyorsanız indirdikten sonra direk kaydetmek yerine "encode" seçeneğini kullanarak "sadece audio" işaretleyeceksiniz.
    Ozamanda bu ortam biçimi desteklenmiyor deyip m4a çevirmiyor hata veriyor hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: HunterInTheNight

İnstagramda artık bağlantıyı kopyala seçeneği yok bu nedenle artık oradan indirme yapamıyoruz. direk linki kopyalayıp yapmayı deneyince de çalışmadı.
    Bağlantıyı kopyala butonu gönderinin sağ üstündeki üç noktaya basınca çıkıyor artık.
  • akifs44 kullanıcısına yanıt
    Belki indirmeye çalıştığınız videoyla alakalı bir sorun olabilir. Kendim denedim ve bende çalışıyor çünkü.

• quote:

Belki indirmeye çalıştığınız videoyla alakalı bir sorun olabilir. Kendim denedim ve bende çalışıyor çünkü.
    Normal netd nin paylaştığı şarkıydı ama neyse

• quote:

Orijinalden alıntı: OnurD7

Bağlantıyı kopyala butonu gönderinin sağ üstündeki üç noktaya basınca çıkıyor artık.

Alıntıları Göster
    ben de çıkmıyor hocam hala. ios12 iphone5s kullanıyorum
  • HunterInTheNight kullanıcısına yanıt
    Bağlantıyı kopyalama sadece gizliliği kapalı sayfalarda olur. İnsanlar nasıl yüz vermişse saçma sapan sitelere yarısından çoğu gizli sayfa. Örgütlenip bu saçmalığı ortadan kaldırmamız lazım

• Google translate çalıştıran bi kestirme bilen var mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.