Şimdi Ara

iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.266
Cevap
65
Favori
704.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fotoğraf çekerken haptic engine tepki veriyor, iphone 7 cihaz, güzel bi ayrıntı bence.
  • Arkadaşlar daha önce ki (7-8-9-10-11) betaları gibi değil sanki 11.5 gibi. Bir Ana sürüm betası için çok stabil ve hızlı. Daha önce 11-10-9-8-7 betalarını ilk gün yükledim ve sildim. Buna devam edebilirim eylüle kadar durum bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm Beta profillerini su linkten indirip yükleyebilirsiniz iOS, MAC OS Mojavo, WatchOs, TV OS Beta
  • Son 3 dk diyor bakalım neler olacak hakkınızı helal edin belki tabletim açılmayadabilir

iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü

• quote:

Orijinalden alıntı: dogussonmez

Arkadaşlar daha önce ki (7-8-9-10-11) betaları gibi değil sanki 11.5 gibi. Bir Ana sürüm betası için çok stabil ve hızlı. Daha önce 11-10-9-8-7 betalarını ilk gün yükledim ve sildim. Buna devam edebilirim eylüle kadar durum bu
    Zaten öyle olacak 11 in devamı olacak yeni bir yazılım gibi düşünmeyin. Birkaç yeni özellik ve daha çok stabilite yapılan bir güncelleme.

• önceki yıllarda bu sekılde olmuyordu bır cok uygulama çöküyordu kullanılmıyordu ama bunda hiç bir sorun olmadı daha.

• iOS 11 e veda son iOS 11 ile geçirdiğim dakikalar seni özleyeceğiz iOS 11

• Güncelleme doğrulanıyor kısmında 10 dk kadar durdu sonra hata verdi. Böyle bi problemle karşılaşan oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogussonmez

önceki yıllarda bu sekılde olmuyordu bır cok uygulama çöküyordu kullanılmıyordu ama bunda hiç bir sorun olmadı daha.
    Aman maşallah diyin yüzümüz gülsün sonunda
  • muhtarkerkuks M kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimal herkesin yüklemeye çalışmasından kaynaklı bir yoğunluk var. Yarın yüklemeyi denemenizi öneririm. 11 betasında aynı durumu bende yaşamıştım çünkü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sentiel

Ben pek inanamıyorum artık bu tür söylentilere, son cihaza göre herşeyi söylüyorlar çünki.
    Bu güncelleme 5S'e bile verilecek hocam. Normalde verilmemesi gerek ama ios 12 tüm cihazlar için üzerinde çalışılan bir güncelleme olacak deniyor. Bende iphone 6 var telefonu değiştirip değiştirmemem bu güncellemeye bağlı ve umutluyum.

• ulaşılabilirlik özelliğini kullanırken üste bir ok gelmiş.

• Parmak izi okuyucu cok hizlanmis. Ekran goruntusu alamadim kilit ekraninda 3-4 kere denemede. Tuslara basinca hemen ana ekran geliyor.
    Muzik calar siyah olmus bildirim ekraninda. Mukemmel gozukuyor. Sanki final surum hissi verdi. ios11’e donmem daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 5 Haziran 2018; 1:40:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler şimdi bu beta ile güncelledikten sonra tam sürüm gelince beta profili silince tam sürüm güncellemesi geliyor dimi boşuna itunesten restore ile uğraştırmaz dimi ?

• Hem bu hem de mesela hoşumuza gitmedi ve 11.4e geri dönmek istedik, ne yapmamız lazım?

• quote:

Orijinalden alıntı: Melih Albayrak

Beyler şimdi bu beta ile güncelledikten sonra tam sürüm gelince beta profili silince tam sürüm güncellemesi geliyor dimi boşuna itunesten restore ile uğraştırmaz dimi ?
    Bunu ben de merak ediyorum.

• iOS 11 de kilit açma animasyon hatası vardı 12 de devam ediyor mu

• Arkadaşlar 11.4 den daha iyi bence :) Birde Sanırım yeni iphone ile alalalı baya buyuk ekran veya fazla çözünürlük ile gelecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: EuronGreyjoy

Hem bu hem de mesela hoşumuza gitmedi ve 11.4e geri dönmek istedik, ne yapmamız lazım?
    Yeni sürümden eski sürüme dönmek için mecbur restore edeceksin başka yolu yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Melih Albayrak

Beyler şimdi bu beta ile güncelledikten sonra tam sürüm gelince beta profili silince tam sürüm güncellemesi geliyor dimi boşuna itunesten restore ile uğraştırmaz dimi ?
    Beta profil üzerine direk gelmez mi ?

Hani ben şu an betayı kursam tam sürüm gelince herhangi bi işlem yapmam gerekecek mi itunes restore falan ? Yoksa direk gelir mi ?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.