Şimdi Ara

iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.266
Cevap
65
Favori
704.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Steve Jobs mezarından kalksa gelse görse şu hali, mezarına geri koşar.

Sistemi basitlik, pratiklik ve “gereksiz olandan uzak olma” üzerine inşa edilen koca ios, ios 7 den itibaren tam anlamıyla, tumblr, instagram kızlarına özel olarak kurgulanmaya başladı, bu cihazlar artık iş bitirici olmaktan çıktı, birbirilerine memojilerin gönderildiği ergen kız telefonu haline geldi.

bir yığın kimsenin kullanmadığı, kullanmayacağı özellikler eklendi de eklendi, sistem şişti de şişti.

Şu 3D Touch özelliğini yüzde kaçlık dilim kullanıyor acaba bilen duyan var mı.

Bugün üzerine destan yazılan AR, son kullanıcının umurunda mı bilen duyan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E1FC651D -- 5 Haziran 2018; 0:19:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 5s e yükledim ve performans olarak artış var gibi.

• bazı fonksiyonlar androidden araklama olmuş ne iş? ayıp ayıp...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1E1FC651D

Steve Jobs mezarından kalksa gelse görse şu hali, mezarına geri koşar.

Sistemi basitlik, pratiklik ve “gereksiz olandan uzak olma” üzerine inşa edilen koca ios, ios 7 den itibaren tam anlamıyla, tumblr, instagram kızlarına özel olarak kurgulanmaya başladı, bu cihazlar artık iş bitirici olmaktan çıktı, birbirilerine memojilerin gönderildiği ergen kız telefonu haline geldi.

bir yığın kimsenin kullanmadığı, kullanmayacağı özellikler eklendi de eklendi, sistem şişti de şişti.

Şu 3D Touch özelliğini yüzde kaçlık dilim kullanıyor acaba bilen duyan var mı.

Bugün üzerine destan yazılan AR, son kullanıcının umurunda mı bilen duyan?
    3D Touch'ı ben kullanıyorum. Birçok uygulama geliştirici de bunun üzerine çalışma yapmış. Hatta size bir tüyo vereyim. Whatsapp'ta gelen bir mesajı 3D Touch ile okursanız karşı tarafa görüldü bilgisi gitmiyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: darkgamer_gs

Apple üzerinden katılabilmeniz için geliştirici hesabına ihtiyacınız var. Eğer ki geliştirici hesabınız varsa iOS 12 profilini seçerseniz bir sorun çıkmaz. Eğer hesabınız yoksa ilk sayfadaki linki kullanın.
    Etkinleştirme istemez değil mi, indiriyorum şu an.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dagnomels

iOS 9-10-11 ilk betalarını kullanmış biri olarak söylüyorum iOS 12 ilk betası 6S cihazımda beni baya şaşırttı hiçbir ilk beta bu kadar hızlı değildi, uygulama açılışlarındaki ve klavyedeki hızı bariz hissediyorsunuz. %40 hızlanma muhabbeti bence biraz Apple'ın kendi uygulamalarına has, ancak Beta 1 olmasına rağmen hızdan 3.parti uygulamalar dahi iOS 11.4'e göre hiç ödün vermiyor. Ayrıca kaydırmalar falan olsun yağ gibi akıyor hissi var. Stabilite ve Hız açısından gerçekten Apple bu defa iyi iş çıkaracak gibi.
    Ben de iPad Pro 9.7 ye yüklesem mi acaba iOS 11 den şu an memnunum ama merak ettim tabletim iPhone 7 işlemcisini kullanıyor.
  • paldov P kullanıcısına yanıt
    Genel olarak uyarı yapılıyor ama bu zaman kadar profil yüzünden bir problem yaşayan kimse görmedim. Aynı profili kendim de kullanıyorum. Bir problem olacağını düşünmüyorum.
  • Animoji bence de ahim şahım bir özellik değil haklı olabilirsiniz. Ama kullanan çok fazla kişi çıkar yakın zamanda yaygınlaştıkça. 3D Touch bence çok güzel bir özellik. Ben sürekli olarak kullanıyorum tek tıklama ile birden fazla şey kullanılıyor. Kolaylık sağlıyor. AR denen şeyi siz kullanmayabilirsiniz ama tamamıyla gelecek AR. Su an pek fazla geliştirilmiş uygulama olmaması bunun bir çöp özellik olduğunu kanıtlamaz. Düşünsene bundan 3 yıl sonra herkes cihazında ar kullanmak icin yeni telefona yönelirken sen iPhone 7 telefonunla (ki o zaman 5 yıl önceki cihaz olacak) kullanabiliyor olacaksın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • X te gayet akıcı ve arka plandakileri kapatırken artık üstüne basılı tutmaya gerek yok diğer iphonelar gibi.
  • Animoji değil ancak Memoji gerçekten iyi bir hamle olmuş Samsung'a karşı. Apple sisteme entegre edebilme konusunda daha avantajlı olduğu için daha çabuk yayılır kullanımı. Animoji ise daha fazla kullanılmaz diye düşünüyorum Memoji karşısında.
  • İos 12 beta'yı yükledim şimdilik bir sıkıntı takılma gecikme yok sorunsuz ve hızlı kullandıkça yazarım.WatchOS 5 betasını da yüklüyorum bakalım nasıl çıkacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.Hamilton -- 5 Haziran 2018; 0:31:47 >
  • Her bi yenilik her bi güncelleme ile cihazlari kötü hale getirip performans dan magrum birakiyolar her güncelleme sonrasi kullanilamaz hale geldi apple bitmiştir artik bu saaten sonra topliyamaz kendini her güncellemede yenilik var ama gel gör ki performans bakimindan yenilik yok malesef yazikk.!!!! Cihaz 8 plus 2 saat geriledi batarya ......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 5 Haziran 2018; 0:31:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • darkgamer_gs kullanıcısına yanıt
    disaridan mudaheleli olup, bilgi erisimi vs diyorlar da ondan sordum.

• -YucukluSucurtam- kullanıcısına yanıt
    Tablette çok önemli işleriniz olmuyorsa yani genelde eğlence amaçlı kullanıyorsanız bence kurabilirsiniz. İlk Betası böyle olan bir sürümün Finali iOS 6 gibi hadi onu geçtim iOS 7 gibi olmazsa yazıklar olsun Apple derim.
  • 6s'te çekilen fotoğrafların kalitesinde bi değişiklik var mı önceki sürümlere göre?
  • Müzik çaların rengi neden siyahımsı ya insallah bir bugdur bu çünkü hiç bir şekilde bildirimlere uyum sağlamıyor. Bağımsız duruyor bildirimlerden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi watch4me -- 5 Haziran 2018; 0:34:25 >
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    İnternette okuduğum kadarıyla 12 betaları için cihazı yavaşlattı veya çok problemli diyen yok. Geçen seneki 11 betalarının başlangıcını hatırlarsak Apple bu sene 12 ile stabiliteyi tekrar iOS'in parçası haline getirmeyi başaracak kanımca. En azından başlangıcı çok daha iyi yaptılar. Tabii şu an bu kadar bilgi kirliliği ve sistemin cihazlara yeni kurulmuş olması nedeniyle net bir şey demek zor.
  • Yüklüyorum anasını satıyım. İlk defa hiç bir yenilik beklemeden ios yüklüyorum, hem de developer beta :)

Bakalım banka programları falan çalışacak mı? Yoksa beni uzun ve sancılı bir süreç bekliyor ...

İphone 6s plus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu kapatirken sifre sormali artik sunu akil edemiyorlar mi yahu?

Çalan kişi telefonu kapatirsa nasil iphone umu bulu kullanicam?

Her uygulamaya touch id kilidi gelmeli. Bunun yuzunden telegram kullaniyorum.

Touch id destekli gizli mod olmali foto ve videolari saklayalim

• quote:

Orijinalden alıntı: watch4me

Müzik çaların rengi neden siyahımsı ya insallah bir bugdur bu çünkü hiç bir şekilde bildirimlere uyum sağlamıyor. Bağımsız duruyor bildirimlerden.

arka plandan olmasın ?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.