Şimdi Ara

iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü (328. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.266
Cevap
65
Favori
704.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayarlar-Hakkında kısmına model adı gelmiş sanırım. İphone 6s plus diye yazıyor. Daha önce gördüğümü hatırlamıyorum yanılmıyorsam. Bugün şarjım bi tık hızlı gitti gibime geldi. Pil sağlığım güncelleme öncesi %99’du %98’e düştü ki bu düşüşler her güncelleme sonrası oluyor?! Sizlerde durum ne

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu yeni gelen özellik her sitede çalışmıyor maalesef.Özellikle çoğu Türkçe sitede çalışmıyor.Yabancı sitelerde sorun yok.

quote:

Kimlik bilgileri Otomatik Parola Doldurma ile doldurulduktan sonra web sitelerine giriş otomatik olarak gerçekleşir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 27 Mart 2019; 18:4:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Aynı şeyi farkettim ben de hocam. Iphone 7 cihazım su gibi akıyor adeta. Apple’dan ötesi yalanmış. Artık huzurla Apple Watch ve AirPods alabilirim.

Alıntıları Göster
    Bence de hocam elimizdeki telefonların 3 sene temiz gideri var. Son çıkan hiç bir android elimizdeki 3 nesil önceki telefonların hissiyatını veremiyor.

Tabiki de apple ekosistemine artık bir adım atabilirsiniz. Bakarsınız belki bende alırım beraber iFan oluruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Demi Lovato is Bipolar

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Yok hocam ya. Direkt ota dan indirdim yani telefon üzerinden. İos’ta dfu ya filan inanmıyorum. Ki iyiki yapmamışım süper oldu telefon.

• Yabancı sitelerde bugün 12.3 beta 1 in geleceği söyleniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • redbull35 kullanıcısına yanıt
    geldi hocam 9to5mac

• cngishan kullanıcısına yanıt
    Henüz gelmedi

• iOS 12.3 beta 1 geldi

• Ota da gözükmüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Bence de hocam elimizdeki telefonların 3 sene temiz gideri var. Son çıkan hiç bir android elimizdeki 3 nesil önceki telefonların hissiyatını veremiyor.

Tabiki de apple ekosistemine artık bir adım atabilirsiniz. Bakarsınız belki bende alırım beraber iFan oluruz

Alıntıları Göster
    Hadi bakalım inşALLAH, hep birlikte.

• Developer lar için 12.3 beta1 şu anda yayında

• Keşke dünkü 2 küsür gb'ı indirmeseydim 24 saat olmadan 2 küsür daha indiriyoruz
  • redbull35 kullanıcısına yanıt
    9to5mac e dustude bekliyoruz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Demi Lovato is Bipolar

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Ben eski sürümle şimdiki sürüm arasında çoklu görevde bir fark göremedim.

• 1 saattir indirmeye çalışıyorum 13 saat kaldı diye yazıyor
  • Benim cihazda (8 plus) 12.1.3 üzerine wifi üzerinden 12.2 güncelleme yaptım. Daha stabil ve geçişler daha hızlı geldi.

• ip7
    12.1.4 sürümden 12.2 ye güncelledim. 10dk kullanımda pili %10 tüketince eski sürüme imzalar kapanmadan geri döndüm. (pil sağlığı 82)
    pil benim için önemli. gün içinde cihazı şarj etme şansım bazen olmuyor. dışarıda telefonsuz kalmak istemiyorum.
  • İPhone X’e kurdum 12.2. Yani gördüğüm en kötü sürümlerden biri. Telefon kurar kurmaz aşırı derecede ısınmaya başladı. Kapattım telefonu soğudu açtım iki dakika görüşme yaptım yine ısındı. Pil su gibi gitmeye başladı. Yok abi 12.2 bana göre değilmiş bende güzel sürüm olur zannediyordum. Geri acil 12.1.1’e dönüş yaptım SHSH2 kayıtlarım ile. İşin garibi 12.2 Beta 3 kullandığımda gayet iyiydi adamlar final’de bozuyorlar. 5S’i iyi ki güncellememişim 12.1.1’de bırakmışım. Bence hala en iyisi 12.1.1.

• beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Sakın böyle bir hataya düşmeyin. İOS 10 çok çok iyi bir sürüm. Mumla arıyoruz o sürümü biz. Hala uygulama desteğide var İOS 10’a. Bitene kadar sakın 11’dir 12’dir sürüm falan yükseltmeyin. Zamanında İOS 11’e yükselterek böyle bir hataya düşmüştüm siz düşmeyin.

• Shsh kaydını nasıl alıyoruz acaba yol izleyebileceğimiz bir konu var mı forumda araştırdım ama bulamadım. ?

• 
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.