Şimdi Ara

iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.266
Cevap
65
Favori
704.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şarjı su gibi giden arkadaşlar Ekran süresini kapatmayı deneyin. Ben burdaki bir arkadaşımız sayesinde denedim ve gözle görünür anlamda fark görmeye başladım. Garantisini tabiki veremem ama denemekten zarar gelmez derim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkgamer_gs

Şarjı su gibi giden arkadaşlar Ekran süresini kapatmayı deneyin. Ben burdaki bir arkadaşımız sayesinde denedim ve gözle görünür anlamda fark görmeye başladım. Garantisini tabiki veremem ama denemekten zarar gelmez derim.

Aynen öyle ben yaklaşık 1,5-2 haftadır kapattım gerçekten çok bariz bir pil süresi farkı oldu, şuanda ios 11 neyse aynı şekilde pil gidiyor. Bende şu haliyle gayet memnunum ios 12 den

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mert25 kullanıcısına yanıt
    Ekim sonu gelir

• Ekran suresini kapatmak bende pek farketmedi sanirim. Ama yine de memnunum sarjdan. Ios 11den kotu degil. Diger her konuda ustun zaten. Hatta ios 10dan bile hizli geldi bana. Tabi sarj suresi 10daki gibi efsane degil.
  • 2 gun gidiyordu sarj 10 da...

• quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

2 gun gidiyordu sarj 10 da...
    Evet 10da gercekten sarj iyiydi. Gerci millet 9dan sonra dusus oldu diyordu ama 9u kullanma sansim olmadi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MikeFinger

Bu 3G için flex ve kasayı nereden bulabilirim arkadaşlar daha önce de yazdım cevap gelmedi. 2009 Eylül gibi aldığım cihaz en son 2010 yılında 12. Kattan düşünce bu hale geldi. Çatıyı bugün bir yoklayayım derken buldum gözlerim doldu. En azından MP3 olarak kullanırım biraz da eski İOS ile hasret gideririm. Cihazın kamerası bile yok o kadar kötü düşürdüm zamanında. İçine 3GS ekranı takmaya çalıştım ama nafile :/

Hocam çözümü AliExpress. Hiç öyle bekletemem falan deme.

Biz 2nesil iPod nano için bile kablo bulduk. Bu işlerin piri olmuş adamlar

• Arkadaşlar Merhaba 6s plus için ios 12 yükleyeyim mi tüm yorumları okuyamıyorm

• Bende 3gs var istersen satabilirim.

• atanamayansantrafor A kullanıcısına yanıt
    Hocam neyse hadi de dolar sıkıntı oluyor. Çok pahalıya mal olur böyle eski bir cihaz içinde değmez.

• Parasına göre hocam ucuz mal geç geliyor 40 50 liralık mal 15 günde geliyor. Anakart aldım en son 12 günde geldi.

• darkgamer_gs kullanıcısına yanıt
    Farketti bende de bugün kapalıydı.

• calculus07 kullanıcısına yanıt
    Üşenme Oku 😀

Kısa ve net Yükle rahata kavuş, Her anlamda Efsane sürüm olmuş.

Wifiyle değilde İTunes ve Dfu modla yüklersen Sorun ve Hatayla karşılaşman binde bir ihtimal olur.

• İşte hocam 10 senelik cihaza ben en fazla 20 TL veririm. Yarın ilk iş bit pazarına gideceğim orada 3G falan çok bulunuyor.

• darkgamer_gs kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle faydalı oluyor. Mucizevi değil ama hissettiriyor.

• Arkadaşlar ios 12 de de wifi ve Bleotooth yine tamamıyla ayarlardan mı kapanıyor? Değişiklik varmı? Biliyorsunuz ios 11 de denetim merkezinden kısmen kapanıyor. Tamamıyla kapatmak için ayarlara girmek gerekiyor ios 11 de.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • seeder kullanıcısına yanıt
    Aynen devam hocam. Tek güzel yanı var, Kestirmeler uygulamasını indirerek Wifi kapatma, bluetooth kapatma vs kısayolu oluşturursanız oradan direkt kapanabiliyor

• İphone 6s plus cihazımın pili ios 12 sonrası çok hızlı tükenmeye başladı. Pil sağlığıda 80’den 77’ye indi birden.
    Yurtdışı cihazlarına pil değişimi kampanyasında burdaki servisler hizmet veriyor mu? Bilen yada yurtdışı cihazının pilini değiştiren var mı?

• Arkadaşlar 11.3.1 ile ekran sürem bu şekilde ,

Sizce iOS 12ye geçmeye değer mi ?

Gördüğüm kadarıyla 12 de pil hızlı tükeniyor

• Mobil veride bataryam gözümün önünde eriyor resmen :) Heralde devamlı mobil veride kullansam 2-2.5 saat ekran süresi anca alırım

• 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.