Şimdi Ara

iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.266
Cevap
65
Favori
704.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayrıca yanlış anlaşılmasın. Eleştiren insanlar değil kastettiğim. Tabi ki de eleştireceğiz. Benim demek istediğim kitle çok belirgin aslında.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arizaeren A kullanıcısına yanıt
    İnsanın yeterli maddi gücü yoksa, sadece iphone alabiliyorsa bunun adı 3.sınıflık mı olmuş oluyor?
    Mark Zuckerberg v.s. gibi isimlerin kıyafetlerine bir bakın bakalım genellikle tek tip kıyafet giyinirler. Şimdi bu adamlar fakir mi oldu?
    Kültürü böyle telefon, bilgisayar gibi şeylerde ararsanız çok yanılırsınız. Kimseyi sınıflandırmak da haddiniz değildir.
    Hadi siz kültürlü kültürlü takılmaya devam edin.

• sacrament1 kullanıcısına yanıt
    Siz ne demek istediğimi yanlış anlıyorsunuz. Bir kere kastettiğim kitle bu değil. Mevzu ne kadar ürün alınıyor o da değil. Olay şu; aslında alınan ürün yelpazesinin de önemi yok. Burada sonradan görme, bilgisizlikten bahsediyoeum.

Mesela bugün saat takma kültürü de var. Bugün rolex parası olan pek çok kişi için ikonik haldedir. Bu anlamda saat dünyasının apple ı diyebiliriz. Ancak bilen de bilmeyen de takmak ister ve takar. Lakin kimi cahiller saate geri kalıyor der, kimi çeşitli ikonik özelliklerine laf eder, sırf marka olduğu için takar. Ama rolexi rolex yapan tarihi, endüstriyel ve sanatsal değerini bilerek takanlar da var. Markayı ve değerini bilirler. Demek istediğim tam bu. Birileri rolexe de alakası bokşar atar apple a da. Dediğim gibi eleştiri başka da adam gelmiş burada xiaomiyle vs kıyaslıyor. Bu firmaların ceo ları bile apple bir ikondur idoldür ve onu örnek almak gururdur diyor bunlar gelip apple çöptür diyebiliyor...

İşte dediğim gibi kastettiğim herkes değil. Rolex takmayan ya da takamayan da var. Aynı mantık. Gereksiz eleştiri, bilinçsiz saldırı kastettiğim. Hele milyar dolarlık arge yapan tüm marakalar için de düşüncem aynı.

• arizaeren A kullanıcısına yanıt
    Hocam sonunda bu yorum geldi. Bende sizin demek istediklerinizi anlatmaya çalıştım ama nafile yazılımdan anlamayan cahillere bir şey öğretilemiyor. Ellerinize sağlık...

• Pil Sağlığı 2 günde %2 düştü ulen ne oluyor??

Sizin yazılımda sıkıntı olabilir. 11’de %82 olan pil sağlığım 12 ile 84’e çıktı. Ve aynı pil ile cihazı 3 senedir kullanıyorum.

• darkgamer_gs kullanıcısına yanıt
    Çıkması da pek mantıklı bir şey değil bence sağlığı neyse odur sonuçta artması daha saçma hatta 😀 Hayırlısı bakalım...

Yani bana da garip gelmişti ama pil kapasitesi anlamında olduğundan fazla bir problem yaşamıyordum. Yani o seviyeye çıkması normal geldi. Bir sonraki güncelleme ile 80’e düşerse şaşırmam.

• Arkadaşlar en iyisi Macbook sahibiyseniz coconutbattery ile bakmak en doğru değerler orada. Ben Hackintosh kurdum sırf bunun için. Mavericks yeter bence bu iş için ama 15-16 GB’ı gözden geçirmek lazım. Benim indirme hızım çok iyi (15-20 arası başka cihazların bağlantısını kesince tabi ki yoksa 5-6 MB) 3-4 saat içinde indirdim flash belleğe yazdım kurdum.

• Evet güncelledikten sonra 4 aylık cihaz %99 dan 94 e düşmüş şimdi baktım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir sorum olacak . iphone 7 cihazımı hoparlör arızası için servise verdim tüm ön panel değişecek dediler yarın sabah alın ücret ödemeyeceksiniz dediler. Garanti kapsamında. Daha sonra aradılar istanbula gönderileceği sürecün uzayacağını söylediler. İstanbula apple teknik servise gönderilmesi bana ek masraf açar mı ( öyle bir bilgi söylenmedi ama insan tedirgin oluyor) ve telefonda nokta çizik yok Allah korusun birşey yaparlarsa ne yapabilirim.

• Cihaz iphone 8 pil sağlığı ios 11’de %98’di. 12’ye geçtiğimde %100 oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CurtisHype kullanıcısına yanıt
    1-2 hafta içinde 98-97 düşer mrk etme:)

• Merhaba arkadaşlar böyle bi sorun yaşayan oldu mu?

iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü

• quote:

Orijinalden alıntı: gamer777

Arkadaşlar bir sorum olacak . iphone 7 cihazımı hoparlör arızası için servise verdim tüm ön panel değişecek dediler yarın sabah alın ücret ödemeyeceksiniz dediler. Garanti kapsamında. Daha sonra aradılar istanbula gönderileceği sürecün uzayacağını söylediler. İstanbula apple teknik servise gönderilmesi bana ek masraf açar mı ( öyle bir bilgi söylenmedi ama insan tedirgin oluyor) ve telefonda nokta çizik yok Allah korusun birşey yaparlarsa ne yapabilirim.
    Merhaba normal prosedür işlenir tamir değişim işlemlerini Apple onarım merkezi yapıyor:) çok uzun sürmez telefonun geri gelmesi😊

• Yeni güncellemeyle pil tüketimine ayar verseler güzel olacak. Akıyor şarj resmen güç tasarrufuna almayınca. Beta 9 10 dan ayrılmamak vardı.

• Arkadaşlar 3d touch 8 plus da bazen titreşim oluyo bazen titremiyor ilk gündem beri böyle az önce titredi şuan durdu titreme yok.??

• eraya44 E kullanıcısına yanıt
    Bendede bugün oldu kilit ekranında %98 gösteriyodu meğerse %100 dolmuş denetim merkezini aşağı çekince anladım.

• Bu pil kapasitesi güncellemeden sonra yükselen arkadaşlar yeni cihaz olarak mı yükleme yaptılar ios 12 yi merak ettimde

• 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.