Şimdi Ara

iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü (164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.266
Cevap
65
Favori
704.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uygunsuz olduğunda sorun ortadan kalkıyor denedim ben şimdi sorun olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gamer777 kullanıcısına yanıt
    Kardeş ben adama dedim ki 12.1 çıkmadan yorum yapmayın hemen gelmiş 12 kötü diyor. Bir dur kardeşim daha yeni çıkmış sisteme kötü demek ne demek ya! Ayıp ayıp!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • charsaf21 kullanıcısına yanıt
    Olmuyor bende hocam...
    Her ikisiylede denedim. Ekran süresini komple kapattım yinede olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: MikeFinger

Kardeş ben adama dedim ki 12.1 çıkmadan yorum yapmayın hemen gelmiş 12 kötü diyor. Bir dur kardeşim daha yeni çıkmış sisteme kötü demek ne demek ya! Ayıp ayıp!
    Hocam ios 12ye iyi desek de kötü desek de ios 12, ios 12 işte sizin iyi demenizle hızlanmaz kötü demenizle yavaşlamaz kimse de beğenmek zorunda değil insanlara iyi dedin diye veya kötü dedin diye kızmak enerjinizi boşa harcamaktır kanımca. Bırakın insanlar istediğini yazsın çizsin.

• Lxde kullanıcısına yanıt
    Cihazı kapat aç, olmadı Apple kimliğin ile çıkış giriş yap, olmadı soft reset bakalım ne olacak görelim ;)

Beta kullanıyordum sıkıntı yoktu gm sürüm kullandım ondada yoktu. Dfu mod ile temiz kurulum yaptım sonrası böyle.
    Kapatıp acayım bir bakalım ne olucak.

• Elinizdeki ki cihazdan keyif almaya bakın, ne gerek var laf sokmaya vs... Hayatta ne dertler sorunlar var abilerim kardeşlerim :) Altı üstü bilgi paylaşımı yapmaya çalışıyoruz şurada...Gerksiz gerilim boşu boşuna.

• Redshift kullanıcısına yanıt
    Ben sana Apple Fanboyu olduğumumu söyledim. Benim dediklerim Apple’ı sürekli senin gibi her hatasında karalıyıp milletin gözü önünde küçük düşürenlere. Apple Fanboyu olduğum falan yok ama sizinkide Android Fanboyluğu oluyor hatırlatırım!

Hocam ben bir şey demedim adama 12.1 çıkınca batarya hakkında yorum yapın daha henüz erken dedim diye gelmiş bana Apple Fanboyu diyor. İOS 12 için hala henüz erken yazılım aşaması hala devam ediyor 12.01 veya 12.1 çıkınca batarya hakkında konuşmak daha mantıklı olur. İOS 10’da da aynı olayı yaşadım hatta yine böyle tartıştım o zamanlarda sırf 10.1 çıkınca yorum yapın diye linç yedik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MikeFinger -- 25 Eylül 2018; 21:54:0 >
  • Redshift kullanıcısına yanıt
    Ben senle daha tartışmıyorum ve güzel bir söz ile kapanışı yapıyorum “Bir delil ile 40 alimi yendim, 40 delil ile bir cahili yenemedim”

• Burada apple fanatikliği yapan arkadaşlara bir iki kelam da ben edeyim.

İphone almadan önce Lumia kullandığım zamanlar , etrafımdaki insanların teleofnu abartıp

pohpohlamarından dolayı iphoneları gerçekten kusursuz sanıyordum.

Sırf iphone 7 aldığım zaman yazılımı iyi olsun diye pil, ekran kalitesi gibi avantajları olan samsung s8 i kenara atmıştım .

Ama şimdi anladım ki bu abartılılan yazılım hayatta bu kadar parayı haketmiyor

• HümanistAdam kullanıcısına yanıt
    Ne diyim hocam doğru kesinlikle. Steve Jobs gitti Apple’da bitti. Adamlar 5S’den beri devrimsel bir şey yapamadılar. Ve o kadar kötü ürüne rağmen 1 Trilyon dolar değere ulaştı firma. Ben alışkınım 10 senedir kullanıcısıyım çatıda koleksiyon oldu 2G bile var ama çizik çizik. 2G,4,5S büyük devrimler yaşandı bu 3 cihazda. Biri tüm akıllı telefon tarihini, biri tüm akıllı telefon tasarımını, birisi tüm akıllı telefon güvenliğini ve işlemci mimarisini değiştirdi. Steve Jobs yaşasaydı fiyatlar bu kadar abartılı olmazdı ve piyasanın tek hakimi Apple olurdu. Yazılım demişken İOS 8,9 falan hikaye İOS 6 kadar efsane bir yazılım hala çıkmadı henüz. 3GS İOS 5 dönemlerini hatırlayanlar bilir telefon hantallaşmıştı İOS 6 ile bir nebzede olsa hızlandı en azından. İOS 6 ayrıca skuemorphism adındaki tasarım dilinin olduğu son sürüm. Nerede o gerçek hayattan esinlenilen simgeler logolar!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MikeFinger -- 25 Eylül 2018; 22:6:54 >
  • Elaleminn gavuru öldü elalemin markasini bi yandan övmekle bi yandan sövmekle bi yandan adamin ölüşü sizleri üzmekle başka birşey yapmamişşşş steve öldü apple bitti yok şöyle yok böyle devam edip duruyorsunuz yani dünyamin sonu geldi de biri cikipda arkadaş halimize bak fiyatlar nerden nereye geldi halen milyarlar döküp telefonlar aliniyor 10-11-13 bin tl gören modeller 7-8 saati veya 10 saati goruyoruz 100-200amh düşüren apple savunulmaz herşey ortada savunucu övücüsü veya tam tersi karşiti değilim memnun olan aliyor almayan başka modele yöneliyor herkesin beklentisi farklii ama ilk sürümün bu halde olmasi gayet normal başka güncellemeler ile beklemek görmek lazim neyse ios 12.1-12.3 beklemekte fayda var 1 yiliniz var sabredin görün olmadi satin tatile gidin paranizla:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 25 Eylül 2018; 22:13:7 >
  • Yazılım , donanım, gerek tasarım ve müşteri memnuniyeti ya da firma sadakati adını ne koyarsanız koyun elinizdeki cihazdan memnunsanız kullanırsınız, yok değilseniz 1 saniye geç açılmış yok batarya böyle olmuş şöyle olmuş vs vs... kullanmazsınız olur biter. Android’e de kullandım iOS de hepsinin kendine göre avantaj dezavantajları vardır ki aslında hiçbirinin bir iPhone olmadığını anlamak ya da anlamamak bütün mesele bu. Memnun da değilsen ağlama duvarı değil burası satarsın kurtulursun zaman kaybetmeye ne gerek var:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi charsaf21 -- 25 Eylül 2018; 22:46:27 >
    Ne yaptın oldu mu?

Olmadı.
    Kapatıp açtım iCloud hesabımdan çıkıp girdim yine olmadı.
    Soft rest atamam şu andada zaten. Yeni kurulum yapmışım. Neden olmuyor anlamış değilim. Ya bug var ya da başka bir şey.

Düzeldi benimki.

• A.R.E.S. kullanıcısına yanıt
    Nasıl yaptınız ?

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Hocam yalnız bir bakın Steve Jobs döneminde Apple çok dürüst, açık sözlü bir firma iken günümüzde yalancı sahtekar bir firmaya dönüştü. İPhone fiyatları eskiden sudan ucuzdu be İPhone 4 ilk çıktığında 1000-2000 TL arasındaydı fiyatı o zamanlar pahalı diyenler şimdi neredeler? Ülkemizde döviz olmadıkça teknoloji falan hiç olmaz. Vestel Venus mesela kasası bile bizim değil telefonun. Ne kadar aciz bir haldeyiz değil mi? Hani diyorlar ya Apple kazık atıyor pahalı diye o kazığı devlet atıyor devlet! İPhone XS Max üzerinden örnek verelim. Normalde 6000 TL olması gereken telefon KDV+ÖTV+TRT Bandrolü+ Gümrük Vergisi derken 10.000-15.000 TL oluyor. Çok saçma sapan vergiler var. Adamların alım gücü bizim 4-5 katımız daha yüksek. 700 TL’ye alır gibi 700 Dolara İPhone XR alıyorlar hatta bazı kanallar 4-5 tane alıyor sanki bakkaldan ekmek alıyor.

• Apple kötü değil, biz fakiriz ...

• 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.