Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.1.3 Kullanımda (12.2 Beta 1 Kullanılabilir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
6.365
Cevap
187
Favori
431.175
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Firmware, Unlock, Jailbreak, vb. >> iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.1.3 Kullanımda (12.2 Beta 1 Kullanılabilir)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2312 Mesaj
      23 Eylül 2018 16:31:23

Anladım teşekkür ederim.

Bu Apple bir şeyler karıştırıyor. Oyunda ping evdeki cihazlardan birisi upload ile alakalı bir şey yaptığında çıkıyor. Benim telefon pil tasarrufundayken de wifi yi kapadığım zaman ping düşüyor tamamen. Telefon bizden izinsiz devamlı bir şeyler yolluyor Apple'a.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      charsaf21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ahmaklığın bir işareti de, kendinden çok daha güçlü olan şeyleri yok varsaymaktır.
    • Yarbay
      4586 Mesaj
      23 Eylül 2018 16:34:21

Aynen dedigin gibi cikiyo sorun değil olani indirip kurabilirsin..

|
      |
      Ömerayhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2379 Mesaj
      23 Eylül 2018 16:50:37
      quote:

Orijinalden alıntı: charsaf21

şaka mı demişsin :) al benden de o kadar dün %99 olan pil bügün böyle bence bu sağlıklı çalışmıyor...

Bence de hocam ayrıca bu oran geri de artmıyor durmadan düşüyor apple ne derse inanmak zorundayız gibi . Telefonumuzu kaç sene kullanacağımızı kendisi karar veriyor saçmalık bir daha apple almam

|
      |

Intel core i5 8400**Cooler Master Hyper T4**Gigabyte Gaming G1 GTX 1070**Gigabyte Aorus Gaming 3**16 GB Corsair Vengeance Ddr4 2666mhz**Corsair Spec01 Carbide Series w/vs550 80 **Samsung 850 EVO 120Gb**Seagate Barracuda 1TB**Asus VC239H**Steelseries Rival 310**Logitech g413 Carbon**Steelseries arctis3 2019 Edition**
    • Yüzbaşı
      505 Mesaj
      23 Eylül 2018 16:52:48
      sanırım ios yeni güncelleme yayınladığında bunu ilk yükleyenlerin telefonlarını, kullanımda olmadığı zamanlarda (mesela geceleri) gece boyu test ederek uyumluluk ve kullanım hakkında bilgi topluyor olabilir. Çnkü herkes şarjın çok çabuk bittiğinden şikayetçi. Ben henüz yüklemedim ama dün akşam dikkat etmiştim, gece yatarken şarjım %15 civarındaydı ve şarj etmedim bilerek. Sabah uyandığımda şarj %11 görünüyordu. Sizin şarjın çabucak bitmesinin başka açıklaması olamaz.
      |
      |

Sinemia magduru (uyeligim iptal edilmis)
    • Yüzbaşı
      924 Mesaj
      23 Eylül 2018 17:30:33
      3-4 gün oldu iphone 6 plus için ios 12 yükleyeli. Sıfırlayıp Itunes ile temiz kurulum yapmıştım. Pil sağlığı %88.

10:30 da şarjdan aldım. Saat 1 e kadar wifi tunein radyo açık, parlaklık yarıdan az; safariden forumda gezindim, oyun oynadım. Bu sürede yaklaşık 6 dk. da bir %1 gitti. Şuan saat 17:25, şarj %23. Ekran toplam 5 saat açık kalmıştır.

Ekran süresi yine eskisi gibi 6-6.5 vereceğe benziyor. Bu da yine sabah 08:00 akşam 18:00 arası %10 la eve geleceğimi gösteriyor. Bunun dışında sistem hızlandı. Gerçekten bazen çok ağır işliyordu ios 11.

ios 8 zamanında 8.5-9 saat ekran süresi alıp 15 de bekleme alıyordum 6 plus ile. Heyt be

Ekleme: Bu arada gece şarja taktığımdan o şarj yeme sorununu farkedemedim. Gün içinde de bir sıkıntı olmadı. Zaten arkaplanda face, whatsapp, instagram dışında yenilemeler kapalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C Vitamine -- 23 Eylül 2018; 17:33:13 >
      |
      |

• Yarbay
      4145 Mesaj
      23 Eylül 2018 17:32:23
      Rehbere H harfi ne zaman gelecek bakalim !

• Binbaşı
      1658 Mesaj
      23 Eylül 2018 18:17:05
      Arkadaşlar daha önce kimse bahsetti mi bilmiyorum ama Turkcell hat kullanıyorum arkadaşlarım arayınca bana ulaşamadıklarını söylüyor aynı şekilde başka bir arkadaşım daha yaşamış bu konuyu ben iphone 8 plus o 7 plus kullanıyor güncelleme olduktan sonra böyle bişey oldu ayrıca instagrama vs girince de yüklenmiyor fotoğraflar böyle baya uzun bekliyorum bekliyorum anca yükleniyo böyle sıkıntılar yaşayan var mı başka

• Teğmen
      208 Mesaj
      23 Eylül 2018 18:23:55

Yok kelimesini hala YÖK olarak yazıyoruz bence H harfi gelmez artık
      |
      |
      diyar_21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      94 Mesaj
      23 Eylül 2018 18:53:20

Turkcell’de internete girerken zaman zaman bende de kopmalar oluyor. Belli bi süre girilmiyor falan...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      aliemreyegin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1054 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      mhmmt42

23 Eylül 2018 18:58:26

Cidden niye düzeltmediler bunu her seferinde düzeltmek zorunda kalıyoruz.

|
      |
      seyhmus21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      587 Mesaj
      23 Eylül 2018 19:51:41
      İos12 iphone 5S bataryamı Coşturdu...(İşte bu Beea)! &#128512;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Başpiskopos -- 23 Eylül 2018; 19:52:59 >
      |
      |
    • Yüzbaşı
      587 Mesaj
      23 Eylül 2018 19:53:49
      Şimdi şarja taktım, Batarya bitmiyor abi. &#128515;

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Binbaşı
      1707 Mesaj
      23 Eylül 2018 20:19:24
      quote:

Orijinalden alıntı: ROUGE44

İpone 5s

İphone 8

İphone x

Üç telefonumada otomatik guncelleme ile ios 12 yukledim hic birinde sorun yok. Sorunlu surum oldugunu kabul etmem icin sorun yasamam lazim

Alıntıları Göster
      Sorun pil tüketimi eskiye göre

Yputubea yazın ios 10 vs 11 diye uygulama açılış hızları arasındaki farkı görün isterseniz

|
      |

İphone 6 Plus Space Gray 64 Gb
    • Er
      10 Mesaj
      23 Eylül 2018 20:23:37
      iPhone 6s için konuşuyorum. Evet İos 12 gerçekten akıcı, gerçekten hızlı. Ama bataryayı da aynı şekilde emiyor.

Normal uygulama açılışlarında batarya kullanımı çok fark etmiyor. Ancak safari ile internette dolaşırken, hele hele 5-6 sekme aynı anda açayım derseniz dakikada yüzde 1 şarj gidiyor. İster Dfu ile ister normal yükleyin fark yok. Ayrıca bekleme modunda da daha fazla şarj yiyor.

Cihazım yeni pil sağlığı %100.

iPhone modelleri batarya konusunda zaten çok iyi değiller(pluslar hariç) bi de böyle olunca durum daha da kötüleşiyor.

Ha benim şarjım farketmedi veya daha iyi diyen varsa zaten 12 kullansın. Ama fark var diyenlere de saçma sapan yorum yazanlar olmuş. Birileri batarya süresi düştü dedi diye rahatsız olanlar var.

|
      |

• Binbaşı
      1356 Mesaj
      23 Eylül 2018 20:54:44
      Şu fotoğraflarda ki boş albümleri silemiyor muyuz ?
      |
      |

- Apple iPhone 7 Black 128GB -
      Sürüm : 11.4 -
    • Yarbay
      7476 Mesaj
      23 Eylül 2018 21:06:03
      quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

Rehbere H harfi ne zaman gelecek bakalim !
      Kisisel algilamayin ama bazi insanlar en ufak seyi bile buyuk sorun haline getiriyor. Arkadas h harfinin olmamasi ne kadar buyuk bir zorluk cikarabilir ki size? Tamam olmamasi sorun da oyle gunluk hayati cok etkileyen bir sey degil. Bir sonraki/onceki harfe gelip az bir sey kaydirirsin olur biter. Pil konusana kiziyorlar ama hic degilse onemli bir konu. Sahsen 2 saat fazladan ekran suresine bir kac harf feda edebilirdim.

It's just the place I got caught up in.
    • Yarbay
      12818 Mesaj
      23 Eylül 2018 21:21:24
      Beyler garantimin bitmesine 1 ay kaldı ve pil sağlığım yüzde 88. Telefonu versem değiştirirler mi pili?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1054 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      mhmmt42

23 Eylül 2018 21:46:59

Telefonuna bakan görevliye bağlı şans işi. Dene mutlaka değiştirebilirler bitmek üzere diye.

|
      |
      ~Lion King~ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      587 Mesaj
      23 Eylül 2018 22:12:08
      Bugün saat 13:05 civarı Telefonu kullanmaya başladım aynı şarj Akşam saat 19:40 civarları %1 kalarak Tel kendiliğinden Kapandı.

Eskiden aynı kullanımda Maksimum 3-4 saat Ekran Süresi alırken, İos12 ile aynı Aktiviteler, aynı Hat, aynı Şartlar, aynı Uygulamalar, aynı Konumda tam 6-7 saat kadar bir Ekran süresi aldım.

Eski İos sürümlerinde İos9 ile maksimum 5-6 saat alıyordum.

Ben İos12’ye bayıldım, İnşallah bu Stabiliteyi ilerleyen İos12 sürümlerinde de bozmazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Başpiskopos -- 23 Eylül 2018; 23:52:20 >
    • Yüzbaşı
      933 Mesaj
      23 Eylül 2018 22:21:21

Hocam aküyü nasil hesapliyorsun. Kac saat gittigini nerden görüyorsun?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Başpiskopos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hızlı Cevap

Reklamlar
Paykasa
web tasarım,web design
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.