Şimdi Ara

iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü (291. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.266
Cevap
65
Favori
704.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fazlasıyla iyi bende kanaat getirdim artık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 haftadır sonuçları göreyim daha sonra yüklerim diye Xs maxı 12.1.1 de tutuyordum. 12.1.3 yükleyince bu bekleyişimin boşa olduğunu gördüm. Şarj olarak kesinlikle daha iyi. Bağlantı veya herhangi bir sorunla da karşılaşmadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    6 ay kullanmış ve telefon arızalanınca parça niyetine satıyor bilgi için teşekkürler

• Angelica kullanıcısına yanıt
    Ben de 7’de 4 saat ve üzeri ekran süresi alıyorum.
    Neden anormal iyi olsun? %92 batarya sağlığı
    ios son sürüm

iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü

iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü

Benim de öyle

• quote:

Orijinalden alıntı: emany

Benim de öyle
    Belki stabilite bunu gerektiriyordur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sing_a_song kullanıcısına yanıt
    Hocam 12.1.2 güncellemesinin iki tane sürümü var. 16C101 ve 16C104. İlk 16C101 sürümünde şebeke problemleri olduğu için 16C104 yayınlandı. Yani telefonunuz 12.1.2 16C101’den 12.1.2 16C104’e yükseldi. Telaşlanacak bir şey yok. Ayrıca o sorunların çözümü için ya 12.2’i bekleyin yada imzalar kapanmadan 12.1.1’e geçin. 12.1.2 çok sorunlu bir sürüm.

• Aynen hocam 5S’e kurdum 12.1.3 telefon eski Symbian’lı Nokia telefonlar gibi yavaşladı. Pil daha kötü oldu hatta. 5S kullananlarda geçmesin. İPhone X’de bir fark olmadı ama. Ne yavaşladı nede pil ömrü arttı aynı. Ama JB için 12.1.1’e geri geçicem. 12.2 çıkana kadar 12.1.1 makul.

• quote:

Orijinalden alıntı: MikeFinger

Hocam 12.1.2 güncellemesinin iki tane sürümü var. 16C101 ve 16C104. İlk 16C101 sürümünde şebeke problemleri olduğu için 16C104 yayınlandı. Yani telefonunuz 12.1.2 16C101’den 12.1.2 16C104’e yükseldi. Telaşlanacak bir şey yok. Ayrıca o sorunların çözümü için ya 12.2’i bekleyin yada imzalar kapanmadan 12.1.1’e geçin. 12.1.2 çok sorunlu bir sürüm.
    Cevabiniz icin cok tesekkurler.
    Tum ayarlari sifirladiktan sonra toparladi gibi.
    Gecen gin itunesta yine bir guncelleme gordum,
    12.1.3 muydu dikkat etmedim,
    Musait olunca bakip yine guncelleyecegim.

• Şu sarj yuzdesini nasil cozemiyorlar arkadas..

• arkadaslar 12.1.3teki hücresele bağlanmama sorununu nasıl çözebiliriz ?
    acil yardım lazım dısarı cıkıcam baglanamıyorum 4g ye cihaz iphone 7
  • Orijinal olmayan şarj aletiyle telefonu şarj ettiğimde parmak izi okuma çalışmıyor. Sizde de var mı böyle bir durum?

• Arkadaşlar iphone 7 kullanıyorum jailbreak için ios 12.1.2 ye geri döneceğim imzalar kapanmadan ama v1 16C101 olanımı yükleyim v2 16C104 olan sürümü mü yükleyim acaba? Bazı videolarda v1 (16C101) olanın bataryası daha iyi gidiyor gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MasteR -- 31 Ocak 2019; 16:59:30 >
  • Arkadaşlar tel İphone 6 sürüm 12.1.3 pil çok gidiyor.Ekran kilitliyken bile gidiyor.Pilin değiştirdim ve teli sıfırladım hala sorun aynı yardım edin

• MasteR kullanıcısına yanıt
    Batarya konusunda hic sey fark etmiyor ikisi de ayni. 101 zaten kaldirildi mecbur 104e doneceksin.

Orjinallikle ilgili değil, sorun kullandığınız cihazın usb çıkışlarında parazit filtresi olmaması. Genellikle kalitesiz, ucuz cihazlarda bu filtre yer almaz, şarja takıncada parazit sebebiyle cihazda dokunmatik sorunu, parmak izi sorunu gibi şeyler olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _AveNTuriN_

Orjinallikle ilgili değil, sorun kullandığınız cihazın usb çıkışlarında parazit filtresi olmaması. Genellikle kalitesiz, ucuz cihazlarda bu filtre yer almaz, şarja takıncada parazit sebebiyle cihazda dokunmatik sorunu, parmak izi sorunu gibi şeyler olur.
    Parazit filtresi nedir hocam ilk kez duyuyorum telefon 7 plus, şarj kablom orijinal.

Kısaca özetlemek gerekirse, cihazlar çalışırken belirli bir elektrmanyetik alan oluşturur ve oluşan akım/voltaj bu manyetik alandan geçerken bir kısımlarını kaybederler. İşte kaybettikleri kısım cihazlara parazit etkisi yaratır. Dikkat ederseniz çıkış değerleri sürekli değişir bu filtre yoksa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaWYeR53

Batarya konusunda hic sey fark etmiyor ikisi de ayni. 101 zaten kaldirildi mecbur 104e doneceksin.
    12.1.2 v1 (16c101) v2 (16c104) ikisininde imzalari acik ikisinede gecilebiliyor. Duyduguma gore sebeke vs problemi iphone xr xs lerde varmis ben iphone 7 kullaniyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Demi Lovato is Bipolar

Bu mesaj silindi.
    Bu konuda 12.1.1 en iyisi şimdiye kadarki sürümler içinde. Fakat 12.1.3 batarya performansı olarak daha iyi. Ben bataryayı seriliğe tercih ettim ve bu sürümde kaldım.
  • 
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.