Şimdi Ara

iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü (228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.266
Cevap
65
Favori
704.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hız olarak ios 11 den çok daha iyi ama pil için bir şey söyleyemem. Geçmeye değer.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 12.1 i7. Burda bir arkadaşın bahsettiği Whatsapp sohbet ekranından geri çıktığımda alttaki şeritte kayma oluyor maalesef. Bir de 96’dan sonra hele 98’den sonra şarj dolana kadar ömür geçiyor çok uzun sürüyor bu şarj.

Son bir iki gün akşam 9-10 gibi şarja takıp yatmadan çektim ama sabah 100den 90a inmenin çok hızlı olduğunu fark ettim ki normalde o aralıkta düşüş uzun olur. Beklemede şarjı yemiyor gibi görünüyor da sabah hızlıca düşürüyor galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnstagram da anlık kamerasında ses kısma tuşuyla foto çekebiliyorduk bunu yapamıyorum ios sürümüyle bir alakası var mı?
  • Pil sağlığım yüzde 83, garanti ücretsiz değişim sağlar mı garantisi var

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Saglar goturup degistirin...

• diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam teşekkürler yarın değiştireceğim inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 9 Kasım 2018; 21:20:30 >
  • Arkadaşlar bu son güncellemeden midir bilinmez ama iPhone 6 telefonum son 1 haftadır wifi az çekmeye başladı. Modemin yanında bile 1-2 diş çekiyor
  • EyuphanKundakci kullanıcısına yanıt
    Ağ ayarlarini sifirladin mi.?

Yazılımsal bir sorun olabilir ama bende son güncellemeyi yükledim sorun yaşamıyorum ağ ayarlarını sıfırlamayı öneriyordu sanırım apple bu durumda bir deneyin düzelmezse yazılımsal hatadan kaynaklıysa zaten itunes ile geri yükle yapıp sorunu cözersiniz:)
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Evet hocam işe yaramadı
  • Yurtdışı seyahatlerinden dönerken aldığınız telefonlar için ödenen harç parasına neredeyse %200 zam geldi. Yapılan açıklama ile birlikte önceden 170.70 TL olan bu harç ücreti tam 500 TL'ye çıkartıldı...

• diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Cümlenin sonunada flaş flaş flaş vatandaş bu duruma sessiz sedasiz sakin bi şekilde yanlişvar diye düzeltilmesini bekliyorr..diye yazsaydin:))

iphone 6'ların kronik sorunudur wifi sorunu. Zayıf çekmeye başladıysa donanımsal arıza genelde keyfinizi kaçırmak gibi olmasın da...
  • iCloud’a Aralık’ta yine zam geliyor mail atmış Apple.

50 GB 3.99 dan 6.50 ye çıkacakmış.

• Apple artık raydan çıktı :) Bir de satıştan vs memnun değillermiş buna rağmen zam yapıyorlar...

• charsaf21 kullanıcısına yanıt
    Ne gerek vardı bu fiyat artırmaya bilmiyorum kur biraz da olsa düştü zaten bazı cihazlarda indirime gittiler ama burdan zam yapıyorlar. Değişik bir mantıkları var.

Eger GPS ve Bluetooth da kopuyor veya hic baglanmiyorsa aynisi bende de oldu wifi+bluetooth+GPS anteni ortak o degistirilmesi gerekir.

• 12.1 olmuş gibi sanki pil daha iyi diyorlar 11.3 den geçmeli miyim arkadaşlar tavsiyeniz nedir ? 6splus
  • Arkadaşlar öncelikle şunu söylemeliyim. Yaklaşık 2 yıldır ios 10.3.3 kullanıyordum cihaz iphone 7.

Bu ücretsiz pil değişimi kapsamında telefonumun bataryasını değiştireceğim için pil sağlığımı hem görmek hem de merak ettiğim için ios 12.1'e ios 10.3.3'ten direkt geçiş yaptım.
    Bugun de telefonumu servise götürdüm arkadaşlar sağolsunlar pili ücretsiz şekilde 40-50 dkda değiştirdiler pil ömrüm %83e kadar gerilemişti şimdi yeni pil ile yine %100 oldu, şarj kablosunda da uçlarında oksitlenme meydana geldiği için yeni 1Metrelik şarj kablosu verdiler. En güzel yanı da bunların hepsini ücretsiz sağlamış olmalarıydı.
    Ben telefona neler katabilir ki niye güncelleyeyim diye düşünüyordum ama 12.1 Bence çok güzel bir sürüm olmuş.
    Aklında soru işaretleri olan varsa kesinlikle güncellesin, özellikle telefonu i7 olup da ios 10da bekleyen çok fazla arkadaş var bunu biliyorum.
    Ha teknoloji şans işidir kimsede çıkmayan bir sorun sizde çıkabilir veya herkeste olan bir sorun sizde olmayabilir.
    Ama ios 12.1 akıcı hızlı ve kullanışlı bir sürüm özellikle ios10dan geçince fark çok net anlaşılıyor.
    Ve de Garantisi süren arkadaşlara da tavsiyemdir gidin değiştirin pilinizi ücretsiz değiştiriyorlar arkadaşlar tabii telefonda garantiyi devre dışı bırakacak bazı problemler olmamalı.
    Mesela ben telefonu verirken sağında solunda çatlak çizik kırık çıkık var mı diye incelediler sorun olmayınca değiştirdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 10 Kasım 2018; 18:12:14 >

• 12 bayaa akici, bi kac hatasi giderilirse guzel surum...

• 
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.