Şimdi Ara

iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü (226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.266
Cevap
65
Favori
704.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iOS 12'de Lirum Device Info Lite uygulaması kullanan var mı? Apple iOS 9.3.5'ten sonra pil sağlığı verilerini üçüncü parti uygulamalara kapatmıştı. 10.3.3 kullandığım için pil sağlığını (kapasite, döngü, ısı) göremiyorum. Bu uygulama pil sağlığını doğru tahmin edebiliyor mu? Uygulama şu an pil sağlığımı %81 olarak gösteriyor. Bunun dışında pil sağlığını doğru tahmin edebilen sizin önerebileceğiniz bir uygulama var mı?

Rogerio Hirooka: Lirum Device Info Lite
    https://itunes.apple.com/tr/app/lirum-device-info-lite/id591660734?l=tr&mt=8

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Çok yaşa dediğim 2 gün yaşıyor. İos 12 sorunsuz diyordum ancak tepkisizlik sorunu yaşıyorum. Ayarlara giriyorum parmağımı hemen kaydırıyorum 3-4 sn donuyor sonra pat diye kapanıyor. Çok canım sıkıldı arkadaşlar. Sizde de buna benzer sorun var mı? Acaba pil değiştim de ekranda mı sorun var diyeceğim de en ufak problem yok genelde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha önce başına gelen var mı bilmiyorum ama apple musicte explict şarkılar için uygunsuz içerik içerdiği için oynatılamıyor sınırlamalardan kaldır falan diyor lakin ekran süresi içerik sınırlandırmalardan kapatmamı istiyor. Ama ekran süresi kısmı kapalı zaten benim. Ekran süresini açıp her bir halta izin veriyorum ama hala aynı. Bu nasıl bir kafadır ya ?
  • DarkGathering kullanıcısına yanıt
    evet o saçmalık bende de var. çok beğendiğim bir kaç müziği dinleyemiyorum. aşırı saçma bir olay umarım çözerler
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Yok hocam oyle bir sorun denedim simdi olmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katze

Daha önce sildiğim widgetlar şarjdan sonra bende de geri geldi. Anlamadığım nokta, bir kaç sürümdür devam eden hatalar hala çözülebilmiş değil, mesela Bluetooth simgesinin gözükmemesi, rehberde H harfinin gözükmemesi vb. Tamam belki önemli değiller ama pil ve bu sorunlar haricinde sıkıntı yaşamadığım için mide bulandırıyor açıkçası ve çözümünün zor olmadığını düşünüyorum. (iPhone 7)
    Bluetooth simgesini kaldırdılar zaten ios12 de o simge gözükmüyor artık. H sorunu ise çok esteresan nasıl farketmezler anlamıyorum

Temiz kurulum yapın yağ gibi akıyor saliselik takılma bile yok 12.1 ile şarj sorunu da çözülmüş gibi duruyor

• bayfeynman B kullanıcısına yanıt
    hocam dfu moda alarak bastan kurdum ayarlamalar kisminda touch id vs ekran suresini ayarlama derseniz sorun cozuluyor kisacasi ekran suresini hicbir sekilde aktif etmemeniz lazim

• DarkGathering kullanıcısına yanıt
    Yok hocam yine ekran süresini aç diyor bende...

• Herkese selamlar, en son beta guncellemesi ardindan gorusmelerde sesimin karsiya gitmeme sorunu yasiyorum.. Bana senin telefonun bozuk diyorlar Bunu hic yasayan varmi arkadaslar cok sinir bozucu olmaya basladi , cuma yaptim cumartesiden beri bu sikinti var bende...

• Arkadaşlar merhaba,

telefonumda ses problemi vardı ve serviste ekranı değişerek sorun giderildi. Ancak şuan şöyle bir problem yaşıyorum. Whatsapp’ta sohbete girip çıktığımda alttaki yazılar kayıyor. Bu sorunu gördüğümde tekrar hemen servise gittim ve ekranda herhangi bir sorunun olmadığını söylediler. Sorun sizce uygulamada mı ? En son sürüm yüklü olarak cihazı teslim ettim servise verirken. Aynı zamanda cihazı hem yedeklemeli olarak hem de yeni cihaz olarak defalarca kurdum sorun değişmedi.

• mnts94 M kullanıcısına yanıt
    Bu 12.1’deki bir bug.
    Yazılım nedeniyle oluyor. Muhtemelen whatsapp güncellemesi ile düzelir.

Bir de, ses problemi ile ekran alaka nedir?

• BackConnect kullanıcısına yanıt
    Bug diyorsun o zaman bir sonraki güncellemeyi bekleyip denemek lazım . Ancak evde ki diğer cihazlarda hiç bir problem yok aynı cihazlar. Şöyle ahize mikrofon problemleri vardı. Sesim karşıya gitmiyordu. Komple Ekran değişimi oldu.( Parmak izi, sensörler vs)

• quote:

Orijinalden alıntı: Midnightmrt

Temiz kurulum yapın yağ gibi akıyor saliselik takılma bile yok 12.1 ile şarj sorunu da çözülmüş gibi duruyor
    Bugün deneyeceğim temiz kurulumu. Umarım düzelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Temiz kurulumla geçeceğini zannetmiyorum, 10 dan beri ustune güncelliyorum...

• Siyah tema olayi halen oturmadi gitti...

• Merhaba arkadaşlar,benim iphone 7 plus bir cihazım var fakat imei kaydını henüz yaptıramadım.Bu haldeyken ios 12 ye güncellesem güncelleme esnasında veya sonrasında kitlenme gibi bir durum ortaya çıkar mı ?
  • CoreGame kullanıcısına yanıt
    Hayır öyle birşey olmaz yurtdışı cihazı degil mi imei kaydı yapmadıgınıza göre:)
  • 12.1 gayet stabil.
  • eraya44 E kullanıcısına yanıt
    Evet yurtdışı cihazi hocam,bugün imei kaydı yaptım fakat 12-16 saatde açılıyormuş.Restore yapıp ios 12.1 yüklicemde sıkıntı olmasın dedim.

• 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.