Şimdi Ara

iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü (223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.266
Cevap
65
Favori
704.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar arama geldiğiinde numara ekranda sabit durmuyor sizde de böyle mi? sağdan sola doğru yazı kayıyor numarayı yada arayan ismi bütünüyle göremiyorum.

edit: ios 12.1 (X)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antbyotic -- 2 Kasım 2018; 16:35:10 >
  • antbyotic kullanıcısına yanıt
    Denk geldi banada 90+ numara ile arama yapildi sağdan sola dogru kayiyodu yeni geldi yada yeni görüyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    12 de öyle yapmışlar, başından beri var...
  • Müşteri hizmetleriyle görüştüm, bunun yazılımsal hata olduğunu geri dönüş aldıklarını ancak yazılımla düzeleceğini söylediler.
  • diyar_21 kullanıcısına yanıt
    İlk defa denk geldim net üzeri numara arama yapinca oldu dahada denk gelmedim..

• iOS 12.1 de WhatsApp’da sorun yaşayan var mı ? Sohbet kısmına girip geri gelince alt bar sağa sola kayıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mhmmt4991

Sevindim düzelmesine saçma bir sorundu zaten iyi ki yazılımdan kaynaklanmış uğraşırdın yoksa:)
    Aynen yoksa başımız ağrırdı biraz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demi Lovato is Bipolar

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Hocam çok bir fark yok ben 11 de bazı saçma sapan hatalardan dolayı geçtim klavye imlecini hareket ettirirken felan sıkıntı oluyordu sinir bozucu bir kaç şey daha vardı ios11 ile 12 arasında öyle aman aman fark yok zaten 13ün farklı olacağı söyleniyor ama
  • Iphone 8 plus ios 12.1 kurdum. Menü geçişleri kullanım vb ios 12.01'e göre daha stabil ve hızlı gibi. Cihaz birkaç gün arka planda uyku modunda indexing yapacağı için batarya izlenimlerimi daha sonra yazacağım. 1 saattir kurcaliyorum. Şimdilik -ios 11deki gibi-yüzde 100'den yüzde 99'a yeni düştü. Dediğim gibi kapsamlı ios updateden birkaç gün sonra anlaşılıyor.

Umarım 12.1 kuranlar üzülmez :)

Not: Cihazı ikinci el aldım. 45 şarj döngüsü ilk aktivasyon Haziran 2018. 90 döngüde yüzde 100'den 98'e düştü. O da rastlantı mı bilmem ipad charger kullandıktan sonra oldu.

Lokasyon ayarları şu şekilde ikisi hariç hepsi kapalı. Push mail, ekran süresi vb vb kapalı. Batarya uzun gitsin diye optimize cihaz.

iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü
    iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramaray -- 2 Kasım 2018; 23:32:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: charsaf21

iOS 12.1 de WhatsApp’da sorun yaşayan var mı ? Sohbet kısmına girip geri gelince alt bar sağa sola kayıyor.
    ben varım.dfu ile kurdum yeni romu ama geldi başıma
  • Beyler o değilde wifiye bağlı işareti göstermediği zamanlarda wifiye bağlı oluyor. Yani wifi bağlı işaretini göstermiyor arada. Sizde de oluyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • charsaf21 kullanıcısına yanıt
    Güncelleme gelir düzelir yakında 2 tane 7 de baktım aynısı oluyor

• iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü

Uygulamaları güncelleyemiyorum geçen haftada aynı sorun oldu sonra düzeldi kapadım açtım telefonu hesaptan çıkış yaptım tekrar girdim yine olmadı sorun neden olabilir

• iOS 12 ile Bankacılık uygulamasına girişte gelen tek kullanımlık şifreleri otomatik olarak doldurma özelliği gelecekti Bende böyle bir özellik yok. Aktif etmek falan mı gerekiyor acaba?

• Telefonu ilk açışta parola girince ekran gec geliyor duraksıyor... 12.1

• Bunun için uygulamanın güncellenmesi gerekiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iOS 12.1 de hem SE hem 7 de şarj edip şarjdan çektikten sonra arka plandaki uygulamaların hepsini sonlandırıyor. Örneğin en son whatsapp’a girdim. Şarja taktım hiç ellemedim. Bitip geri çektiğimde whatsapp’ı açınca beyaz ekranda yeniden açılıyor. Son hali ile gelmiyor, arka planda ne kadar uygulama varsa hepsinde oluyor, bilinçli mi yapıldı acaba ram kullanımını dengelemek için..

• quote:

Orijinalden alıntı: SEANKingston

Hocam benim için rehber niteliğinde oldu hayırlısıyla bugün ben de geçiyorum

Henüz batarya konusunda yorum yapamam ios 12.1 kuralı henüz 24 saat oldu. Cihaz biraz kendine gelsin şarj konusundaki durumu paylaşacam. Artık bu adamların batarya teknolojisini yenilemesi lazım. Her güncellemede stres yaşıyoruz.. Kabak tadı verdi ancak bendeki tüm ekosistem ios olduğu için kaçıp kurtulamiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ozi7637 O kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var çözümü bulamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 6s ile temiz kurulumla 12.1 ilk yayinlandigi gun gectim. Ben zaten 12.0.1 ile bir sorun yasamiyordum. Yine sorun yasamiyorum. Tek fark sarji daha uzun sure gidiyor. Bir onceki surumde %90 indiginde 50 55dk kullanim goruyordum. Bu sure 75 80dk kadar cikti.wifi ile kullanimda.Bu arada benim bataryam yuksek amper yine altini cizeyim. Normalden fazla olmasi bu sebepten. Merak eden tereddutlu arkadaslar vardi. Onlar icin bilgilendirmis olayim ,takali 25 gun oldu hala bir sorun cikmadi kapasitesi 100de. İos 12.1 gecmeyi dusunenlere tavsiye ederim temiz kurulumla gecin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gktgknk -- 3 Kasım 2018; 20:25:16 >
  • 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.