Şimdi Ara

iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü (241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.266
Cevap
65
Favori
704.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Servis yapıştırıyordur muhtemelen, haricinde değişimlerde de o yapıştırıcıyı kullanmaları zor. Çin sitelerinde bulunuyor batarya yapışkanıyla beraber satışı bile var. Bende o şekilde bir takım aldım, kendim değişim yapacağım.

Değişim şansım var serviste ancak sırf 1.5 sene bile olmadan bataryasının ölmesi ve fiyatın 2 katı olup üstüne birde 1 hafta gibi bekleme süresi olması yeterince soğuttu.
  • _AveNTuriN_ kullanıcısına yanıt
    Yapistiriyorlardir umarim, unuttuklari da oluyor görüldüğü gibi, dikkatli olmalari lazim boyle seylere...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Çok problem bir konu çünkü kanuni olarakta yapılabilecek bir şey yok. Telefonun su geçirmeme garantisi olmadığı için yapıştırılsa bile geçirebileceğinden dolayı yapıştırılmadı ondan su geçirdi denilme şansı yok.

Dediğim gibi ben kendim sipariş ettim ürün elime geçince bataryamı değişeceğim. Geçen gün sordum 10 iş günü sürer denildi. 1.5 sene bile olmadı telefon değişimi olalı, batarya öldü. 6s plusta 4 saat civarı ancak alıyorum süre. Batarya seviyesi 87 görünüyor. Telefon sıfırlandı ona tağmen böyle.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gktgknk G kullanıcısına yanıt
    Hangi bataryayı aldınız kime taktırdınız bilgilendirebilirmisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

Yok hocam orada degistireceklermis, ellerinde yokmus falan filan soyleyip getiriyorlarmis, pupa oyle soyluyor... odemesini yapalim geldiginde cagirin takalim diyoruz ona da yok diyorlar.
    Selamlar,

Bende 6s plus cihazımın pilini değiştirmek istiyorum pupaya gidecektim yorumunuzu okudum 1 hafta çok uzun bir süre acaba kvk’da vs mi değişim yaptırsak ?

Cihazım almanyadan alınma fakat apple store bakmıyor diye aklımda kalmış.

Tşkler.

• GknKyc kullanıcısına yanıt
    Aynen bakmıyorlar hocam, iki pupa da ayni seyi dedi, olabilir kvk da degisilir ayni gun veriyorlarmis.

• quote:

Aynen bakmıyorlar hocam, iki pupa da ayni seyi dedi, olabilir kvk da degisilir ayni gun veriyorlarmis.
    Var mı anadolu yakasında önerebileceğin bir kvk şubesi ? Eziyet olmasın şu pil değişim olayı valla ya.. Apple’ında yaptığı ne kadar aptalca kendi cihazın ameika almanya vs vs ne farkeder ki bak hepsine kendi servisinde ücretli değişimi yap ne olacak sanki.

Çok garip.

Vallahi ya kendi markasini geri çeviriyor. Bostanci koprusunun orada kvk var, arkadas soyledi banada orada degistirmis memnun kalmis bi sikinti yasamamis.

• quote:

Vallahi ya kendi markasini geri çeviriyor. Bostanci koprusunun orada kvk var, arkadas soyledi banada orada degistirmis memnun kalmis bi sikinti yasamamis.
    Bostancı köprüsünün orada nerede acaba tam adres biliyor musun ? İçerenköyde oturuyorum. :)

:) mavi jeans binasi var onun arkasinda kaliyor netten baktim bende resim cikiyor google da bakin bi.

iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diyar_21 -- 25 Kasım 2018; 0:34:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coskunresul

Hangi bataryayı aldınız kime taktırdınız bilgilendirebilirmisiniz
    Deji yuksek amperli bataryadan aldim. 2200mah. N11 den aldim. Bataryanin yaninda degistirmek icin tornavida vs ne gerekiyorsa geliyor. Ben kendim degistirdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gktgknk -- 25 Kasım 2018; 1:15:5 >
  • Redshift kullanıcısına yanıt
    Bende de var hocam sorun teşkil etmiyor o loading simgesi.

• İOS 12.1 Jailbreak herhalde yapılmış ancak henüz kullanıma sunulmamış arkadaşlar. Twitter’dan bakabilirsiniz en doğru haberler orada.

• iOS 12.1.1 ne zaman gelir, belli mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DPLALİ

İOS 12.1 ne zaman jailbreak çıkacak bilgisi olan var mı? Sırf telefonu İPhone X yapan tweak için jailbreak istiyorum. En doğru haberler nerede acaba bu Jailbreak için?

Sırf jailbreak için 12.0’da bekliyorum. Hangi sürüme gelecek jailbreak bilgi var mı? Ben de iPhone X tweakı için bekliyorum...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhtarkerkuks

quote:

Orijinalden alıntı: DPLALİ

İOS 12.1 ne zaman jailbreak çıkacak bilgisi olan var mı? Sırf telefonu İPhone X yapan tweak için jailbreak istiyorum. En doğru haberler nerede acaba bu Jailbreak için?

Sırf jailbreak için 12.0’da bekliyorum. Hangi sürüme gelecek jailbreak bilgi var mı? Ben de iPhone X tweakı için bekliyorum...

Alıntıları Göster
    12.0 ve 12.0.1 görünüyor şu an 12.2 den önce biraz zor gibi jailbreak o da ocak sonu şubat gibi diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: gktgknk

Deji yuksek amperli bataryadan aldim. 2200mah. N11 den aldim. Bataryanin yaninda degistirmek icin tornavida vs ne gerekiyorsa geliyor. Ben kendim degistirdim

Alıntıları Göster
    Performansı nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: sakulta8585

iOS 12.1.1 ne zaman gelir, belli mi?
    Bayadır sesleri solukları çıkmıyor, yarın bugün gelir bence

• 2 3 betasi var daha

• Bataryam son 2-3 gündür feci bir şekilde azalmaya başladı hayrolsun :(
  • 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.