Şimdi Ara

iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.266
Cevap
65
Favori
704.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Son karar tabiki sizin. Benim deneyimlerim bu yönde. Konuda vermiş olduğum bağlantıyı da reddit üzerinden almıştım bilginize.
  • dogussonmez kullanıcısına yanıt
    Yok değiştirince de aynı

iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • darkgamer_gs kullanıcısına yanıt
    tesekkurler. uygulamalar hakkinda bilgi verebilirmisiniz? banka uygulamalari ozellikle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iOS 12 değil de 11.5 gibi olmuş sanki, apple performans ve stabilite odaklı olacak demişti. Bu kez sözünde duracak gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • paldov P kullanıcısına yanıt
    Yüklerken apple tarafından onaylandı yazıyor zaten. Bunu görürseniz bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum.

• iOS 11'deki gibi WiFi kapatılınca sadece bağlantı mı kesiliyor yine?

10.3.3'teyim, herkes güzel yorum yazınca benim de yükleyesim geldi zor tutuyorum kendimi ama pilden dolayı korkuyorum :)

• tesekkur ederim bilgilendirme icin.

Su an icin bir sıkıntı ile karşılaşmadım. Ziraat Mobil ve Akbank Direkt kullanıyorum. Diğer bankalar ile pek bir isim olmadığı icin yüklü değiller. İkisi de gayet stabil çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: First Premolar

iOS 11'deki gibi WiFi kapatılınca sadece bağlantı mı kesiliyor yine?

10.3.3'teyim, herkes güzel yorum yazınca benim de yükleyesim geldi zor tutuyorum kendimi ama pilden dolayı korkuyorum :)
    11'le aynı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tesekkurler bilgilendirme icin.

• 7 plus cihazıma iOS 12 beta yı yükledim. İlk defa ilk beta bu kadar sorunsuz diyebilirim. İllaki bazı problemler vardır ama şu ana kadar rastlayamadım ilginç.
  • @Rocky Balboa® hayır bir geçikme ile karşılaşmadım. Gayet akıcı geldi.. geçenlerde 34 gb olan hafızam şimdi 41 olmuş yalnız.. kullandıkça anlaşılır klavyede son derece hızlı tepki veriyor bu arada..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an iPhone 7'ye yüklüyorum, yarın da 5S'e yükleyeceğim. Hayırlısı bakalım, yükledikten sonra sevmezsek sıfırlarız zaten kaybedecek bir şey yok. :D
    @paldov 11 de de beta kullanmıştım, burdan verilen link üzerinden yükledim.. bir sıkıntı yok..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Twitter resmî uygulamasından sanki Safari’de bir metni seçiyormuşuz gibi seçenekler geldi bu iOS 12den mi kaynaklı iOS 11de de var mi bilmiyorum iOS 11 olan başka bir cihazım yok deneyemedim. iOS 11 kullananlar bakabilir mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: watch4me

Twitter resmî uygulamasından sanki Safari’de bir metni seçiyormuşuz gibi seçenekler geldi bu iOS 12den mi kaynaklı iOS 11de de var mi bilmiyorum iOS 11 olan başka bir cihazım yok deneyemedim. iOS 11 kullananlar bakabilir mi acaba?

Twitter'ın yeni güncellemesiyle gelmişti bu, ios ile alakası yok.

• Eyvallah. Yeni farkettim sürekli Twitter kullanan biri olarak. Bana yeni geldi herhalde. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: watch4me

Eyvallah. Yeni farkettim sürekli Twitter kullanan biri olarak. Bana yeni geldi herhalde. :)
    Dün gelmişti bana da, dün fark etmiştim daha doğrusu.
  • Sürüm ne zaman dağıtılacak şimdi?
    İşcep uygulamasını açtığımda herhangi bir uyarı çıkmadı. Genel olarak yazılım ile alakalı deneyimlerimi ve daha detaylı verileri yarın ilk mesaja ekleyeceğim.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.