Şimdi Ara

iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.265
Cevap
65
Favori
704.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Blgisayar üzerinden yapmanız gerek.
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar iPad Pro 9.7 kullanıyorum ilk Pro lardan. Yüklesem mi acaba ne dersiniz?
  • daha iyi batarya performansı isteriz gerisi boş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • _Mimar_ kullanıcısına yanıt
    Doğru söylüyorsun ama daha iyisini bırak ios11 den kötü olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyrusefer

Yüledim, 6s+ takılma yok, akış çok iyi, birde telefon şarjdaydı şarj iokonu 3 boyutlu olmuş, sanki ekrandan çıkıyor gibi.. Harika.. diğer ikonlara da olsa süper olurdu..
    Hocam en merak ettiğim ve ios 11'de bir türlü düzelmeyen bir sorun vardı, rica etsem bir uygulamadan çıkıp hızlıca klasör açmayı denermisiniz gecikme oluyormu ?
  • seyrusefer kullanıcısına yanıt
    hangi profil ile yuklediniz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su an iOS 12 cihazımda yüklü bence su an ki hali bile iyi akıyor cihaz bahsetmemişler ama klavyede de ufak bir değişiklik var tasarım olarak.

iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü

• Measure uygulaması cok basarili olmus. 1-2 seyi olctum 1/1 dogru cikti

• quote:

Orijinalden alıntı: genncoo1

Su an iOS 12 cihazımda yüklü bence su an ki hali bile iyi akıyor cihaz bahsetmemişler ama klavyede de ufak bir değişiklik var tasarım olarak.

Çok rica etsem ana uygulama ekranından ss çekip atar mısınız?

• Sonunda otomatik güncellemeyi kapatma gelmiş. Artık saçma sapan Apple Watch profili yüklemeye gerek yok.

• 7+ akıyor. Çok iyi. İlk defa bir ana sürüm betası bu kadar iyi çalışıyor. Muhtemelen 11.4.1 üzerine fln geliştirildi. Klavye de daha başarılı olmuş. Genel bir akıcılık hakim.
  • Ben beta programına Apple üzerinden katıldım bende güncellemlerde iOS 11 Beta bilmem kaç gözüküyor, neden 12 yok?
  • ahmetfx kullanıcısına yanıt
    Apple üzerinden katılabilmeniz için geliştirici hesabına ihtiyacınız var. Eğer ki geliştirici hesabınız varsa iOS 12 profilini seçerseniz bir sorun çıkmaz. Eğer hesabınız yoksa ilk sayfadaki linki kullanın.
  • ahmetfx kullanıcısına yanıt
    Çünkü henüz public beta olarak yayımlanmadı. Bizim indirdiğimiz developer beta o da iOS 12’ye özel olan profil.

• darkgamer_gs kullanıcısına yanıt
    profilden dolayi sikinti olur mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal olarak ne zaman yayınlanır ? Cihaz:İp7

• Yeni ana sürümler genellikle yeni iPhone’lar ile beraber yayınlanıyor. Bu da genellikle eylul ayında gerçekleşiyor. Çıktığında ise tüm cihazlara ayni anda geliyor android gibi önce son çıkan telefon ondan sonda geçen seneki telefonlara değil hepsine ayni anda :)

• quote:

Orijinalden alıntı: umtakcay

Normal olarak ne zaman yayınlanır ? Cihaz:İp7

Eylül Ayında yeni iPhone modeli tanıtılırken.

• iOS 9-10-11 ilk betalarını kullanmış biri olarak söylüyorum iOS 12 ilk betası 6S cihazımda beni baya şaşırttı hiçbir ilk beta bu kadar hızlı değildi, uygulama açılışlarındaki ve klavyedeki hızı bariz hissediyorsunuz. %40 hızlanma muhabbeti bence biraz Apple'ın kendi uygulamalarına has, ancak Beta 1 olmasına rağmen hızdan 3.parti uygulamalar dahi iOS 11.4'e göre hiç ödün vermiyor. Ayrıca kaydırmalar falan olsun yağ gibi akıyor hissi var. Stabilite ve Hız açısından gerçekten Apple bu defa iyi iş çıkaracak gibi.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.