Şimdi Ara

iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.266
Cevap
65
Favori
704.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://www.ipodhacks142.com/download-ios-12-0-beta-2-for-free-ipsw-direct-download-links-over-the-air-profile/

bu linkten indirebilirsin ios 12 beta 2 ipsw dosyasını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpseos -- 22 Haziran 2018; 19:55:19 >
  • Gelen güncelleme ile Twitter uygulamasındaki sorun giderildi haberiniz olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iphone 7 de ilginç bir şekilde dokunmatik sorunları yaşadım. telefonu sıfırladım değişen birşey olmadı, mecbur ios 11 döndüm.
  • İos 12 betada İTunes’den tam yedek alırsam pc ye sonra tekrar sistemin ios 11.4 stabil sürüme döndüğümde aldığım yedek üzerinden kurabilir miyim arkadaşlar? Resimlerin, uygulamaların vs. gitmesini istemiyorum.
  • coskunresul C kullanıcısına yanıt
    Hocam twitter çok sorunlu çalışmaya başlamıştı acayip donmalar takılmalar oluyordu. O sorunumu çözdüler?
  • enevre kullanıcısına yanıt
    Bildigim kadariyla, ust surumun yedeklemesini alt surumde kullanamazsiniz.

11.4 ile yedek alirsiniz, daha sonra 12'ye gecip denersiniz, cok sorun yasarsaniz 11'e donduguzde ancak o yedege geri donebilirsiniz. Kayip daha az olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tugsay T kullanıcısına yanıt
    anladım hocam teşşekür ederim
  • App store da sürekli yeniden bağlan diyor bende cihazı kapatıp açınca düzeliyor sonra tekrar bozuluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İphone X de navigasyon sorunu devam ediyor. Twitter da hala bildirim gelmiyor

• redbull35 kullanıcısına yanıt
    Twitter’da hesaptan çıkış yap tekrar gir düzeliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ssj

iphone 7 de ilginç bir şekilde dokunmatik sorunları yaşadım. telefonu sıfırladım değişen birşey olmadı, mecbur ios 11 döndüm.
    ana menüde kaydırırken geç tepkime veriyor değil mi? aynı sorun bende de oldu.
  • Beta 3 ne zaman gelir ki genelde iyi oluyor üçüncü betalar.

• Haftaya

• diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Kisa öz ve net... :)

• diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Kisa öz ve net... :)

Telefonu servise vermistim pili az gidiyor diye, sagolsunlar pilini degistirmisler garantiden. Simdi yine 12 yukleyecegim evde elektrikler gelirse. Nedir beta 2’de durum, 1’e gore biraz daha toparlanma var mi?

• arkadaşlar ekranı en üstten aşağı doğru çektiğinizde açılan bildirimler ekranı ios 11'deki gibi duvar kağıdı görünümünde mi? yoksa bi değişiklik var mı? ios 10 ve daha önceki sürümlerde hafif koyu renkli bildirimler arka plan resmi daha estetikti bence... :)

bi de ios 11'de menülerin üst başlıkları kocaman kocamandı. hala öyle mi 12'de? teşekkürler:)

• iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü

• ertosun E kullanıcısına yanıt
    geliştirici sürümü ile arasında hız farkı var mıdır acaba? yedek alıp geçsem mi
  • Alpseos A kullanıcısına yanıt
    Bende daha yüklemedim güniçinde yükleyeceğim

• Public betayı yükledikten sonra bilgilendirirseniz sevinirim. Çok fazla takılma, uygulama kapanması vs olursa yüklemeyi düşünmüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.