Şimdi Ara

iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.266
Cevap
65
Favori
704.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dogussonmez

Arkadaşlar 11.4 den daha iyi bence :) Birde Sanırım yeni iphone ile alalalı baya buyuk ekran veya fazla çözünürlük ile gelecek.
    Cidden böyle bir durum varsa biz de geçelim. Herkes yazmış 11.5 gibi daha iyi falan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RustinCohleTD

Beta profil üzerine direk gelmez mi ?

Hani ben şu an betayı kursam tam sürüm gelince herhangi bi işlem yapmam gerekecek mi itunes restore falan ? Yoksa direk gelir mi ?

Alıntıları Göster
    Bende onu sordumya zaten

• Ben deniyorum Antutu test te 2000 puan fazla aldım şuan dikkatimi çeken sıkıntı mesajlar uygulaması çok yavaş ama bence genel olarak umut verici

• quote:

Orijinalden alıntı: RustinCohleTD

Beta profil üzerine direk gelmez mi ?

Hani ben şu an betayı kursam tam sürüm gelince herhangi bi işlem yapmam gerekecek mi itunes restore falan ? Yoksa direk gelir mi ?

Alıntıları Göster
    Bilen varsa yazabilir mi yatmadan bırakayım indirmeye restore felan gerekmeyecekse

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yok uğraştırmaz gelir direkt en son sürümü görür beta süreci bitince . Yeni beta gelinceye kadar 12 yi görür. 12.0.1 beta gelince artık o surumu görür. Sen de betaya artık gerek yok bu bana yeter dersen 12 güncelledikten sonra (ki ben öyle yapıyorum.) beta profili silersin.

• Az önce yaptım güncellemeyi ancak bende tam stabil çalışmıyor safari de daha fazla hissettim bunu cihaz ip7 128gb

İos 11 kullanıyordum ancak son güncellemeyi yapmamıştım.

• S8 Plustan İphone 8 Plusa geçmiştim. Valla ilk ios deneyimim hep android kullanmıştım. Arada İpadlerim olmuştu. Android çok daha iyiydi hız açısından. En güçlü işlemci 8 Plusta buna rağmen bazen donmalar oluyordu Klavye Olsun Bazı 3. Parti uygulamalar olsun. Betayı yükledim. Umarım dediğiniz gibi eski ios 6 7 hızına geri döner.

Şuanki izlenimler klavye cidden hızlanmış. Whatsappta bile rahatlıkla anlıyorum. Geçişler falan şimdilik akıcı. Umarım Bozmazlar.

• Batarya saglik göstergesi hala Beta‘da mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten aşırı hızlı bu kadar beklemiyordum.Şarj konusunu da çözmüşlerse tamamdır bu iş.

• Şarj nasıldır acaba, 11.4te harikaydı eskiye göre

• 6s+’da hız gözle görülür şekilde artmış. Şarj da iyileşmiştir umarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EuronGreyjoy

Şarj nasıldır acaba, 11.4te harikaydı eskiye göre
    Daha onu test edecek kadar kullanmadım ama klavye daha akıcı parmak izi daha hızlı geçişler daha akıcı ben beğendim.

• submarcosss S kullanıcısına yanıt
    Ara sıra saçma takılmalar oluyordu klavyede de uygulamalarda da, umarım çözmüşlerdir. Pil konusunu inceleyince yorumunuzu yazar mısınız siz de diğer kullanıcılar da, kötüleşme yoksa ben de deneyeceğim ilk defa beta sürümünü

• İlk defa beta sürüm indireceğim beyler, asıl ios 12 çıktığında güncelleme gelecek mi banada?

• Tam sürüm tahmini ne zaman verilecek?

• Sanmıyorum öyle olacağını. İphone 7 plus kullanıyorum ios11e geçtiğime pişmanım. İos 12 ye geçmeyeceğim

• Tamam Durumu haberdar ederim ama 12 şarj konusunda gelişme varsa kesinlikle geçilmesi gereken sürüm olmuş.

• Bana kalırsa ios 12 nin ilk sürümleri hızlı olacak 12.4lere doğru eski ios 12li cihazlara son darbeyi indirip yavaşlatacaklar apple o kadar masum değil.

• Bir kaç saat önce acaba yüklesem mi diye soranlardardım. Cesaret edip yükledim. iPad Pro 9.7 cihazım. En kötü ihtimalle beğenmezsem iOS 11 e tekrar imzalar kapanmadan geri dönerim diye düşündüm. Ama beklentimden yüksek çıktı yine de bası hatalar var. İzlenimlerimi paylaşmak istiyorum.

-Daha fazla ısınıyor belki de cihazı grafiksel olarak zorladım ondandır bilmiyorum emin değilim

- Stabilize tam olarak yeterli değil. Yüklediğim andan itibaren tablet kendini 3 kere yeniden başlattı. Zaten beta sürümleri tavsiye edilmez buna takılmıyorum final sürümü çıkınca çok daha iyi olacağını düşünüyorum.

Öyle çok waooow dedirtecek kadar yenilik değişim Yok, en çok değişikliği iOS 10 dan iOS 11 e geçiş yaparken yaşamıştım.

• uzun zamandır telefonu bu kadar stabil kullanmıyorum.

varsın şarjı az gitsin bana göre stabil olması bütün her şeyden önce gelir.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.