Şimdi Ara

iOS 12.2 beta kodlarında yeni iPad ve iPod Touch modelleri ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Apple’ın önümüzdeki dönemde yeni iPad ve iPod Touch modelleri piyasaya çıkaracağı neredeyse kesin gibi. Birbiri ardına sertifikalar ortaya çıkıyor ve iOS sürümlerinde de yeni modellere atıflar görünmeye başlandı.

Sona gelindi

Bir geliştirici tarafından iOS 12.2 beta kodlarında fark edilen satırlar 4 yeni iPad modeline ve yeni iPod Touch modeline işaret ediyor. Genelde WiFi ile hücresel versiyonlar ayrı yapı numarasına sahip olduğu için bu modellerin 9.7 inçlik iPad ve iPad Mini 5 olduğu ifade ediliyor.

Ayrıca Bkz.PewDiePie konulu hack olayında üçüncü perde

Daha önceki kablosuz sertifika ve ülke haberleşme kurumu sertifikalarında da bu iki modele atıflar olduğu ortaya çıkmıştı. Bu bakımdan artık yeni iPad ve iPad Mini 5 modellerine kesin gözüyle bakabiliriz.

iPad Pro ile tablet segmentinde çıtayı oldukça yukarılara taşıyan Apple’ın son dönemde yaşadığı düşüşler nedeniyle orta seviyeyi boş bırakmak istemediği ve bu sayede iPad tarafında biraz daha gelir artışı elde etmek istediği tahmin ediliyor.

İkinci gelişme ise yedinci nesil iPod Touch modeli. Bir süredir iddia tarzında olan modelin kod satırları artık ciddi bir hazırlığın olduğunu gösteriyor. Yaklaşık 4 yıl geride kalan iPod Touch modelinin bu kez biraz daha oyun ağırlıklı olarak geliştirileceği ve piyasada farklılaşmaya çalışacağı ifade ediliyor.

Şimdilik yeni modellerin ne zaman piyasaya çıkacağına dair bir bilgi yok ancak Mart ayındaki bahar etkinliğinde tanıtılması ihtimali yüksek. Zira Eylül ayında yeni iPhone modelleri ve Ekim ayında da yeni iPad Pro ile Mac modelleri tanıtılıyor. Yeni iPad ve iPod Touch modellerinin bu kalabalık arasında kalması ihtimali oldukça düşük.

• tab s2 aldım gerçekten pişman oldum ipad mini alsaydım hala cayır cayır kullanıyor olurdum. 1kez güncelleme geldi gelmedi hadi yeter bu kadar dediler halbuki ipad mini ile aynı parayı verdim bir daha mı tövbe... Adam gibi yazılım desteği gerçek tablet deneyimi için ya ipad ya surface almak lazım gerisi traş.
  • Face id bulunmayan gerçek çerçevesiz ekranlı ekrandan parmak izi okumalı 4g destekli kamerası iphone xs seviyesinde bataryası da 4000mah filen işlemcisi de a12 fiyatı ise 250dolar seviyesinde Bi ipod touch çıkarsalar

üstüne de leblebi

• quote:

Orijinalden alıntı: Xiaomiseverim

Face id bulunmayan gerçek çerçevesiz ekranlı ekrandan parmak izi okumalı 4g destekli kamerası iphone xs seviyesinde bataryası da 4000mah filen işlemcisi de a12 fiyatı ise 250dolar seviyesinde Bi ipod touch çıkarsalar

üstüne de leblebi
    Nick mesaj uyumu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomiseverim X kullanıcısına yanıt
    4G destekli demiş iPod touch demiş, ciddiye alıp mesaj atmayın bile. Üstüne sana 250 dolar versinler hatta 😂😂😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Ne var sim kart destekli model olamaz mı? ipadlere konuluyor ipoda niye olmasın? Benim fikrim bu beğenmiyorsan yazmaz gidersin ciddiye almıyorsan da dediğin gibi mesaj atmazsın olur biter
  • Ne varmış nickimde? Applecılar alışmış kürekle alınıp damlalıkla verilmesine çok mu geldi isteklerim?
  • Oyun odaklı iPod touch tutar, güzel hamle olur. Tabii fiyatı en düşük iPad modelinden düşük olacak şekilde...

• 4g destekli ipod touch diyor ahahaha iphone nasıl satcaklar o zaman be be yim az mantıklı olun ya şuraya yorum atarken

• tab s2 aldım gerçekten pişman oldum ipad mini alsaydım hala cayır cayır kullanıyor olurdum. 1kez güncelleme geldi gelmedi hadi yeter bu kadar dediler halbuki ipad mini ile aynı parayı verdim bir daha mı tövbe... Adam gibi yazılım desteği gerçek tablet deneyimi için ya ipad ya surface almak lazım gerisi traş.

• Nasil bir issizliktir bu sistem kodlarinda yeni donanim aramak. Adamlar samanlikta igne aramislar ellerine ne gecmis koca bir hic.

• Olsun, Allah sağlık versin kardeşim , parayı denkleyince alırsın bir İpad, uzun yıllar kullanırsın. Bende İPad Air var, yıllardır kullanıyorum , çok memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oguz Ozcan kullanıcısına yanıt
    Saolasın kardeşim tüm iyi dileklerin için :) umarım sende istediğin herşeye erişirsin.

• Nerde o eski ios. Bir çıkar öyle giderdi, androide döndü. Sürümlerin küsürleri bitmiyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.