Şimdi Ara

iOS 11 ve dahası Simulatene Çeviri ile Canlı Yayında Tanıtılıyor (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
2
Favori
10.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Files olayı sanırım yanlış lanse ediliyor. iCloud Drive, Dropbox, Google Drive ve One Drive gibi sağlayıcıları tek uygulamada toplamışlar. Kolaylık sağlayan bir şey fakat telefonun her yerine girilebilen iFile gibi bir şey yok.
  • Guiness rekoru bildirim merkezine on adımla girme iOS 11 le

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcemre -- 6 Haziran 2017; 0:59:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kongor

apple asla raw desteği getirmez.

apple kullanıcıları böyle terimlerle vs uğraştırmıyor, kamera yazılımı bile biliyorsunuz oldukça sade ve basit. bir bakıma güzel, size içeriğin nasıl üretileceğinden çok üretilecek içeriğe yönlendriiyor, bir anlamda da donanım ve yazılım meraklıları için kötü.

bana kalırsa raw desteği değil ama fotoğraf sıkıştırma ve kalite konusundaki problemleri halletmeleri gerekiyor.

Hocam o berbat sıkıştırma yöntemlerini değiştirsinler ona da razıyım, bakalım umutluyum iOS 11'den.
    Fotoğraf için ayarlara koyulacak bir seçenek basitliği bozmaz aslında, video çekim ayarları var onlar gibi.
  • hızlı şarj geldi mi beyler ?
  • Onca AR-GE çalışmasını tek kalemde silen yurdum insanları
  • 100 mb sınırı kalktı

• şu aldığımız mp3 leri ,zil tonu yaptırsan ya artık diyorum apple
  • Files bekleyenlere bir lafım var. Documents diye bir uygulama var müthiş birşey istediğiniz herşey var bir dosya yoneticisi olarak

• Vee ios 11 ile mobil veri kısayolu gelir

Bazıları kızacak ama cidden komik olay

• ios 11 , watchos 4, macos high sierra profillerinin hepsini drive a attım arkadaşlar.

iphone, ipad, ipod cihazları için ios config dosyasını indirip açmanız ve profili kurmanız yeterli. Yeniden başlatınca güncelleme gelecektir. Sonraki güncellemeler içinde bişey yapmanıza gerek yok.

https://drive.google.com/open?id=0B2Usoz9AW4KhbU0wY25LazlWZDA
  • insanları zorlamayla bir şey izlettirmeye kalkarsanız çok fena küfürler yersiniz imajınızda zedelenir

• iPad güzelmiş. iPad ve Apple pen le guzel olurdu. Para biriktirim en iisi

• editör kapa şu canlı yayın penceresini her sayfada otomatk başlıyor içine ettiniz kotanın amatör müsünüz nesiniz...

• 5S'in donanımı yetmiyor ise 6'da yetmez.İkisi arasında uçurum yok çünkü.Olay donanımda değil yazılımda bitiyor.Klasik Apple yavaşlatmalarından biri.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nokia'dan apple a geçtiğim zaman ne çok sevinmiştim, harika müthiş falan filan. Şu an ios11 de mobil veri kısayolu olayını gördüm ağlamak istiyorum. Yıl 2017, yaklaşık olarak 4 sene önce jailbreak ile o kısayolu kullandığımızı düşünürsek apple bir hayli yavaş ilerliyor :/ tabi sadece buna bağlamak olmaz ama gerçekten yenilik diyebileceğimiz ne var ? size bu uygulama için sabırsızlandıracak şey nedir :/ eskiden beta çıktığı gün koştura koştura imeimizi kaydettirir zorla yüklemeye çalışırdık :/

• berkans kullanıcısına yanıt
    Tabi ki. 3.parti yazılımlarla elde edilebiliyor

• KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    Ya gelmeseydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: United States

quote:

Orijinalden alıntı: RoNNeZ

Son 3 senedir Apple yerinde sayiyor. Hala daha Steve job sin ekmegini yiyor. Milletin aklına lüks farklılık olarak kazındığı için alan havalarda.işin asli aptallık .

Kapali isletim sisteminden nasil bir yenilik beklentiniz var? Android tarafinda 6-7-8-9 nougat choclat ne getirdi yazilim tarafina hayatimizi degistirecek? Google da vizyon sahibi olsun da apple onu takip etsin artik, parmak izinde oldugu gibi illa apple dan beklenmesin bir seyler

parmak izi apple'dan çok daha önce(2011) motorola(Android 2.2 -Froyo-)da vardı zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t_i_t -- 6 Haziran 2017; 11:36:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: j0ffline

YouTube'da gördüğüm ilk içerik. Arkadaş 5S'e yüklemiş. Ve biraz yavaş çalıştığını söyleyebilirim. iPhone 6'dan sonraki cihazlarda düzgün çalışacaktır sanırım. 5S'te genel kullanım akıcı, kasan bir yer göremedim ama uygulamaların açılış hızları ağır geldi. Bu geliştirilebilir bir şey değil. 5S'in donanımı yetmiyor, belli.

iPhone 5'e gelmez diye tahmin ediyorum. 5C'ye de tabi.

Ekran görüntüsü alan programlar telefonu olduğundan daha yavaşmış gibi gösterir. Animasyonlar takılıyormuş gibi olur. Siz takılmayın bu videoya. 5S'i bu hale sokacak olsa Apple kesinlikle vermezdi bu telefona.

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

Orijinalden alıntı: j0ffline

YouTube'da gördüğüm ilk içerik. Arkadaş 5S'e yüklemiş. Ve biraz yavaş çalıştığını söyleyebilirim. iPhone 6'dan sonraki cihazlarda düzgün çalışacaktır sanırım. 5S'te genel kullanım akıcı, kasan bir yer göremedim ama uygulamaların açılış hızları ağır geldi. Bu geliştirilebilir bir şey değil. 5S'in donanımı yetmiyor, belli.

iPhone 5'e gelmez diye tahmin ediyorum. 5C'ye de tabi.

Ekran görüntüsü alan programlar telefonu olduğundan daha yavaşmış gibi gösterir. Animasyonlar takılıyormuş gibi olur. Siz takılmayın bu videoya. 5S'i bu hale sokacak olsa Apple kesinlikle vermezdi bu telefona.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.