Şimdi Ara

IOS 11 Twitter’a girince wifi kapanması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başına gelen var mı arkadaşlar ? Ne zaman twitter’a girsem wifi bağlantım kopuyor açıp kapatmadığım müddetçe yeniden bağlanmıyor. Teitter’ı yeniden yükledim ama hala devam ediyor. İstisnasız her gişimde kopuyor wifi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• iOS 11.0.3 kullanıyorum ve asla Twitter’da iken wlan’da kopma yaşamıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok ilginç hocam ekran videosu da alacağım nereye yollayabilirim kaç kere kaldırdım yükledim yok düzelmiyor.

• Ne ios 11'miş arkadaş, gün geçmiyor ki enteresan bir sorunu çıkmasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belki kullandığınız diğer uygulamalardan biriyle çalışıyor çakışıyordur. Uyumsuz uygulamalar varsa kaldırın ve reset atarak tekrar deneyin derim. Olmadı temiz kurulum yapacaksınız zira gerçekten de öyle bir problem yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: TR_001

Belki kullandığınız diğer uygulamalardan biriyle çalışıyor çakışıyordur. Uyumsuz uygulamalar varsa kaldırın ve reset atarak tekrar deneyin derim. Olmadı temiz kurulum yapacaksınız zira gerçekten de öyle bir problem yok.

Hocam hepsini denedim hatta sıfır kurulum yapıp sadece twitter yükledim aynı şekilde kesiyor bağlantıyı. Çok enteresan.

• O halde bir de modem ayarlarınızı gözden geçirin. Şifreleme protokolünü değiştirin yada frekans değişimi yapın.

• Betternet vpn yüklüyken nedense bende yaşardım bu sorunu. Sadece twitter da değil safaride de yaşıyodum. Bu arada vpn kapalı durumdayken oluyodu bu. Uygulamayı kaldırınca düzeldi sorun.

• Çok ilginç ama aynı sorunu bende yaşıyorum şu an. Çok saçma geldiği için konu açmayı düşünmedim düzelir diye ve konu açmaya girdim foruma ve sizin konuyla karşılaştım demek ki rastlandı değilmiş
  • Hocam sizin telefonunuzda appvalley yüklü mü? Bu sorunun bir çözümü olmalı ve en son yüklediğim uygulamalark düşünüyorum

• İos çok stabil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de oluyor

• Şu olay bende hala devam ediyor?
  • bunu ben de yaşıyorum ama evde 2 wifi ağına bağlı olduğundan diye yorumluyordum. enteresan gerçekten.
  • Yok mu la çözümü

• Modem arayüzünden şifrelemeyi wpa2 yapınc

• Sorun bende de var.Çözen var mı??
  • Bende İpad de oluyor ne zamandır..Sıfırladım yine oluyor.Uygulamadan girince kesiliyor sadece tarayıcıdan sıkıntı yok
    Ayrıca apple tv bağlantısı sonrası kesılıyor

• bu sorunu ben de aylardır yasiyorum çözebilen var mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.