Şimdi Ara

ios 11 ıphone 7 şarj durumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Baktım editörler günde bin tane konu açıyor,ıphone fotoğraf çekti devrim evrim falan diye.. demekki bende açabilirim dedim

Gelelim konumuza; hemen hemen hafta içi hergün aynı işleri yaparım telefonda, ios 11 de sabah 6 akşam 7 çok çok rahat giden şarjım öğleden sonra bitti :)

ıphone 8 bataryası daha küçük, millet ıphone 7nin şarjı daha uzun gidiyor demesin, gitsin 8 alsın diye yapılmış olabileceğini düşünüyorum.

İşte bu da bir devrim, daha küçük batarya, daha uzun pil ömrü.

Diyeceklerim bu kadar arz ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1. İps 10 da ilk sürümde sıkıntılar yaşandi zamanla güncelleme ile düzeldi..

2.iphone 8 batarya önemli değil işlemcisi daha performansli daha az tüketim harciyor diye bataryadan kisiyolar işlemciyi geliştiriyolar buda apple nin flimi iişte:)))ayrica cihazim 1 tilini dolduracak %6 şarj kaybi olmuş dogal olarak batarya ömrüde kisaliyo:))

• zaten işlemci verimli muhabbetş hikaye.kas gücü yoksa hiçbir işe yaramaz.yap ufağını 2500 diğerinide 3300-3500 civarı bizde rahat edelim.

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    çatır çutur ses geliyor, olur dedik.

kameradan kayıt sırasında ses geliyor, olur dedik.

ekran sarı, olur dedik.

kılıfın içinde telefon çizildi, boyası dökülüyor, narin telefon mikroskopla görünen tozlar çiziyor, havasız ortamda yaşayalım, suç bizim, beceriksiziz dedik, ona da olur dedik.

Kullanım sürem:( edit) fizy açık, forumda yazıyorum, şuan 55 oldu, %69. Görsel atacaktım ama site can çekişiyor, uğraşamayacağım :)

Temiz kurulum cart curt diye yazanlar olur şimdi..

Adamlar sürümü verip kobay gibi kullanıyor milleti. 1-2 ay can çekiştirirler sonra güncelleme ile ios 10 daki batarya performansına yükselir, burda devrimmmm, harika güncelleme, batarya performansı arttı diye konuşar görürürüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ravenous -- 21 Eylül 2017; 9:2:12 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.