Şimdi Ara

iOS 11 GM (Golden Master) Sürümü Sızdırıldı (Linkler ve Duvar Kağıtları) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
1
Favori
6.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • salı günü gelecek olan sürümün de bundan farklı olacağını sanmıyorum. %99 GM ile aynısı gelecek
  • iOS 11’de denetim merkezi sorunu mevcut. 4 farklı cihazda denedim, Denetim Merkezinden Wireless ya da Bluetooth’u kapatırsanız aslında kapanmıyor. Ayarlar’a girdiğinizde WiFi ya da Bluetooth’da bağlantı kesildi yazıyor, kapalı yazmıyor. Bir süre sonra da cihaz yine kendiliğinden WiFi ya da Bluetooth cihaza bağlanıyor. İOS Beta 9’dan beri bu sorun mevcut. Ayrıca Bluetooth ikonu sağ üst köşede bağlı olsa da olmasa da koyu renk oluyor, bağlı gibi. Bu çok sinir bozucu. Bağlandı mı bağlanmadı mı diye ayarlara girmek gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mstfrslan M kullanıcısına yanıt
    denetim merkezindeki kontrollerin mantığı sanırım aktif olan bağlantıyı sonlandırma ile alakalı, tamamen kapatmıyor yani. böyle bir özellik olsa güvenlik açığı olurdu, önüne gelen wireless'ı hücresel'i kapatır iphone'umu bul'u devre dışı bırakırdı.
  • iOS 10’da denetim merkezinden kapatıldığında direk kapatılıyordu. Eğer dediğiniz gibi olsaydı iOS 10’da da aynı şekilde olurdu. Bu bir sorun

• mstfrslan M kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum, bence de bir bug söz konusu. Sonuçta iOS 10'da telefon kilitle olsa bile WiFi'yı komple açıp kapatabiliyoruz. Ayrıca ayarlardan bildirim merkezine erişim detaylarını da belirlemek mümkün.
  • hie kullanıcısına yanıt
    Tamamen aynı cihaz. Bende cihaz da akmıyordu, saçmasapan hatalarla karşılaşmıştım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bahsedilen hava durumu widget yenilememe sorunu bende de mevcut. Hava durumu bilgisi de çizgi şeklini aldı konumu algılayıp hava sıcaklığını göstermiyor. Bir sorun olduğu kesin, sanırım salı günü farklı bir sürüm görme olasılığımız var artık

• ios 11 facia olmus resmen beyler ne zaman yayinlancak ios11 yayinlanmadim ios10 kurulum yapayim temiz

• quote:

Orijinalden alıntı: dafidaq

ios 11 facia olmus resmen beyler ne zaman yayinlancak ios11 yayinlanmadim ios10 kurulum yapayim temiz

Nesi facia?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oggiowski

quote:

ios 11 facia olmus resmen beyler ne zaman yayinlancak ios11 yayinlanmadim ios10 kurulum yapayim temiz

Nesi facia?

Daha henüz tam oturmamış hocam sistem İP7 PLUS gibi güçlü bir cihazda frame atlamaları, 3d touch kasılarak acılıyor filan gibi bir çok sorun var tabi yeni bir ios sürümü arkadaş bundan bahsetmiştir
  • Benim ipad air2 yi kastırır mı bu acaba açıkçası tablet için gelen yenilikler heyecanlandırmadı değil. Kararsız kaldım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Physicist_Emre

Benim ipad air2 yi kastırır mı bu acaba açıkçası tablet için gelen yenilikler heyecanlandırmadı değil. Kararsız kaldım.

hocam yükle dene beğenmessen dönersin :)
  • bugün 10.3.3 e geri dönüyorum bu kadar ios 11 macerası yeter, 10.3.3 akıcılığına kavuşmadan 11 i yüklemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

bugün 10.3.3 e geri dönüyorum bu kadar ios 11 macerası yeter, 10.3.3 akıcılığına kavuşmadan 11 i yüklemem

Bende döndüm gece :)

• buferhn kullanıcısına yanıt
    3-5 duvar kağıdı ve değişen kontrol merkezi için o kasmalarla uğraşamam kimse kusura bakmasın :) duvar kağıtlarını alırım zaten ios 10 da da kullanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

3-5 duvar kağıdı ve değişen kontrol merkezi için o kasmalarla uğraşamam kimse kusura bakmasın :) duvar kağıtlarını alırım zaten ios 10 da da kullanırım

İos 10.3.3 de de zaten mevcutta bi frame atlamaları var ama en azından şuan için ios 11 oturana kadar kullanmak en mantıklısı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: buferhn

quote:

Orijinalden alıntı: Oggiowski

quote:

Nesi facia?

Daha henüz tam oturmamış hocam sistem İP7 PLUS gibi güçlü bir cihazda frame atlamaları, 3d touch kasılarak acılıyor filan gibi bir çok sorun var tabi yeni bir ios sürümü arkadaş bundan bahsetmiştir

iPhone 7 kullanıyorum ios 11 i itunes yedekleme yaptıktan sonra yükledim ardından yedeklemeyi geri yükledi. Tek sıkıntı 3d touch çok minik bi kasılma yaşıyor uygulama ikonlarında kullanırken geei kalan herşey güzel.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar hiçbir bilgim kaybolmadan whatsapp yazışmalar dahil 10.3.3 e nasıl geri dönebilirim ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.