Şimdi Ara

iOS 11 GM (Golden Master) Sürümü Sızdırıldı (Linkler ve Duvar Kağıtları) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
1
Favori
6.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hie

yükleyemiyorum hata veriyor.

hata kodu nedir
  • @cctekin aşağıdaki gibi bir hata alıyorum. Önce güncelleme olarak denedim olmadı, sonra restore olarak denedim yine olmadı.

Telefonum: iPhone-6 64gb
    Dosya: iPhone_4.7_11.0_15A372_Restore

Hata: X' adlı iphone güncellenemedi, Bilinmeyen bir hata oluştu (3603)
  • quote:

@cctekin aşağıdaki gibi bir hata alıyorum. Önce güncelleme olarak denedim olmadı, sonra restore olarak denedim yine olmadı.

başka pc de deneme şansınız varsa ordan deneyin
  • 7 plus da dfu ile kurup iCloud yedeklememi geri yükledim. 3 D touch kasılarak açılıyor özellikle ayarlar da. Telefon arama kısmında bekleme yapıyor. iOS 10 stabilitasine henüz sahip bir sürüm değil iOS 11. Ara ara takılmalar da mevcut. iOS 11 beta 6 yüklemiştim en son ve beta 6 ile final sürüm arasında çok fark yok gibi geldi bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cctekin

quote:

@cctekin aşağıdaki gibi bir hata alıyorum. Önce güncelleme olarak denedim olmadı, sonra restore olarak denedim yine olmadı.

başka pc de deneme şansınız varsa ordan deneyin

Eve geldim, denedim şimdi oldu sağolasın
  • Arkadaşlar gm sürümü kullanıyorum iOS 11 ilk betalarında imessage yedekleme vardı fakat şuan tam sürümünde bile yok?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oggiowski

Arkadaşlar gm sürümü kullanıyorum iOS 11 ilk betalarında imessage yedekleme vardı fakat şuan tam sürümünde bile yok?

Bu sürüme tam sürüm diyemeyiz, 19 unda çıkıcak tam sürüm. Ben de kullanmıyorum 11, kasılıyor, ikonları sağa sola taşırken laf oluyor arkadan geliyor. Bu söylediğimi deneyen var mı ? Klasöre taşımaya çalışınca lag canımı sıktı 10.3.3 deyim hala
  • Arkadaşlar beta profildeydim 15A372 diye iOS 11 geldi 1.2 gb bende gm sürüm sandım yükledim cihaz 7 plus. Sanırım gm sürüm değil çünkü menüde Feedback uygulaması mevcut. Ayrıca denetim merkezinden WiFi kapatınca kapanmıyor...

Final sürüm geldi mi ota üzerinden nasıl güncelleyebilirim beta profili silmem mi gerek

• Beyler bu GM son sürüm iphone 6S benim telefon, evet icloud imessage yedeklemesi yok. pil anormal hızlı tükeniyor. ekrandaki simgelere 3d touch yapınca açılan menü kasılarak açılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: richezza

Beyler bu GM son sürüm iphone 6S benim telefon, evet icloud imessage yedeklemesi yok. pil anormal hızlı tükeniyor. ekrandaki simgelere 3d touch yapınca açılan menü kasılarak açılıyor

Aynen 7 plus da ayarlarda 3D Touch da kasıyor...

Ayrıca bu yazıların simgelerin kontrast ı aşırı kötü olmuş..

Ekranı amolede benzetmeye çalışmışlar gibi aşırı kötü...

Batarya hızlı tükeniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

Arkadaşlar beta profildeydim 15A372 diye iOS 11 geldi 1.2 gb bende gm sürüm sandım yükledim cihaz 7 plus. Sanırım gm sürüm değil çünkü menüde Feedback uygulaması mevcut. Ayrıca denetim merkezinden WiFi kapatınca kapanmıyor...

Final sürüm geldi mi ota üzerinden nasıl güncelleyebilirim beta profili silmem mi gerek

Hiç yormayın kendinizi, 19 unda final sürümü gelicek, o zaman tertemiz bi sistem kurabilirsiniz itunes üzerinden
  • Hava durumu widget sorunu yaşayan var mı? Widget yenileme yapmıyor, ancak telefonu kapatıp açınca yeniliyor.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar beta profildeydim 15A372 diye iOS 11 geldi 1.2 gb bende gm sürüm sandım yükledim cihaz 7 plus. Sanırım gm sürüm değil çünkü menüde Feedback uygulaması mevcut. Ayrıca denetim merkezinden WiFi kapatınca kapanmıyor...

Hiç yormayın kendinizi, 19 unda final sürümü gelicek, o zaman tertemiz bi sistem kurabilirsiniz itunes üzerinden

İntunes üzerinden yüklersem bilgileirm silinmez değil mi

• quote:

quote:

quote:

İntunes üzerinden yüklersem bilgileirm silinmez değil mi

Size tavsiyem, fotograflarınızın yedeğini alın, rehberinizi ve notlar anımsatıcılar vs icloud da dursun. Diğer herşeyi silin temiz bi sistem kurun. Çünkü diğer şekilde pil ömrünü çok etkiliyor backuplar hep üst üste biniyor. Cihazda arızalanma donma kasma ısınma tarzı sorunlar olabiliyor

• birde bu yüksek kontrast beni çileden çıkarttı resmen :(

güncellediğime çok pişmanım
  • quote:

birde bu yüksek kontrast beni çileden çıkarttı resmen :(

güncellediğime çok pişmanım

geri dönebilirsiniz 10.3.3 e
  • 7 plus dfu ile gm sürümünü kurdum 3d touch kasma, anormal pil azalması gibi sorunlar ben de mevcut değil ve cihaz yağ gibi akıyor. Uygulamala yerlerini taşırken herhangi bir lag mevcut da değil başka sorusu olan varsa yanıtlayabilirim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Oggiowski

Arkadaşlar gm sürümü kullanıyorum iOS 11 ilk betalarında imessage yedekleme vardı fakat şuan tam sürümünde bile yok?

Bu sürüme tam sürüm diyemeyiz, 19 unda çıkıcak tam sürüm. Ben de kullanmıyorum 11, kasılıyor, ikonları sağa sola taşırken laf oluyor arkadan geliyor. Bu söylediğimi deneyen var mı ? Klasöre taşımaya çalışınca lag canımı sıktı 10.3.3 deyim hala

Aynı şekilde simgeleri taşırken sonradan hareket ediyor veya ben taşıyorum ama o yerinde kalıyor gitmiş gibi gösteriyor gitmiyor. Acayip acayip huylar. Birde aşırı ısınma söz konusuydu , şimdi yavaş yavaş kendine geliyor. Farkettiğim en büyük eksiklik şarjı mahvediyor, çok hızlı tüketiyor. 3G açık, wifi bluetooth kapalı.

• hie kullanıcısına yanıt
    Hangi cihaz hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iPhone 6 64GB , 2015 mayısta aldım halen kullanıyorum. iOs ile simge taşımada biraz sıkıntı var, geri kalanı cihaz akıyor. Şarjıda çözülse harika olacak.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.