Şimdi Ara

iOS 11 bugün çıkıyor! Hangi cihazlara yüklenebilecek? (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
6.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Server hızı feci düşük, iTunes 7 saat gösteriyor
  • İphone 7 plustan kalintilari nasil silerim andoridde clenear felan temizliyordu hani su temizlerigimizde resimler felan gitmiyorda bellekte artiklari siliyor lutfen yardim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GM ile aynı mı bu?

• Johan Elmander kullanıcısına yanıt
    11 i bilmiyorum ama bugune kadar butun ios surumlerinde gm ile final ayni oldu. Bence bu da aynidir :)

• teqali kullanıcısına yanıt
    Gold olan 5s 11.0GM'de Space Gray olan 5s yükseliyor şu an OTA'dan, yüklensin, aynı olup olmadığını yazarım.

• iPhone 6 kullanıcısıyım. Güncellemeyi yükleyip yüklememekte kararsız kaldım. Yükleyenlere sormak istiyorum, can sıkıcı bir sorun veya hatayla karşılaştınız mı?
  • Ben bir ısınamadım ya bilmiyorum umarım güncelleme gelir ve animasyonlar değişir.

• İphone saklama alanında news uygulaması 37 mb yer kaplıyor. Ama telefonda bu uygulamayı bulamadım beyler. Nerde bu news.

• İkidir yüklenmedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple server olayina el atmis anlasilan, dandik 16mbps internet hiziyla 1 saat civarinda yukledi..

• quote:

Orijinalden alıntı: AngelOfLord

Ben bir ısınamadım ya bilmiyorum umarım güncelleme gelir ve animasyonlar değişir.

Animasyonların değişmesi gibi bir olayın şu saatten sonra gerçekleşme ihtimali yok gibi bir şey. Bir dahaki sürümde artık
  • Safaride gözle görülür gelişme var. Eskisinden daha akıcı ve hızlı. Gerisi neredeyse iOS 10 ile aynı. iPhone 7

• Otomatik ekran parlaklığı yok mu yahu bu sürümde?

• 5s'e güncelleme geldi diye sevinen olmuş, yükleyin de anasını ağlatın telefonun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack! -- 20 Eylül 2017; 0:5:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jack!

5s'e güncelleme geldi diye sevinen olmuş, yükleyin de anasını ağlatın telefonun.

OTA ile yükselttim ve gayet akıcı çalışıyor. Ne sıkıntısını gördün?

• 2 saattir yüklüyor. La ben 2 saatte 10 gb dosya çekiyorum, şaka mı bu?
  • 5s te 9.3.5 ten geçtim inanamayacaksınız ama şarjı tam tamına 2 katına çıktı beyler,bu yeni sürümler bataryayı da güncellediler galiba.
  • Se kurdum. Şu anlık yağ gibi akıyor. Maşallah

• Sert basma ile multitaskinge girme olayı kalkmışmı ? Çok kötü oldu en çok kullandıgım özellikti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhanyıldız -- 20 Eylül 2017; 1:8:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VoLTySoN

İphone 7 plustan kalintilari nasil silerim andoridde clenear felan temizliyordu hani su temizlerigimizde resimler felan gitmiyorda bellekte artiklari siliyor lutfen yardim.

battery doctor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.