Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.926
Cevap
93
Favori
910.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Denetim Merkezinde Bluetooth işlevi çalışmıyor

Fotoğraflardan seçim yapip WhatsAppda gonderemiyoruz bir takım sorunlar mevcut suanda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten bu sürüm çıkalı daha 24 saat bile olmadı.

Takdir edersiniz ki insanlar merak ediyor.

Ben de o sebeple ss ve video ekledim.

Tam sürüm çıkınca kaldırılacak zaten onlar. Hepsi bu.

Ama dün gece 4'de açtığım konuya akşam üzeri 18'de açıp, bana kopyacı demesi etik değil.

Benden resim almışken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BurcuHale -- 6 Haziran 2017; 21:31:53 >
  • Konusunu kitlediler zaten. :)

Haklı olduğum ortaya çıktı.

• 6S 64 Gb cihazıma yükledim telefonun ısınmasından ve şarjının çabuk bitmesinden dolayı geri dönüş yaptım.
  • ios 11 ana konu bu mu artık. Birde ios 10 ana konu var bayadır o 11 diye devam eder diye düşünüyordum.
  • BurcuHale kullanıcısına yanıt
    İyi hayırlı olsun konun :) önemli olan konuyu açmak değil güncel tutmak çoğu arkadaş bir hevesle açıyor sonra ilgilenmiyor bu mücadelenin arkasında dur ve konuna her zaman sahip çık ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D70944242 -- 6 Haziran 2017; 21:38:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MertLIVE kullanıcısına yanıt
    Şuan için geliştiriciler dışında günlük kullanım için uygun değil en azından denemek isteyenler halka açık sürümü beklesinler

• Ben yükledim lakin geri dönmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

• Beta kullanmak isteyenler 1 ay sonra çıkacaktı public beta daha stabil onu beklesinler developer stabil degil

• Tel 5s kendimi zor tutuyorum betayı yüklememek için. Napsam akıl verin bea? Yoksa yoldan çıkacağım
  • Mylove kullanıcısına yanıt
    iTunes ile ios11 öncesi yedeğinizi aldıysanız telefonu itunes'a bağlayıp DFU modda açın en son sürüme güncelleyecektir.
  • Arama ekranındaki ince puntoları falan neden kalınlaştırma gereği duydular merak ediyorum.

Bir de ekrana simgeler böyle uçarak dökülerek geliyordu şimdi onu kaldırmışlar basitçe yukarı doğru açılıyor onu da beğenmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömerayhan -- 6 Haziran 2017; 22:18:48 >
  • İphone 7 plus ios 11 görünüm ve yenilikler ilgili olan arkadaşlar bakabilirlerhttps://youtu.be/o0mKppoW3bc

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Aslında 3d touch özelliğinden yararlanarak bastırınca bant seçenekleri çıksa güzel olurdu da apple herhalde 5-10 sene daha getirmez bu özelliği :)
  • Güzel konu olmuş dh den böyle bir şey beklemiyordum.

• Beyler ios 11 de safaride link kopyaladım lakin o linki ne tapatalka nede youtubeye yapıştıramadım?sorun bendemi ios 11 demi😁😡

• iOS 11 betalarını buradan takip ederiz bundan sonda. Güzel olmuş konu👍🏼

• Androidin 4.0 dan Beridir olan özelliğüni 5 yıl sonra ios a gelmesi beni duygulandırdı doğrusu. Şuana kadar hep dosya yöneticisi olmadığından ios a geçemdim

Ne yalan söyliyim şuan ios iştiha mı kabartı bakalım

Biz 5S kullanıcıları için çok faydalı bir konu hocam sağolun. İleride gelecek betaları ve tam sürümü de incelerseniz efsane bir konu olur. Öldürmeyelim bu konuyu hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AwerlawK -- 6 Haziran 2017; 23:5:34 >
  • İos 11 dark mode özelliği var !! İlgilenenler bakabilirhttps://youtu.be/Hyw4aZnkrqQ

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.