Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.926
Cevap
93
Favori
910.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekranı karanlık gelenler için genel>ekran kolaylıkları>beyaz noktayı azalt kapatın default %25de açık geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir önceki betaya göre daha pürüzsüz bir hissiyat veriyor ama Hale’n yeterli değil. Animasyonlarda titremeler, yavaşlamalar ani çökmeler Hale’n devam ediyor. Umarım final sürüme az kala bu sorunları halledebilirler. Ama şunu da eklemeliyim mi ilk çıkan rezalet beta 1 üzerine fazla fazla eklediler. En azından 10.3.3 seviyesini yakalasa yeter.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • udede kullanıcısına yanıt
    Siri konusunda bu beta sıkıntılı. Benim sorduğum soruya 3 kez aynı cevabı verir hatta sizinki gibi vermez oldu. Bu sonraki Betada düzeltilir.

• Bir bakıma geldi zaten. Akıllı renk çevirme denilen özellik koydular. Ama benim telefonda aşırı kasıyor. Tam olarak entegre edemediler sisteme.

iOS 11 [ANA KONU]

• MysticDesign kullanıcısına yanıt
    Bende zaten kapalıydı. Belki sizin yüklemenizde böyle bir şey oldu.

• iPhone 6 Beta 6 Performansı nasıl deneyen varmı

• Arkadaslar beta 5 teyim beta 6 ya nasil gecis yapicam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZAWestern -- 15 Ağustos 2017; 3:18:5 >
  • Açılış animasyonu beta 6dan önce çok daha güzeldi. Yeni stili çok beğenmiştim :(

• Biraz yukarıda yorumlarımı paylaşmıştım okuyabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: fawkes81

Açılış animasyonu beta 6dan önce çok daha güzeldi. Yeni stili çok beğenmiştim :(

Hocam böyle saçma bir açılış animasyonu olamaz kesin bugdir bı merak etmeyin, bi dahaki betada düzeltirler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Public Beta 5 geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuvanacuu

Public Beta 5 geldi

Gece 12 civarı gelmişti bana size yeni mi geldi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ios 11 ile operatör çekim gücü nasıl arkadaşlar? İphone 7 kullanıyorum ios 10.3.3 yüklü. Şehir merkezinde olmama rağmen operatör barının full çektiğini neredeyse hiç görmüyorum.

• beta 6 ya sakın geçmeyin arkadaşlar son 1 saattir telefon her 5 dkda bir kapanıyor hiçbir şekilde kullanmıyorum. İphone 7 plus kafayı yiycem tüm betaları kullandım tek bunda böyle oldu :/
  • MrOguzhan M kullanıcısına yanıt
    Ne zaman geldiginden tam emin degilim aslinda yazdigimda kontrol ettim sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: ValidatePro

Hocam iPhone 6 iOS 11 performansı nasıl?

Çok kötü hocam, telefonu kullanamıyorum resmen
  • iphone 6s plus public beta yükleyen var mı nasıl ona göre yükleyeceiğim?
  • Merhaba arkadaşlar iPhone 7 Plus developer Beta 6 kullanıyordum yaklaşık 2 saat önce telefon 6-7 defa kapandı tekrar açıldı, sonuncusunda kapandı ve tekrar açılmadı.

Yaklaşık 2 saattir siyah ekranda elma logusu geliyor ve gidiyor bir tuşa basmasamda 10 saniyede bir logo geliyor ve gidiyor. iTunes'e bağladığımda ne telefon ne iTunes tepki vermiyor ve telefonu görmüyor.

Açma kapama ve ses kısma reset tuşlarına basıyorum ama yine logo geliyor telefon açılmıyor.
    Konuyla ilgili ne yapabilirim. Teşekkürler.
  • gokhanext kullanıcısına yanıt
    Beta 5 dahil denedim Beta 6 denemedim sadece. 5s için henüz olmadı 11 sürümü. Programlarda uyumsuzluk had safhada. Pil çok kötü. İki işlem çakıştığı zaman telefon donuyor hiç bir sürümde düzelmedi bu. Kısaca günlük kullanımda dayanamadım. 10.3.3 e geri döndüm.

• Yahu final tanitilmadan betalar yüklenilir mi macera peşindesiniz ymn ederim cihaza eziyet cektiriyorsunuz ..

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.