Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.926
Cevap
93
Favori
910.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARkadaşlar gecen sene bakmıştım homekit ürünlerıne bızde sadece Philips Hue vardı Homekit aksesuarı olarak
    Halen öyle sanırım ? Var mı bır gelısme bu konuda ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görünen o ki Beta1 ile devam ; Beta3 çıkana kadar ....

Eminim 1 ve 2den daha kullanılır halde gelecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustafa1300 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende 7 var ve kurtarma modunda döndüm iTunes üzerinden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkbey

bir terslik var o vakit yabancı forumdada dönülmüyor diye yol arıyorlar

https://forums.macrumors.com/threads/cant-downgrade-from-11-beta-2-to-10-3-2.2052583/page-5

şuan beta 1 ipsw dosyasını indirip ona geçiş yapıcam ordanda 10.3.2 ye dönücem

yani 11 beta2 > 11 beta1 > 10.3.2 şeklinde deniyeceğim yalnız 11 beta 1 ipsw linkleri engellenmiş durumda
  • baracuda07 B kullanıcısına yanıt
    Bencede problem gibi ama anlamadım. Özellik diyenlerde var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 23 Haziran 2017; 1:11:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa1300

quote:

https://forums.macrumors.com/threads/cant-downgrade-from-11-beta-2-to-10-3-2.2052583/page-5

yani 11 beta2 > 11 beta1 > 10.3.2 şeklinde deniyeceğim yalnız 11 beta 1 ipsw linkleri engellenmiş durumda

hocam aynı sorun bende de var iphone 7 32gb geçiş yapabilirseniz haberdar ederseniz bende deneyeyim aynı yöntemi
  • İphone 6s beta 2 uygulama kapatma sorunu arkaplanda uygulamalar açık kalıyo kapanmıyor şarj hızlı azalıyo kopyala yapıştır sorunu hala devam ediyo

• ios 10.3.1'e başarı ile dönüş yapabildim şu an sorunsuz bir şekilde açılıyor cihaz

Anlatım

1-) Önceliklehttp://www.ipodhacks142...ks-over-the-air-profile/ bu linkten telefonumuzun modeline göre ios 11 beta 1 ipsw dosyasını indiriyoruz

2-) İndirdiğimiz ipsw dosyasını itunes üzerinden (geri yükleme) yolu ile kuruyoruz kurulum bittikten sonra telefonumuz açılıyor kurulum adımlarını bitiriyoruz kurulum aşamalarında ben icloud hesabımı ve parola oluşturmadan hızlı hızlı masaüstü ekranına geldim,

3-) Masa üstü geldikten sonra telefonu kapatıp dfu moduna alarak (iphone 7'lerde ses kısma tuşu ve açma kapatma tuşuna basılı tutmak) itunes ekranında shift tuşu basılı iken geri yükleme'ye tıklayarak indirdiğim ios 10.3.1 ipsw dosyasını gösterip kurulumu bitirdim

not: imzaları açık herhangi bir ios 10.3.1, 2 veya ios 10.3.3 beta 4 ipsw dosyasını kurarak istediğiniz sürüme dönüş sağlayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sh1N0 -- 23 Haziran 2017; 2:30:18 >
  • iOS 11 Beta 2 linkleri var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: drjacob

iOS 11 Beta 2 linkleri var mı ?

ios 11 beta 1

ios 11 beta 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sh1N0 -- 23 Haziran 2017; 2:35:47 >
  • mustafa1300 kullanıcısına yanıt
    Ben iTunes üzerinden güncelledim. Gerek yok dosya indirmeye iTunes kendi indirip otomatik yükler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İos 11 kullanıpta türkcell hesabım uygulaması açılmayan varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: Akay KLC

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa1300

quote:

hocam aynı sorun bende de var iphone 7 32gb geçiş yapabilirseniz haberdar ederseniz bende deneyeyim aynı yöntemi

Evet sizin yazdığınız yöntem ile geçiş yaptım bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa1300 -- 23 Haziran 2017; 5:20:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: milkmen

İos 11 kullanıpta türkcell hesabım uygulaması açılmayan varmı

açılıyor ama superonline ve turkcell hesapları arasında geçiş yaparken atıyor uygulama.

çok fazla uygulama atıyor benim telefonda. haftasonu 10a geri dönüş yapacağım. android betalarından beter.
  • IOS11 ile gelen skıntılardan biri.

Uygulamaya fix her ilk girişinizde atıyor ikinci denemede girebiliyor.

• Maşallah.. Beta'yı indirip, "bu olmamısh.. chok hantal, kz arqdsma da yqldiq hic bqnmdi" diye ortada gezenler neden yorum yapar veya başlık açar ki?
  • iPhone 6S'te iOS 11 Beta 2'den iOS 10.3.2 ya da iOS 10.3.1'e herhangi bir şekilde sürüm düşüremiyorum. Bilgisayarda, telefon kablosunda bir sorun yok. Hayatımda ilk kez shift tuşuna basılı tutup güncelle butonuna bastım (verileri kaybetmemek için) ama ilk çubuk geçiyor ve ikincisi gelmeden tekrar DFU Moduna alıyor cihazı. Restore yapayım dedim sorun yine aynı ikinci yüklemeye geçmeden DFU Moduna alıyor. iPhone'umun yazılımı çöktü. Geri dönemiyorum nasıl yapacağız? Yazılım dosyalarında ve kabloda bir sorun yok hala aklım almıyor niye böyle oldu diye.
  • Admdgnx A kullanıcısına yanıt
    Ben de ipsw dosyası indirerek dönmek istedim dosya bozuk hatası ile karşılaştım. Sonra itunes shift basmadan kendi indirerek yükledim sorun çıkmadı. Belki bu şekilde olur deneyin.

• Sintech S kullanıcısına yanıt
    Hocam hem iTunes üzerinden dosyaları indirip denedim hem de ipsw olarak indirip denedim ikisinde de durum aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Admdgnx

Hocam hem iTunes üzerinden dosyaları indirip denedim hem de ipsw olarak indirip denedim ikisinde de durum aynı.

Hocam bu gibi durumları yaşayanlar var , önce 11 beta 1 daha sonra 10.3.1 veya 2 ye düşürmeyi deneyin , o şekilde olacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.