Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.926
Cevap
93
Favori
910.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon çöktü sanırım. Açıkken birden kapanma işareti olan dönen şey geldi. Dedim acaba batarya mı bozuldu.. Sonra 4-5 saniyede açıldı ama telefon hiç kapanmadı. Büyük bi yazılım hatası.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 7 plus'a yükledim buglar ve donmalarla tekrar 10.3.3 e döndüm sistem oturana kadarda artık güncellemem

Ekleme:Hücresel veriye sevinirken adamlar bu sefer wifiyi menüden kapatmalı yapmışlar nasıl bi düşünce yapıları varsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedManetics -- 20 Eylül 2017; 18:41:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kafam iyice karıştı SE kullanıyorum. bazı kişiler demiş berbattt bazıları demiş memnunum yav noluyo bi karar verinn

• Yorumlardan anladığım kadarıyla şu iPhone'un sol kenarına sert basınca multitasking e geçiyorduk bu kaldırılmış değil mi?

• Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Hocam şöyle açıklayayım, telefon gerçek anlamda hızlandı ancak iOS 11'in kendisinde donma sıkıntıları var, halen stabil değil. Çok göze batmıyor, ama bence iOS 11.0.1'i veya bir üst sürümünü bekleyip öyle güncelleyin.

• cihaz nedir? bir de nasıl yüklediniz ? DFU mu OTA mı?
  • Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Yeni güncellemeyi bekle derim ben. bu sürümde lag-stabilizasyon sorunu var.
  • Ben dün gece iOS 11 gunceledim dfu ile temiz kurulum şeklinde bir kaç saat inceledim uygulama geçişlerinde frame atlamaları mevcut

1-)Mesajlar uygulamasına girerken insanların resimlerinin tekrardan yüklenmesi

2-)denetim merkezi açıp bildirim çubuğu yukardan çekince altında açılması

3-)3D touch tıklamaları hafif donarak açılması akıcı değil 10.3.3 gibi

4-)uygulama girişlerde arada takılması

5-)Denetim merkezinde WiFi Bluetooth direk kapanmaması dolayisiyla tekrardan 10.3.3 döndüm bence birkaç güncelleme daha almasi lazim ve 3D Touch ile multitasking gelmeli tekrar

Cihaz İPhone 7

• Physicist_Emre kullanıcısına yanıt
    Aynen kaldırıldı. En sevdiğim özellikti 11 e geçtiğime pişman oldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Janti

quote:

Orijinalden alıntı: Baris4hin

güncellemeden sonra ısınma sorunu yaşayan varmı (5s Modeli)

Telefonu kullanmiyorken bile sicak. 6splus

oda iyiymiş hocam :D
  • zargana38 kullanıcısına yanıt
    şahsen ben biraz geç keşfettim bunu ama oldukça kullanışlı bir şey umarım hatalarından dönerler.

• Geçtiğime geçeceğime pişman oldum.
    İlk defa bir iOS sürümünden nefret ettim..
    iPhone x çıkana kadar sabredicez yapacak bir şey yok...
  • Öncelikle herkese iyi günler bir sorum olucaktıda IOS 11 GM sürümünden IPSW ile IOS 11 tam sürümüne geçtim. Acaba ben yazılımın beta olup olmadığından nasıl emin olabilirim şimdiden teşekkürler.
  • cidden ios 11 in tasarımın beğenen var mı, çok kötü tasarım yapmışlar, alt menü zaten legoya dönmüş

• Bu AR uygulamaları baya hoş olmuş. Deneyin bence.
  • Kilit açınca ekran da bir süre koyu oluyor. Sizde de var mı bu durum?
  • Wifi üzerinden güncelledim tel bariz yavaşladı. itunes’tan dfu modda güncellicem üşenmediğim zaman. Tel iphone7

• 6s pil yüzde 27 kullanım ise 2 saat 48 dk :) felaket kötü şimdilik oturur umarım bir iki şarjda

• Ios icin iphone kullananlardanim. Eger ios boyle her guncellede sorunlu olacaksa hic dusunmem gider sony alirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone 6 kullanıyorum bende

Dfuyla temiz kurulum yaptım

Başta bi baya kasım kasım kasıldı falan

Şimdi yağ gibi akıyo geçişler efektler falan ios 11 de cidden hoş olmuş bi arkadaşın da dediği gibi yeni telefon kullanıyo gibi hissediyo insan yağ gibi derke de abartıyorum gibi gelebilir yalnız işletim sistemini kastediyorum uygulamalara falan girerken iphone 6 kullandığımı hatırlattı bana

Özetle ios 11 önceki sürümler gibi donanımı yavaşlatan bi sürüm yerine donanımın önüne geçen bi yazılım olmuş
    (Ben seni yavaşlatmıyom sen geride kalıyon)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talhayarici -- 20 Eylül 2017; 20:31:31 >
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.