Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (434. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.926
Cevap
93
Favori
910.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 432433434435436
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • paldov P kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta Gelirse salı gelir diye totem yapmıştım. Umarım yanılmam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • getta G kullanıcısına yanıt
    umarim geldiginden sonra hayal kirikligi olmaz.
  • Arkadaşlar iphone se'de 2 yeni telefonumda bu sorunlar çıktı sonunda buldular yeni telefon verecekler gibi :))

19.01.2018 20:31 Ürün İşleme Alındı  ÜRÜN KABUL Bozuk renkler, grafik sorunları, bozulmuş görüntü, çizgiler/bloklar, ortam ışığı algılayıcısı sorunları.
    19.01.2018 20:31 Ürün İşleme Alındı  ÜRÜN KABUL Tamamı ya da belirli bir bölümü dokunmayı tanımıyor, dokunuşa aşırı duyarlı.
    19.01.2018 20:31 Ürün İşleme Alındı  ÜRÜN KABUL Aygıt beklenmedik biçimde kapanıyor veya rastgele biçimde yeniden başlatılıyor. Apple Logosunda donma, sistem çapında donma. Kırmızı, Mavi veya başka renkte yanıp sönen ekran.
    19.01.2018 20:31 Ürün İşleme Alındı  ÜRÜN KABUL SIM kart tanınmadı, SIM kart sorunları.
    19.01.2018 20:31 Ürün İşleme Alındı  ÜRÜN KABUL "Apple Servis Testlerinde Wi-Fi Donanımında Sorun Görülmüştür. "

• https://youtu.be/URS8tXmnhMw
    Apple’ın yazılım işinde ne hallere geldiğini gösteriyor bu kanıt. iOS 9’u zamanında rezalet görürdük şimdi de aratır oldular.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    Deneyeyim inşallah hocam, ilginiz için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 23 Ocak 2018; 17:41:14 >
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Avea hattım var onunla deneyeceğim inşallah hocam. Ama her zaman yapmıyor ara sıra yapıyor bunu.

• kyaman06 kullanıcısına yanıt
    Hocam adamlar telefonu yapmamışlar herhalde hiç baksanıza her yerinde hata var. Şimdiden yeni telefon hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Woozie

Hocam adamlar telefonu yapmamışlar herhalde hiç baksanıza her yerinde hata var. Şimdiden yeni telefon hayırlı olsun.

Sağol hocam.Ben böyle şanssızlık görmedim.Telefonu 5 ay önce(sıfır) almıştım ve sorun cıktığı için servise verdim.23.12.2017'de yeni cihaz verdiler.Kaç defa incelediler onarım merkezi sorun bulamadı geri döndü.Apple devreye girdi sonra cihaz incelendi resmen bozuk telefonu vermişler.Yarın apple arayacak.İçimde bir his var yeni telefonda yine sorunlu çıkacak :))
  • hattan olabilme ihtimali yüksek,siz testlerinizi yapın gene de hocam, neticeyi bildirirsiniz tekrar
  • 1 saat sonra 11.2.5 geliyor mu acaba
  • bsliali kullanıcısına yanıt
    21.00’da gelir hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim telefon i7 hala 10.3.3 te. Güncelleyeyim mi ? Yoksa böyle kullanmaya devam mı edeyim?

• Arch3Rr kullanıcısına yanıt
    Bu konuya daha çok girmek istiyosan güncelle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arch3Rr

Arkadaşlar benim telefon i7 hala 10.3.3 te. Güncelleyeyim mi ? Yoksa böyle kullanmaya devam mı edeyim?

Hocam rahatım biraz stres yaşamak istiyorum diyorsan güncelle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S A M C R O -- 23 Ocak 2018; 19:46:13 >
  • Arch3Rr kullanıcısına yanıt
    bu dünyada iki adet kanser türü var..biri Arsenal Taraftarlarının yaşadığı..biri de biz ios 11 kullanıcılarının..aman diyim :)
  • Mesajı çok iyi aldım

• paldov P kullanıcısına yanıt
    DFU modu ile yükleyeceğim tertemiz bi şekilde kullanıp yorumları yazacağım mutlaka. Artık iyi olsun çok sinir olmuş bir durumda herkes.
  • Son 15 dakika mı kaldı
  • Benim görüşüm bugün gelicek.Dün amerikada resmi tatildi.
  • 
Sayfa: önceki 432433434435436
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.