Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (433. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.926
Cevap
93
Favori
910.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 431432433434435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet. Belki de yanlışlıkla silme durumlarına karşı alınmış bir önlemdir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cordoncayo

Şarj nası hocam

iOS 11 [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muazzam
  • igetsky kullanıcısına yanıt
    Bence vasat tel ne sürüm kaç

• quote:

Orijinalden alıntı: cordoncayo

Bence vasat tel ne sürüm kaç

hocam 6s beta 7 lte dusuk guc modu kapali full facetime call yapinca biraz hizli gitti sanirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sacrament1

Evet. Belki de yanlışlıkla silme durumlarına karşı alınmış bir önlemdir.

cok tehlikeli bi onlem olmus
  • Bende artık apple ı yavaş yavaş terketmeyi düşünüyorum. Betalar dahil tüm sürümleri deniyorum ama sanki kasıtlı yapılıyormuş gibi ana sürümlerin sonlarına doğru adam oluyor. Bu 9 da da böyleydi 10 da da ve 11 de de durum aynı. Artık sıkıldım gerçekten. Bir türlü ayar tutmayan güncellemelerden, 1 yılda sanki 5 yıl kullanılmış cihaza dönen telefonlardan, her sene telefon almaya zorlamalardan, bilerek yavaşlatmalardan gına geldi. Beta 4-5-6 iyi diyordum beta 7 yi kurduğum gün şarjım yarı yarıya düştü! Arkadaş bunlar ne yapmaya çalışıyor çözemiyorum artık!!!!!!! Telefonumu geçen sene ilk aldığım zamanlarda 10 saat kullanım alıyordım 7+ ile. Ne olduda şimdi 5 saatlere düştük? Bataryam %95 iyi durumda. Kesinlikle kasıtlı yapıyorlar bıkıp yenisine geçelim diye. Yazık dünyanın en zengin şirketisin zaten sürekli büyüyorsun ne diye insanların para verip aldığı cihazları çöpe çeviriyorsun buna ne hakkın var!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delidolu123 -- 23 Ocak 2018; 2:16:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Cihaz i7 10.3.3 kullanıyorum son sürüme güncellemeli miyim? 11.3 bekleyeyim mi?

• igetsky kullanıcısına yanıt
    O zaman iyi bile

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Cihaz i7 10.3.3 kullanıyorum son sürüme güncellemeli miyim? 11.3 bekleyeyim mi?

canın sıkılıyorsa güncelle hayatına biraz ekşın katarsın.
  • Hocalarım merhabalar, i7 32 gb 10.3.3 kullanıyorum alalı 10 ay civarı oldu. Telefon görüşmesi yaparken her zaman olmamakla birlikte eşimin sesini sanki rüzgara çaldırıyormuşum gibi, rüzgar eşimin sesini toplayıp götürüyormuş gibi, büyük bir kocaağız iş başında imiş gibi bir ses duyuyorum.

Bu durumun adını tıslama mı koymuşlar acaba ve ne yapılıyor böyle bir sorun olduğunda.

Cihazı Turkcell den almıştım garantiye göndermek ile ilgili yardımcı olabileceğimiz bir konu var mı? Ve para iadesi için kaç defa arızadan garantiye gitmesi gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 23 Ocak 2018; 8:31:32 >
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Ben artık sürüm güncellerken X.3'den X.3'e güncellerim. Telefonum 11.0.2 ile geldi ve 11.3'ün oturmuş sürümünü yükler ve seneye 12.3'e kadar güncellemem.
  • hat nedir hocam önce onu öğrenelim, sorun operatör kaynaklı da olabilir
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Vodafone hocam, 4.5g uyumlu, 3 parça olanlardan, İlginiz için teşekkür ederim.

• mikrofon delikleri temiz mi? kılıf var mı? Sim kartları değiştirip deneyin kendi cihazınızla. sorun halen düzelmemişse apple destek ile görüşüp yakın bir servis bilgisi alıp garantiye gönderin.
  • güncelleme nerede kaldı yav, yılbaşı tatili sonrası gelir diyordum ne iyimsermişim, umarım iyi çalışıyorlardır da geç gelsin sıkıntı değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacker_127

Vodafone hocam, 4.5g uyumlu, 3 parça olanlardan, İlginiz için teşekkür ederim.

sizin sıkıntı çok yüksek ihtimal vodafone kaynaklı :) bende de vodafone mevcut ve benzer durumları bazı zamanlar ben de yaşıyorum..bir arpa boyu yol gidemediler malesef bunca senedir.
  • herkes şarj bakımından 11.2.5 ten memnun mu şimdi? yoksa yine her telefona bağlı değişiyor mu?
  • Final sürüm ne zaman gelecek

• Geçtiğimiz günlerde iphoneları yavaşlatan yazılımdan 11.3 ile kurtulacağından bahsedilmişti. 11.3 yüklemedende 11.1.2 veya daha düşük bir sürümde jailbreakli cihazınızla bunu yapmak mümkün hale geldi.

Bu durumda hangi cihazın tam olarak bu durumdan etkilenip etkilenmediğini öğrenmek birazda testle oluyor açıkcası. Eğerki aşaığıda ismi bulunan dosyalar verilen klasörde gözüküyorsa cihazınız etkileniyor denilebilir.

Bunları yaparken yedek almayı unutmayın.

Filza ile Sistem/Library/Watchdog/ThermalMonitor.bundle/(cihazınızınmodeli).bundle klasörüne gidin

info.plist'in içerisinde contextualClampParams bulup yanındaki "i" ikonuna tıklayın

daha sonra lowParamsPeakPower ve lowParamsSpeaker dosyalarını silip cihazınızı baştan başlatın.

İşe yarayıp yaramadığını zaman içerisinde göreceksiniz diye düşünüyorum. iPhoneun pil mevzusunda cihazları yavaşlatmış olabileceğini varsayarsak işe yaradığını düşünmek bile güzel açıkcası.

• 
Sayfa: önceki 431432433434435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.