Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (432. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.926
Cevap
93
Favori
910.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 430431432433434
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün gelme ihtimali çok yüksek kesin gelicek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 21:00 bekliyecez:))

• 11.2.5 yarına kalacak gibi.

• eraya44 E kullanıcısına yanıt
    Sanırım tubidy uygulaması da ekran süresinden sayılmış yoksa 6sler için güç modunda kullanılsa dahi hayal gibi bu süreler

• bir haftayı boş geçirip öyle verir her zaman, beklemeyin boşuna...
  • Biraz daha mi beklesek belki bişey olmuştur haaa belki netleri kesilmiştir belki hanimlari dogum yapmiştir belki kahve üstlerine dökülmüştür wc ye gitmişlerdir olamaz mi apppplee allah belani vere başinaaa taşlar yağaaaaa inş:)))

• quote:

Orijinalden alıntı: gaisensei

Sanırım tubidy uygulaması da ekran süresinden sayılmış yoksa 6sler için güç modunda kullanılsa dahi hayal gibi bu süreler

Evet sayılıyorda zaten oynarken açtım kulaklıkla dinlediğim için normal

• Haydaaa arkadaş insana zoraki beta yükletecekler ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    hocam rakamlarınız çok iyi bende ios 11.2.2 yüklü 6S var. ben düşük güç modunda olsun olmasın en fazla 4 saat kullanım alıyorum. Batarya sağlığı %82'de ve uygulamalara force quit yapıyorum ondan olabilir mi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eomer90

hocam rakamlarınız çok iyi bende ios 11.2.2 yüklü 6S var. ben düşük güç modunda olsun olmasın en fazla 4 saat kullanım alıyorum. Batarya sağlığı %82'de ve uygulamalara force quit yapıyorum ondan olabilir mi.

Hocam 4 saat mi? Telefon üzerinden mi güncelliyorsunuz orası da önemli

• Aynı süreleri almanız için kullanım alışkanlığı da aynı olmalı, ekran ışığı, gizlilik ayarları, kullanım detayları... Pil durumunuzun görselini paylaşın pil konusunda burada uzman arkadaşlar var onlar yorumlar ;)

yok hayır küçük bug fixes ler dışında itunes 'u kullanıyorum. ben pil sağlığı düşük olduğu için değiştirtmeyi de düşünüyorum. ama sizin cihaz ayarlarınızı da merak etmedim değil.
  • quote:

yok hayır küçük bug fixes ler dışında itunes 'u kullanıyorum. ben pil sağlığı düşük olduğu için değiştirtmeyi de düşünüyorum. ama sizin cihaz ayarlarınızı da merak etmedim değil.

Arka planda uygulama yenileme kapali konum açık ama uygulamalara kapali😂 düsük güç moduyla normal kullanıyorum bugün daha fazla gitti zaten genelde 6 saati geçiyor düsük güç moduyla😬

• ekran görüntülerini de şöyle ekleyeyim dedim. Bütün dün düşük güç modundaydı telefon yeni normale geçirdim. Arka planda uygulama yenileme kapalı. Parlaklık otomatik. Konum ayarlarında sadece hava durumu sürekli erişime sahip.

• quote:

ekran görüntülerini de şöyle ekleyeyim dedim. Bütün dün düşük güç modundaydı telefon yeni normale geçirdim. Arka planda uygulama yenileme kapalı. Parlaklık otomatik. Konum ayarlarında sadece hava durumu sürekli erişime sahip.

Hocam süreler düsük ama normal kullanımla benimki de hızlı bitiyor 11.2.5 çıktığında geri yükleme yapıp yedeksiz yeni bir iPhone olarak kurduktan sonra bi değişim görüceksiniz bence

eyvallah fikriniz için sağolun, ben de sizin rakamlara imrendim doğrusu. bakalım artık bir temiz kurulum ve batarya değişimi şart gibi, aslında 11.3'ü bekliyorum birazda, pil konusunda yeni ayarların geleceği. Ama marta da baya var.
  • quote:

eyvallah fikriniz için sağolun, ben de sizin rakamlara imrendim doğrusu. bakalım artık bir temiz kurulum ve batarya değişimi şart gibi, aslında 11.3'ü bekliyorum birazda, pil konusunda yeni ayarların geleceği. Ama marta da baya var.

Valla onu bende merakla bekliyorum😂 Düsük güç modsuz o kadar hızlı bitiyor ki şarjdan çıkarır çıkarmaz düsük güç moduna hemen aliyorum mecbur günü çıkarsın diye😁

• diyar_21 kullanıcısına yanıt
    öyle bir ihtimal yok :) apple tarafından doğrulandı bu hafta verileceği..beklemeye devam
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Geçen yil hep oyle yapti :) açıkladıysa bekleyelim o zaman :)

• Rehberden birini sildikten sonra, silinen kişi aradığında veya mesaj attığında ..... olabilir mi? Diyor. Yani tamamen silmiyor gibi bir şey. Sizde de böyle mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 430431432433434
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.