Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (747. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.925
Cevap
93
Favori
910.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 743744745746747
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Değişim cihazım geldi 11.4.1 şarj sürem

iOS 11 [ANA KONU] Tel 6s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatkom -- 28 Eylül 2018; 19:18:42 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar telefonum ip7 128gb şu an ki sürümüm 11.1.1 bilinçli eskitme politikası yüzünden güncelleme yapmıyorum belki 1 yıl oldu fakat 11.1.1 nasıl bir sürümdür ios 12 ye geçiş yapmalımıyım?
    cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...
  • İki Faktörlü Kimlik Doğrulamayı kapat butonu ne telefonumda nede windows bilgisayarımda (chrome ve explorer) yok ve dolayısı ile kapatamıyorum.

ios 12 yüklü telde iphone 5 S

nette biraz araştırma yaptım fakat sonuca ulaşamadım, yardımcı olacak arkadaşlara tşk.
  • engin_er_26 kullanıcısına yanıt
    Bilgisayardan icloud’a giriş yap kapatabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay Robot

Bilgisayardan icloud’a giriş yap kapatabilirsin
    giriş yapıyorum da kapat butonu yok .

iOS 11 [ANA KONU] iOS 11 [ANA KONU]

sorunun cevabını buldum.

quote:

İki faktörlü kimlik doğrulamayı açtıktan sonra kapatabilir miyim?
    İki faktörlü kimlik doğrulamayı kullanıyorsanız artık kapatamazsınız. iOS'in ve macOS'in son sürümlerindeki belirli özellikler, bilgilerinizi korumak için tasarlanmış bu ekstra güvenlik düzeyini gerektirir. Bununla birlikte, hesabınızı kısa bir süre önce güncellediyseniz iki haftalık bir süre içinde kaydınızı iptal edebilirsiniz. Bunun için kayıt onayı e-postasını açıp önceki güvenlik ayarlarına geri dönme bağlantısını tıklamanız yeterlidir. Ancak bu seçimin hesabınızı daha az güvenli hale getireceğini ve daha üst düzey güvenlik gerektiren özellikleri kullanamayabileceğinizi unutmayın.

Apple Kimliği için iki faktörlü kimlik doğrulamahttps://support.apple.com/tr-tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 14 Ekim 2018; 0:25:28 >

• 
Sayfa: önceki 743744745746747
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.