Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (746. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.926
Cevap
93
Favori
910.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 743744745746747
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Direk ios 12’ye geç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakulta8585

Gelmedi. Cok Büyük ihtimalde gelmez artik bu saatten sonra!
    neden ünlem

• atınki kullanıcısına yanıt
    En gec bir hafta icinde iOS 12 gelecegi icin. Ayriyetten bir acik felan bulunmazsa iOS 11.4.1‘de bu bi kac gün icinde, öylece kalir. O yüzden ünlem!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakulta8585 -- 12 Eylül 2018; 18:37:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

En gec bir hafta icinde iOS 12 gelecegi icin. Ayriyetten bir acik felan bulunmazsa iOS 11.4.1‘de bu bi kac gün icinde, öylece kalir. O yüzden ünlem!
    :D

• arkadaşlar hemen hemen 3 aydır iphone se kullanıyorum sürümüm 11.4 memnunum fakat dün sabaha baktığımda pil sağlığına baktığımda %100 gösteriyordu akşam baktığımda %98 görünüyordu. %2 düşmesi normal mi?
  • Kullanıma bağlı olarak değişebiliyor. Ama 3 ayda %2 gözükmesi çok anormal bir durum değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar sizlerde de öyle mi bilmiyorum, özellikle iOS 11‘in son sürümlerinde, Appstore‘da bir den fazla, mesela 6-7 App‘i güncelledigimde, batarya‘nin ardi ardina %4-%5 düstügünü gözlemliyorum. Bi anda düsmüyor, tek tek düsüyor. Bu sizlerde de böyle mi yoksa iOS 11‘lerde mi sorun, yoksa batarya da mi?

Bugün %69‘da güncelledim, yaklasik 2-3 dakika sürdü. Güncellemeler bittikten sonra batarya %68, 67, 66, 65, 64 oldu. Yani bir anda %5 indi.

Cihaz: iPhone 7 - iOS 11.4.1 - Batarya sagligi %85

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakulta8585 -- 13 Eylül 2018; 17:48:40 >
  • quote:

Arkadaslar sizlerde de öyle mi bilmiyorum, özellikle iOS 11‘in son sürümlerinde, Appstore‘da bir den fazla, mesela 6-7 App‘i güncelledigimde, batarya‘nin ardi ardina %4-%5 düstügünü gözlemliyorum. Bi anda düsmüyor, tek tek düsüyor. Bu sizlerde de böyle mi yoksa iOS 11‘lerde mi sorun, yoksa batarya da mi?

Bugün %69‘da güncelledim, yaklasik 2-3 dakika sürdü. Güncellemeler bittikten sonra batarya %68, 67, 66, 65, 64 oldu. Yani bir anda %5 indi.

Cihaz: iPhone 7 - iOS 11.4.1 - Batarya sagligi %85
    Merhaba bataryayla ilgili daha önce bende arka arkaya şarj düşmesinden dolayı servise verdim 2 kez batarya değişti apple destek ile pil kullanımı testi yapın ani düşüşler varsa size söylerler🕺

• sakulta8585 kullanıcısına yanıt
    Aynı durum bende de var hocam 1 sene bile olmadı daha cihaz yani 1 sene olmasına 2-3 ay vardır.Pil sağlığı %88'de ve durum bende de seninkiyle aynı su gibi içiyor. iOS 12 gelmeden pili değiştirmeyi düşünüyorum.
  • NexusElite kullanıcısına yanıt
    Bende genelde Pil aslinda iyi ama dedigim gibi Appstore‘dan birsey güncelledigimde cok fena yutuyor.

• İos 12 yi yüklemek istemiyorum da çıktığı zaman telefon otomatik indirmek isteyecek sanırım eğer ayarlardan genele tıklayıp güncellemeleri denetle demezsem ios 12 yi kendi indirme durumu yine olur mu.biri yazmış galba denetle demezsen güncellemeyi görmüyormuş doğrumudur

• quote:

Orijinalden alıntı: NexusElite

Aynı durum bende de var hocam 1 sene bile olmadı daha cihaz yani 1 sene olmasına 2-3 ay vardır.Pil sağlığı %88'de ve durum bende de seninkiyle aynı su gibi içiyor. iOS 12 gelmeden pili değiştirmeyi düşünüyorum.
    iPhone 7 Plus kullanıyorum benim cihazda 1 yıl olmasına 2-3 ay var ve pil sağlığı yüzde 88 aşırı şarj yiyor sorun ne çözemedim inşallah iOS 12 düzeltir

• herkes 12 sürümünü yükleme ile uğraşıyor herhalde buralar baya sessizleşmiş
  • Elveda ;):)

• bsliali kullanıcısına yanıt
    Beta6 dayken kacmistim degisim kacinilmaz

• Merhaba arkadaşlar Apple cihazı değiştirme kararı almış bu sıfır cihaz mı oluyor yoksa yenilenmiş cihaz mı?

• fatkom F kullanıcısına yanıt
    Çok yanlış konudasın. Burası ios 11.
  • Arkadaslar merhaba, ios 12 surumu ciktigi icin ayarlarda ki ios 11.4.1 surumu yok oldu yerine ios 12 geldi. 11.4.1 surumunu yukleme sansim var mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi android137 -- 23 Eylül 2018; 1:3:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: android137

Arkadaslar merhaba, ios 12 surumu ciktigi icin ayarlarda ki ios 11.4.1 surumu yok oldu yerine ios 12 geldi. 11.4.1 surumunu yukleme sansim var mi ?
    ipsw sürümü indir itunes ile geri yükle de (ctrl shift)yaparak sürümü seç yükle.
    Yanlış hatırlamıyorsam böyle yapıyordum.
  • Arkadaşlar bana iOS 12 gelmedi hala 11.4 yazıyor ip6

• 
Sayfa: önceki 743744745746747
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.