Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (713. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.926
Cevap
93
Favori
910.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 711712713714715
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Powerbank kullanmıyorum ben 3aydır aynı yuzde kullandıgım zamanlar 2 3 eksilmişti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gigok

Selam arkadaşlar pil performansından memnun değilim hala, alalı 7 ay civarı oluyor, pil performansının artması için hangi ayarları yapmamı önerirsiniz. İos 11.4 pil sağlığı %94
    Bu ay tam bir yıl olacak cihazı alalı. İp7. Yaklaşık 2.5-3 aydır %90 olan cihaz ömrü 2 günde, evet sadece 2 günde %88’e düştü. Zaten öncesinde % 96’dan %94’e, oradan %90 düşmesi sadece 2 hafta sürmüştü.

Ha bu pil ömrü çok mu önemli?Kullan keyfine bak diyenler olacak. Ama daha yeni 1 haftalık tatildeydim. Gerçekten de önemliymiş pil ömrü. Kullanıp keyfime bakamadıktan sonra niye veriyorum acaba bu kadar parayı???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekoah

Bu ay tam bir yıl olacak cihazı alalı. İp7. Yaklaşık 2.5-3 aydır %90 olan cihaz ömrü 2 günde, evet sadece 2 günde %88’e düştü. Zaten öncesinde % 96’dan %94’e, oradan %90 düşmesi sadece 2 hafta sürmüştü.

Ha bu pil ömrü çok mu önemli?Kullan keyfine bak diyenler olacak. Ama daha yeni 1 haftalık tatildeydim. Gerçekten de önemliymiş pil ömrü. Kullanıp keyfime bakamadıktan sonra niye veriyorum acaba bu kadar parayı???

Alıntıları Göster
    Aynen benimki de öyle oldu.6ay 2 gün önce 99 düştü bugün de birden 97 düştü.11.4 her gün 1 defa şarj ediyorum.Cihaz se.

• 8 Plus kullanıyorum telefonu alalı, 6 ay geçti pil sağlığı %96 bir sıkıntı mı var?

• Yanıt için sağol hocam. Ben her ay satınalmam iCloud’u. Böyle büyük güncellemeler olunca yılda 1 defaya mahsus alırım :) ama ne kadar güvenilir tartışılır. Sonuçta bulut bir sistem. Saçma sapan videolar, fotoğraflarda var 😄 bu zamana kadar hiç temiz kurulum yapmadım yapsam bile yedeği geri yükledim. Ama şu son zamanlar cihazın resmen kastığına şahit oldum. Hole.io diye oyun var 5 dk oynasam cihaz ateş ediyor. Ve pilde çabuk bitiyor. Cihaz ısındığı için işlemci hızında baya düşüş oluyor. Oysa ki ios 10 da en ufak takılma yaşamıyordum. Bu arada 128 gb dan 35 gb boş 200 den fazla uygulama yüklü. Bunlar yüzünden bu sorunları yaşıyor olabilir miyim? Ki zaten ios 12 ye geçip temiz kurulum yaptığımda önüme gelen uygulamayı yüklemeyi düşünmüyorum...

• Aynen öyle hocam rezalet...

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    Peki yedeği tekrar indirebiliyor muyuz yoksa sadece uygulamadan mı erişim var? Birde boyut küçültmesinden bahsetmişsiniz. Böyle olunca live photo gibi özellikler çalışmaz sanırım..

• quote:

Orijinalden alıntı: FK5896

Peki yedeği tekrar indirebiliyor muyuz yoksa sadece uygulamadan mı erişim var? Birde boyut küçültmesinden bahsetmişsiniz. Böyle olunca live photo gibi özellikler çalışmaz sanırım..
    hocam
    https://photos.google.com dan istediğiniz heryerden her cihazdan erişim sağlıyabilirsiniz.
    live photo yanlış biliyorsam sadece apple cihazlarında olduğu için başka platformlarda desteklenmiyor diye biliyorum. yanılıyorda olabilirim.
  • Merhabalar, iPhone 6s 11.4 nasıl arkadaşlar? Geçilmeli mi halen kararsızım. Şuan ki sürüm 11.3.1

• quote:

Orijinalden alıntı: Cant Let Go

Merhabalar, iPhone 6s 11.4 nasıl arkadaşlar? Geçilmeli mi halen kararsızım. Şuan ki sürüm 11.3.1
    Zaten 11desin neyini düşünüyorsun ki
  • Aynı sürümlerin gelen güncellemelerinde de fark oluyor şarj kasma gibi bu yüzden kararsıza kalıyorum ama en stabili diyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: gigok

Selam arkadaşlar pil performansından memnun değilim hala, alalı 7 ay civarı oluyor, pil performansının artması için hangi ayarları yapmamı önerirsiniz. İos 11.4 pil sağlığı %94
    Yokmu tavsiyesi olan. %100 ile yatıyorum sabah kalktığımda %95 e düşmüş olarak görüyorum ilk başlarda böyle değildi güncelemelerle bu hale geldik

• quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

hocam
    https://photos.google.com dan istediğiniz heryerden her cihazdan erişim sağlıyabilirsiniz.
    live photo yanlış biliyorsam sadece apple cihazlarında olduğu için başka platformlarda desteklenmiyor diye biliyorum. yanılıyorda olabilirim.

Alıntıları Göster
    Google fotoğraflarda live özelliği çalışıyor.

• Beyler benim telefon da gece şarj 35-40 iken sabah kapanmış oluyor. Bana bakıp takmayın bu 3-5 düşüşleri.

He çok mu kafana takıyorsun tak şarja öyle yat, bu kadar basit.

• Cant Let Go kullanıcısına yanıt
    Jb beklemiyorsanız geçin daha stabil bir sürüm 11.4

• Gerizekalı Apple bu 11.4.1'i bu kadar uzatıyorda, sonuç yine rezalet olacaksa sağlam söverim artık ben! Neyi uzatıosunuz embesiller? Şikayetler belli, feedbackler belli, düzelt yazılımı gönder. Dingiller ya....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AlkanExclusive kullanıcısına yanıt
    Sanki iOS 12 cikiyor, haftalardir bekliyorlar!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sakulta8585 kullanıcısına yanıt
    Hayır onu geçtim yani 11.5 olsa anlayacağım ama minor güncelleme vereceksiniz. Onu da elini yüzüne bulaştırıyorlar ya..

• AlkanExclusive kullanıcısına yanıt
    Gelen gideni aratiyor hocam. Diyecek bi sey yok!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün apple store giremiyordun, bugün telefonu açıp kapattım düzeldi ama yıllardır kayıtlı olan SMS ler kaybolup gitti. Neden olmuş olabilir

• 
Sayfa: önceki 711712713714715
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.