Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (712. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.926
Cevap
93
Favori
910.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 710711712713714
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Temiz kurulum yapamıyorum çünkü yedeklerim var. Kurulumdan sonra yedeği geri yüklemenin bir anlamıda yok. 128 gb dan 37 gb boş alan kaldı..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • FK5896 kullanıcısına yanıt
    Telefonu kapatıp açmayı denedin mi hiç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Telefonu kapatıp açmayı denedin mi hiç
    evet ama fayda etmiyor sanırım temiz kurulum yapmam gerekecek.. 10 binden fazla fotoğraf var sadece fotoğrafları nasıl geri yüklerim bilemiyorum diğer türlü temiz kurulumun bir anlamı kalmıyor..
    Önceden açıp kapayınca kasma düzelirdi iaykuttan alıp içindekileri en son temiz kurulum görülüyor size

• Beyler ios 11.4.1 ile efsane sürüm olan 10.3.3 performansı yaşayabilirmiyiz? İos 12 nin beta 1’ini kurmuştum daha katedecek çok yolları var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    iCloud da yer kalmadı ve almakta istemiyorum. Google fotoğraflar a yüklesem yedeği geri yükleyebilir miyim bilmiyorum. Ayrıca 10 bin fotoğraf var nasıl yükleyecek merak ediyorum 😄

O kadar detay hakkında pek bilgim yok

Hocam en temizi 50gb satın almak. Alternatif uygulamalarla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Beyler ios 11.4.1 ile efsane sürüm olan 10.3.3 performansı yaşayabilirmiyiz? İos 12 nin beta 1’ini kurmuştum daha katedecek çok yolları var.
    Yok arkadaşım hiç sanmıyorum ben boş verdim artık ne gelirse yükleyeceğim ve kafama takmayacağım zaten ios 12 çok hızlı olacak 11'i neden düzeltsin ki :D sonra aralarında hız farkı kalmıyacak..Adamlar sitelerinde o kadar iddalı şeyler yazmışlarki 12 hakkında... ben olsam 11 i biraz daha yavaşlatıp dikkatleri 12 ye çekerdim ki durum zaten böyle :D dikkatler 12 de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WatchteR -- 27 Haziran 2018; 13:13:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mhmmt4991

Hocam en temizi 50gb satın almak. Alternatif uygulamalarla uğraşmak zorunda kalmazsınız.
    iOS 12 ye geçerken öyle yaparım hocam ama 32 gb fotoğraf ve video var yükleme hızı çok düşük. Bu da benim gözümü korkutuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: FK5896

iCloud da yer kalmadı ve almakta istemiyorum. Google fotoğraflar a yüklesem yedeği geri yükleyebilir miyim bilmiyorum. Ayrıca 10 bin fotoğraf var nasıl yükleyecek merak ediyorum 😄
    google fotoğraflar
    kendi küçültmesiyle sınırsız, orjinal boyutuyla gdrive hesabınızın kapasitesi kadar saklama alanını bedava veriyor. yedekleme ayarlarından bunu seçebiliyorsunuz.
    uzun yıllardır android telefonum ve ipad im üzerinden kullanıyordum. şimdi iphone um ve ipadim üzerinden kullanıyorum.
    fotoğraflarıma pc dahil heryerden anında erişebiliyorum.
    yedeklemeyi sadece wifi yaparsanız siz farkında olmadan alt taraftan yedekelemeyi otomatik yapıyor. biraz zaman alır ama yapar yedeklemeyi merak etmeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: FK5896

iOS 12 ye geçerken öyle yaparım hocam ama 32 gb fotoğraf ve video var yükleme hızı çok düşük. Bu da benim gözümü korkutuyor

Alıntıları Göster
    Arkadaşım bencede gereksiz her ay para verme git o 3 5 lirayla atıyorum eve ekmek al :) neden haksız yere apple para veriyorsun bunu ücretsiz google drive zaten sağlıyor tamam apple seviyoruz ama gelde bizi soyda demiyoruz neyse bu işin şaka tarafı gerçegi ise şu apple zaten sunucuları google dan kiralıyor sistem aynı o yüzden google fotograflar ve google drive kullanmak mantıklı deneyimlerime göre iki seçeneke sunabilirim

1.yöntem icloud ve google fotografları aynı anda kullanma ; Bu dedigim yöntemde misal icloud alanın doldu hemen google fotografları aç yedeklemeni yap bütün galerin google ile senkron olsun sonra galerinden yedeklemesini aldıgın gereksiz alan kaplayan video ve resimlerini sil ios galerisinden böylece icloud da yer ayırmış olursun hemde fotograflarını google ya aktarmış olursun ve son olarakta galerinde icloud önemli resimlerini görmüş olursun

2.yöntem icloud ayarlarından fotografları kapatıp sadece icloudu sistem ayarlarını yedeklemek ve geri yüklemek için kullan google fotograflarıda galeri olarak kullan önemli resimlerini cihazına aktarmak içinde bir çok yöntem var bilgasayarına googledrive yazılımını kur dosyalarını pcye aktarıp daha sonrasında itunes'a aktar yada tek tek aktarmak için google fotograflarından bir resim aç dosya paylaşımından snaapseed programını seç daha sonrasında snaapseed programından farklı kaydet seçeneğine tıkla cihazına resmin inecektir :)

tabi benim alanım tam dolmadı dolunca bu yöntemleri denicem daha rahat bir yol bulursam özelden paylaşırım dostum şuan 50 gb google alanım verken aylık 4 tl vermem gereksiz tabi ben bunlarla uğraşmam dersen senelik alabilirsin karar senin umarım yardımcı olmuşumdur iyi forumlar

Bende video çok o yüzden boyut fazla oluyor. Hangi hizmeti kullanırsan hepsi WiFi ile telefonu yavaş yavaş sunucularına yüklerler o konuda sıkıntın olmasın. Hemen yedeklesin bitsin dersen bitmez bizdeki upload hızlarıyla :D

• Arkadaşlar iphone 7 mi p10 mu

google fotograflar guzel bir alternatif.

birde ucretsiz 50gb yer veren box uygulamasi var ve fotograf yuklerken boyut kucultmesi v.s yapmiyor.
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    kendi kucultmesi ile orjinal arasinda ciddi farklar varmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: paldov

kendi kucultmesi ile orjinal arasinda ciddi farklar varmi?
    ben orjinal boyutta yedekliyorum hocam.
    kendi küçültmesini denemedim açıkçası
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    cevap icin tesekkurler.

bu arada davet yoluyla alan arttirma sansimiz varmi acaba?
  • Selam arkadaşlar pil performansından memnun değilim hala, alalı 7 ay civarı oluyor, pil performansının artması için hangi ayarları yapmamı önerirsiniz. İos 11.4 pil sağlığı %94

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gigok -- 29 Haziran 2018; 14:20:9 >
  • arkadaşlar iphone 6s plus kullanıyorum. Batarya sağlığım çok mu düşük? Şuan %83te. Batarya baya kötü gidiyor. Aniden kapanma performans düşüşü vs. sorunu yok. Şu bataryayı almayı düşünüyorum;http://www.deji.com.tr/iphone-6-plus-batarya-mucize-batarya-deji-min-3300mah-3472 Kalitesi nasıldır? Normal bataryasından daha yüksek kapasiteye sahip. Beni ne kadar götürür? teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 710711712713714
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.